Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Böyle bir uygulamanın olmaması gerekir. Yol ya araç trafiğine kapalıdır ya da değildir. Motora kapalı otomobile açık şehiriçi yolun mantıkla hiç alakası yoktur. Varsa mantıklı bir açıklaması gelsin açıklasın biz de bilelim.

Arkadaşlar isterseniz bu konuyu motorcuların medyadaki sesi olan Rüzgar'ın kızına aktarın. Bir haksızlık varsa. Ortaya çıkar gerekli düzenlemenin yapılması için kamuoyu desteği ile medyanın ortak yaptırımı göz önüne çıkar.
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    kimse motorcuları ve motosıkletlerı kazıyamaz bız buna engel olmaya calısırız onlar kımmısde motosıkletlerı ıstemıyorlar bız varsak motorlarımızda var senın arkadandayız kardes

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mocrol 500 >kimse motorcuları ve motosıkletlerı kazıyamaz bız buna engel olmaya calısırız onlar kımmısde motosıkletlerı ıstemıyorlar bız varsak motorlarımızda var senın arkadandayız kardes
    çooook teşekkürler
    sanırım mailler işe yarıyor ama yetersiz
    10 dakika önce yeni valimiz sy süleyman kamçı bey aradı.yasağın makul seviyeye çekilmesi için bel baş yrd nı aradığını söyledi.
    bakalım ne olacak
    inşallah en yakın zamanda yasak tabelalarının söküldüğü fotoları size atarım
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hadi hayırlısı,umarım yasak kalkar sitede motorlu avukat var onu ben bu konuya yönlendireyim nede olsa iki tekerci ve adanalı en kısa zamanda bu olay çözülecek
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Herkese merhaba. Ben site yönetiminden neden bir ses seda çıkmadığını merak ediyorum. Dün mesaj attım. Bişşr tepki mailinin hazırlanabilirliğini sordum. Yönetimle görüşüp bilgi veririz dediler. Ancak neden sessiz kalındığını anlamış değilim. Bu işe karışmak istemeyebilirsiniz. İnsanlar tepkilerini bireysel olarak ortaya koysunlar, biz site olarak böyle bir işe karışamayız diyebilirler. Hepsi anlaşılır. Ama neden sessiz kalındığını anlayamıyorum.
    Saygıyla...

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Bu sayfa tam 685 defa görüntülenmiş. Bir tepki maili hazırlansa, gidecek adresleri ile beraber her giren kendi mail adresini yazarak gönderse fenamı olur. Bu sorun hepimizin sorunu değilmi. Hani motorsiklet kardeşliği.Hani motorsiklet.net farkı.Konu bu şekilde çözülür veya çözülmez. Ama site yönetiminin sesiz kalması anlamsız geliyor bana.......

ben yinede umutluyum..içinde zerre kadar motorsiklet sevgisi olan bi insan bu kadar yasak tabelasına duyarsız kalamaz heralde diye düşünüyorum.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Arkadaşım inşallah yeni vali bu konuda bir şeyler yaparda olay tatlıya bağlanır ben içişleri Bakanlığına bu konu hakkında yazıp cevap isteyeceğim.bakalım ne cevap gelecek.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

arvasi3,çok teşekkür ederim
    bugün büyükşehir belediyesine ,valimizin görüşmemi istediği bir yetkiliye konu hakkında bilgi vermeye gideceğim
    sonucu bildireceğim

site yönetiminden tık yok
    yoksa motorculuk dayanışması falan laftamı kalıyor
    üzülüyorum çok üzülüyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam antepde motorcuları toplıyıp eylem gibi bişiler yapsanıza bu kadar duyarsız olmaz insanlar ni tekim sen o yolu sadece kendin için açtırmıyacaksın herkes kullanıcak yani site yöneticileride bir el atsın lütfen bu konuyo böyle sessiz kalmayın lütfen

tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    antepegelip kendımıve motorumu yakacağım
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

site yönetimi sessiz kalmayı tercih ediyor .ama hiçyoktan 2 satır bişey yazabilirlerdi.merak ediyorum acaba TÜRKİYE nin en 6. en büyük şehri memleketten sayılmıyormu???

Arkadaşım ; öncelikle senin bu fikirlerine tamamen katılıyorum.Hiç şüphen olmasın ki , bütün motorcu arkadaşlarım da bu uygulamaya karşıdır.

Ben 10 sene Şanlıurfada kaldım.Doğudaki motor anlayışını biliyorum.Adamlar , kırmızı sepetli motorlara biniyor.
    O motorların çıkardığı ses , kulakları deliyor ve hatta egsozdan çıkardığı duman da milleti iyicen çileden çıkarıyor.
    Bu dediğim Urfa için geçerli , eğer Antep de böyleyse ; tabiki motorlara yasak getirilir...

Kurunun yanında yaş da yanar hesabı ; belediye < KİRLİ DUMAN VE ÇOK SES ÇIKARAN MOTORLAR GEÇEMEZ > diye bir kural koyamaz ki...Ama kurallara esneklik getirilebilir.Mesela kontroller artırılır.
    Sana örnek : Eskişehirde trf.polisleri motosikletlere göz açtırmıyor.Her köşe başında bir çevirme , biz de bundan bıktık.

Yani eğer bir uygulama başlatıldıysa , elbet ki - geçerli bir nedenleri vardır...

Bu işle motosiklet federasyonu ilgilenir demek isterdim ama motosiklet federasyonu diye bişey daha kurulmadı ; sadece klup olarak faaliyet gösteriyorlar. Yani ülke geneline yayılması yıllar sürer.

Senin şu anda yapacağın tek şey : beklemek - beklemek - beklemek...

Eğer toplu bir eylem yapmayı düşünüyorsan kesinlikle vazgeç , doğudaki yapılan eylemler , bir süre sonra kontolden çıkıyor ve devlet aleyhine dönüyor...Walla basit bir motor protestosu yüzünden , DGM ye kadar gidersin...

Hadi görüşmek üzere...

Bu çok Saçma Salak Bir Durum Sölicek Bişi Bulamiyorum All,h Böyle Adamlara Karşi Sana Ve Senin Gibilere Sabir Versin

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu iş tespitle gerçekleşir karşı dava açılması durumunda kamuya rahatsızlık verilmediği ve her kullanıcının trafik kanunlarına uygun motosiklet kullandığı kanıt olatak sunulur ise kararın retti olayın bozulması gerçekleşebilir
    Rammstein-lost highway ölüleri uyandırabilecek bir parça................

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım ; öncelikle senin bu fikirlerine tamamen katılıyorum.Hiç şüphen olmasın ki , bütün motorcu arkadaşlarım da bu uygulamaya karşıdır.

Ben 10 sene Şanlıurfada kaldım.Doğudaki motor anlayışını biliyorum.Adamlar , kırmızı sepetli motorlara biniyor.
    O motorların çıkardığı ses , kulakları deliyor ve hatta egsozdan çıkardığı duman da milleti iyicen çileden çıkarıyor.
    Bu dediğim Urfa için geçerli , eğer Antep de böyleyse ; tabiki motorlara yasak getirilir...

Kurunun yanında yaş da yanar hesabı ; belediye < KİRLİ DUMAN VE ÇOK SES ÇIKARAN MOTORLAR GEÇEMEZ > diye bir kural koyamaz ki...Ama kurallara esneklik getirilebilir.Mesela kontroller artırılır.
    Sana örnek : Eskişehirde trf.polisleri motosikletlere göz açtırmıyor.Her köşe başında bir çevirme , biz de bundan bıktık.

Yani eğer bir uygulama başlatıldıysa , elbet ki - geçerli bir nedenleri vardır...

Bu işle motosiklet federasyonu ilgilenir demek isterdim ama motosiklet federasyonu diye bişey daha kurulmadı ; sadece klup olarak faaliyet gösteriyorlar. Yani ülke geneline yayılması yıllar sürer.

Senin şu anda yapacağın tek şey : beklemek - beklemek - beklemek...

Eğer toplu bir eylem yapmayı düşünüyorsan kesinlikle vazgeç , doğudaki yapılan eylemler , bir süre sonra kontolden çıkıyor ve devlet aleyhine dönüyor...Walla basit bir motor protestosu yüzünden , DGM ye kadar gidersin...

Hadi görüşmek üzere...
    arkadaşım emin olunki 6 senedir beklemekten artık bıktım
    o kırmızı sepetli motorların %99 u temizlendi kalmadı.%90 sessiz sukutur %10luk bi kesimde race yada benzeri motor türleri kullanıyor.yani antep de durum doğudan çok daha farklı.bu işi derinlemesine araştırınca zamanında alınan kararda dolmuşcuların ve halk otobüsçülerinin gizli ellerinin olduğu ortaya çıkıyor.çünkü yasaktan bunalan binlerce motor kullanıcısı ya motorunu satıyor yada motorculuğu bırakıyor ve toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyor.onlarda bayram ediyor.buradaki sağlanan rant çok açıktır.
    ayrıca antepliyim diye söylemiyorum burası çok modern bir kent.şimdilik eylem yapma gibi bi isteğimiz yok,yapılsada üç beş çakalın devlet aleyhtarı provakasyonuna en başta antep halkı göz yummaz.korkarlar gözleri yemez yani..
    ilgin için çok teşekkür

ROHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kedidir o kedi

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden başka valiliğe mail atan varmı bana geri dönmedilerde, heralde amaaan motorcu işte falan dediler, yokmu kardeşim orada şööle kalantor bi motorcu, canlarını okusun hepsinin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

tafi22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600 f ( buyaz)
    biara eskişehir emniyet müdürünün eşine motosikletli bi genç çarpmıştı. o gün merkezdeki tüm motorsikletleri toplamışlar 1 yıl boyunca çarşıya inememiştik. allahtan adamın tayini çıktıda bizde rahat nefes aldık.kesin sizin olayda böyledir tayin zamanı yakın sabredin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler