Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    buna gerizekalılık denır
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bunu engellemek için tek bır yol var(bana gore) soyle 100 kısı fılan toplanıp(enaz) yuruyus yapmak gerekır.. yasak olan yerdekı tum motorsıkletlılerle randevulasmak lazım zor ama...
    Yeni yine yeniden

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuh be gerçektende ben G.antep'te 2 yıl okudum,orası çok modern ve gelişmiş bir şehir,nasıl bu zihniyetle yasaklar koyuluyor anlayamıyorum

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşlar lütfen tepkinizi burdan mail adresine vede diger topige belirtin nerde yaşıyoruz nerde bakın bi etrafınıza
    asimguzelbey@yahoo.com
    yazın herkez yazsın küfürsüz bi tepki lütfen

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    En iyisi şehrin dışına motosiklet giremez levhası koysunlar
    0 Rh (+)
    06 - 09

Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşlar lütfen tepkinizi burdan mail adresine vede diger topige belirtin nerde yaşıyoruz nerde bakın bi etrafınıza
    asimguzelbey@yahoo.com belediye başkanı
    yazın herkez yazsın küfürsüz bi tepki lütfen
    neyse ya bakıyorum da
    aman gibi duyarsız bir toplumdayız işte yazmak bile zor geliyor yani mail bile insanlara neyse
    admin yada mod arkadaşlara sesleniyorum bu topigi silin lütfen hikaye insanların içindeymişiz
    herkezin tuzu kuru :(

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    maili gördüm ama tek tek mail atmak olmaz. belirli bir gün kararlaştırıp aynı gün herkes o maili atmalı ki serverları taşsın. sonra bir daha, ve bir daha. en sonunda devlet işleri aksamaya başlar ve bunlar da en azından kararlarını gözden geçirme hissi duyarlar. yoksa bugün ben atmışım 2 tane, yarın sen atmışsın 3 tane, hiçbirşey olmaz. hepsini spam siler gibi silerler. ama tek günde 100 tane gitti mi başları ağrır.
    May the Force be with McLaren Mercedes

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

protesto

gönderdiğim elektronik mektup aşağıdadır. Örnek olarak yayınlıyorum..

Sayın Asım Güzelbey,
    Gaziantepli motorsikletçi arkadaşlarımızdan gelen bilgilerin ve fotoğrafların gösterdiği üzere, Gaziantep şehir merkezine motorsikletlerin girişi engellenmektedir. Bu engellemeye yapılan itirazlardan ne yazıkki sonuç alınamamıştır.
    Bu konudaki duyarsızlığınızdan dolayı sizi ve belediye meclis üyelerinizi kınıyorum.
    Daha önce Gaziantep'e defalarca gezi ve ticari amaçlarla geldim. İnsan haklarına ve hukuka aykırı bu yasak kaldırılana kadar kentinize gelmeyerek, yönetiminizi protesto edeceğimi bildiririm.
    Saygılarımla,

Ruhi Genez
    Maden Mühendisi
    Antalya-Finike
    rgenez@yahoo.com

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

protesto

gönderdiğim elektronik mektup aşağıdadır. Örnek olarak yayınlıyorum..

Sayın Asım Güzelbey,
    Gaziantepli motorsikletçi arkadaşlarımızdan gelen bilgilerin ve fotoğrafların gösterdiği üzere, Gaziantep şehir merkezine motorsikletlerin girişi engellenmektedir. Bu engellemeye yapılan itirazlardan ne yazıkki sonuç alınamamıştır.
    Bu konudaki duyarsızlığınızdan dolayı sizi ve belediye meclis üyelerinizi kınıyorum.
    Daha önce Gaziantep'e defalarca gezi ve ticari amaçlarla geldim. İnsan haklarına ve hukuka aykırı bu yasak kaldırılana kadar kentinize gelmeyerek, yönetiminizi protesto edeceğimi bildiririm.
    Saygılarımla,

Ruhi Genez
    Maden Mühendisi
    Antalya-Finike
    rgenez@yahoo.com

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    bireysel mailleri sallamıyorlar işte. toplu mail göndererek sitemi kilitleyeceğiz (serverları büyük olsa bile çok sayıda mail en azından zaman kaybına yol açar).
    May the Force be with McLaren Mercedes

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    bu çok acı bir olay gerçekten. az önce ntv dede verdi konu hakkında bilgi kendince nedenlerini soyledıler yok kirlilik,dikkatsizlik v.s. ama koskoca tv kanalı kalkıpta bu bir saçmalıktır diyip savunmadı. umarım en kısa zamanda olumlu gelişmeler olur.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    google arama motoru
    ya ne server ı bas peşpeşe mail i anlarsın gebersinler

Motosikleti
    google arama motoru
    ya arkadaşlar napalım düşünceleriniz yazın

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ee ne yani turist bir motorlu da gelse ceza mı kesecekler. bu kuralı koyan tam bir malmış. insanların ulaşım haklarıı ellerinden almayı hangi kanuna dayandırıyorlar?

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben istanbuldan müdahaleyi öneriyorum. hep beraber büyük bir istanbul protestosuyla g.antepli motorculara destek verelim. işin hukuki kısmını site yöneticileri halledebilirse basın baya ilgi gösterir. bu deneyelim derim.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ankara'dan arkadaşlarımız geçmişler, polis onlara bile ceza yazacakmış. Zor kurtarmışlar. Bu arada güzel bi metin hazırlayacağım, az sonra eklerim.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Sayın Asım Güzelbey,

Bulunduğumuz 21. Yüzyıl’da insan hakları ve demokrasi çerçevesinde, Avrupa Birliği yolundaki ülkemiz için biz vatandaşlara büyük görevler düşmektedir. Antidemokratik uygulamaların bir bir kaldırıldığı şu dönemde biz bilinçli motosiklet kullanıcılarını rahatsız eden bir antidemokratik uygulama da ne yazık ki belediyeniz nezdinde husule gelmektedir.

Bugüne kadar çağdaşlığı ve modernliği ile tanınmış olan Gaziantep ilinde, şehrin bazı yerlerinde motosiklet girişlerinin yasaklanmış olması öncelikle insan haklarına ve evrensel hukuka, diğer yandan ise mantığa aykırıdır. Gelişmiş ülkelerde ve özellikle Avrupa’da; düşük yakıt tüketimleri, küçük boyutları ve çevreye olan pozitif katkıları nedeniyle teşvik edilen motosiklet, günümüz Türkiye’sinde de bu çizgiye doğru sağlam adımlar atmaktadır. Atılan bu adımlar bir gün mutlak ki Gaziantep ilinde alınan bu yasak kararının üzerinden de geçecektir.

Bizler, yani bilinçli motosiklet kullanıcıları, kaksımız başta olmak üzere tüm koruyucu kıyafetlerimiz dahil, ehliyetlerimiz cebimizde her yıl gruplar halinde veya bireysel olarak onlarca şehri geziyor, buralarda fotoğraflar çekiyor ve bu fotoğrafları yazılarımızla güzelleştirip internetteki yerli ve yabancı sitelerde yayınlayarak turizme katkıda bulunuyoruz.

Ülkemizin gezip görülecek yerleri bakımından en zengin illerinden birisi olan Gaziantep’i de tanıtmayı ve yurtdışındaki motorcu dostlarımız başta olmak üzere, ülkemizdeki “yerli turizm”e katkıda bulunarak vatandaşlarımızı oraya yönlendirmeyi isteriz ve bunu severek yaparız. Ancak kendimizin bile motosikletlerle giremediğimiz bir şehre yabancı dostlarımızı nasıl davet edebiliriz?

Sonuç olarak; bizler Türkiye’de motosiklet kültürünün bilinç çerçevesinde yaygınlaşmasını isteyen motosiklet kullanıcıları, motosikletler önündeki tüm antidemokratik uygulamaların kaldırılması için girişimlerde bulunacağız. Belediyenizin de girişimlerimizde yardım ettiğini görmek bizleri çok sevindirecektir.

İyi çalışmalar dileriz.
    Motosiklet.NET Sitesi Adına
    Onur ÖZDEMİR
    Bunu yolluyorum itirazı olan var mı?

Resimlerin düzenlenmiş hali:

Onur Yollarda

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı rutti adlı üyeden alıntı
    site yöneticileri bu iş için örnek bir metin hazırlayıp, otomatik e-posta haline getirmeli ve bizler de bu e-postayı ilgili makama göndermeliyiz.
    Ben hazırladım bir tane, yöneticilerde iş yok

http://www.motosiklet.net/forum/show...8&postcount=12
    Onur Yollarda

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Prometheus dostum seninle grur duydum bu adam motosikletleri serbest bırakırsa bu yazı sonunda bıraksın yoksa o koltuğunu bıraksın.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Asım kim yaa motosiklete bindirmek lazım bi amcayı
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler