Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu yasak aslında İzmirde de var istanbuldada her tarafta var yani yayalara ait olan çarşı içlerinde yasak vardır.ama Gaziantepteki yasağın mahiyetini bilmiyoruz.Acaba çarşı içimi (araç trafiğine kapalı)olan yerler mi yasak, yoksa bütün Antep cadde ve sokaklarımı bunu araştırmak lazım,motor için yasak olan yerlere özel araçlar girebiliyormu Yani yükleme boşaltma haricinde . Eğer özel araç giripte sadece motorsikletlere yasak'sa olmaz. mahkemelerimiz bunun önüne geçer KANUN KANUNDUR bu bütün Türkiye için geçerli olması lazım yerel idareler bazı kısıtlamalar getirebilir ama bu hiç bir zaman aşırı boyutta olamaz bence iyice araştırıp eyleme geçmek lazım .
    Selamlar rüzgarınız bol kazasız sürüşler dileğimle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafiğe kapalı olan çarşılardan motorla geçişe bende çok kızarım.yayalara saygısızlıktan başka birşey olmaz.önemki olan konu tüm araçlara serbest olan yolların(tır hariç) motorsiklete yasak olması.
    şimdi istambulun merkezinde en gezilesi yerlere motorlu sokmasalar sizde tepki göstermezmisiniz
    yakında fotoğraf çekip hepinize yollayacağım arkadaşlar..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ilginç, düşündürücü ve rezalet. mantığı falan yok. ahmakça...
    May the Force be with McLaren Mercedes

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    federasyonu tlf aradım,çıkan bayan işin sadece sportif kısmına baktıklarını kusurabakmamamı vs vs
    Bunun adı federasyon ve motor binenleri temsil ediyolar dimi yuh kere yuh .....
    Arkadaşlar suç bizde kıpırdanalım biraz ve bir birlik oluşturalım örgütlenelim ve bu gibi keyfi uygulamaları yasal yollardan kaldıralım...........
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

arkadaşlar hepinizden rıcamdır ,gaziantep büyükşehir belediye başkanımız dr asım güzelbey e birer mail atarsak etkileyebiliriz diye düşünüyorum
    asimguzelbey@yahoo.com
    lütfen arkadaşlar birer mailinize çok ihtiyacım var
    buda valilğin adresihttp://www.gaziantep.gov.tr/GAZIANTEP.php?page_id=347

6.imageshack.us/img526/9544/resim0181nb.jpg[/IMG]
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Motosiklet giremez diye birşey olur mu ya? Motosikletin giremeyeceği yer mi var, nedir bunun savunması ben anlayamadım, çok saçma
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    evet bunu bende geçen sene duymuştum.şehir içine il Trafik komisyonu kararı ile motorsikletlerin girmesi yasaklanmış.yayalara ayrılan caddelere değil Tüm cadde ve sokaklarda uygulanıyormuş.Hani adama vur demişler oda öldürmüş ya onun hesabuı.aslında Bölge idare mahkemesine dava açılınsa bu karar kaldırılabilir.çünkü ben Hukuki kararları iyi bilen birisi olarak.Antepte olsam seve seve bu davayı açardım.hemde arkasından tazminat davası açardım.yokmu Antepte akıllı bir adam ya açsın davayı.gerekirse siteden dava açmak için para bile toplanır.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    feragold eline sağlık dostum. Evet arkadaşlar şehrin her tarafında böyle levhalarla dolu. Öncelikle Gaziantep te ikamet arkadaşlara sesleniyorum. Elini taşın altına koyması gerekenler bizleriz. Gaziantep te motorcularla ilgili bir dernek ben duymadım. Öyle bir dernek yoksa bir an önce bu derneğin kurulması gerekir. Böylelikle hem motorcuları bilgilendirme hemde birlikte hareket etme imkanı doğmuş olur.

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    site yöneticileri bu iş için örnek bir metin hazırlayıp, otomatik e-posta haline getirmeli ve bizler de bu e-postayı ilgili makama göndermeliyiz.

Motosikleti
    Better 125 Cup
    Bu Son fikiri beğendim. Site yönetimi olumlu yada olumsuz cevap verirmisiniz?

Saygıyla...

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    bu saçmalığa bir dur demeliyiz..... haydi motorsiklet.net çiler haydii ele ele verelim her şeyi çözeriz
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı kurt_kapani_mos adlı üyeden alıntı
    motorsiklet.net
    www.motosiklet.net
    o türlü siteye girebildiğini sanmıorum
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Yasal açıdan böyle bir şey nasıl mümkün olur anlayabilmiş değilim. Trafiğe çıkma ruhsatı olan motorlu bir taşıta nasıl yasak konulabilir?? Karayolları kanununa göre bunu yapamazlar ama sanırım şehir trafiğine bu kanun işlemiyor. Ama eminim bu kararı iptal için birisi mahkemeye başvursa sonuç alabilir. Eğer bir caddeye otomobil, Kamyon, otobüs girebiliyorsa motosiklet neden giremesin ki? Gürültü desen ondan çok daha gürültülü araçlar var. Hava kirliliği desen değil. Eğer adam motoru tehlikeli ve kurallara uymadan kullanıyorsa çeker cezasını kesersin. ama toptan yasaklamak akıl alır gibi değil. 4. Murat'a özenmis adamlar herhalde..
    Because you are mine. I walk the line..

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5263/resim1050jh.jpg[/IMG][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7324/resim1086gl.jpg[/IMG][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6416/resim1177tt.jpg[/IMG][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7763/resim1274uq.jpg[/IMG][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5244/resim1340aw.jpg[/IMG][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4362/resim1389we.jpg[/IMG]
    sanırım bu görüntüler olayı biraz izah ediyor.tüm fotoları yollayamadım...

Motosikleti
    Better 125 Cup
    Bu arada benim işyerim ilk fotoğrafın sağında. Yani motor ile işyerime gitmem mümkün değil. Ayrıca ilk fotoğrafta ki motorlu trafik polisini gördünüzmü. Kendileri çiğniyorlar, kendi koydukları kanunları.

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam iyi güzel haklısın davanda Sonuna kadar destekliyorum seni ama Şu 103 ler var ya peuget nun o ses leri insanın sinirini bozuyor ya ben afyondayım bir sürü var burda 103 lerden deli ediyorlar insanı vızır vızır ötüp duruyorlar.
    O Spam mail olayına katılıyorum hatta iş iyice ciddiye bindircek olursalar benden tavsiye topluca bir Gaziantep gezisi düzenlenip Gerekli mevkilere bile çıkıla bilir toplu bir şekilde ? Fikir benden uygulamaya gelmem zor çünkü daha motorum Yok

103 motorlar nerede ise kalmadı hemen herkes ucuz diye çin malı sukuturları tercih ediyor .onlarda zaten ses çıkarmıyor.bu maillerden birşey anlamazsak dava açacağım,oda olmazsa eylam için izin isteyeceğim.eylem olursa hepinize haber ederim.(il dışından gelecek herkes davetlimdir)
    inanın tek başıma mücadele veriyorum.iş mahkeme masraflarına gelince (antepdeki motorcular için söylüyorum) herkes bi tarafa kaçıyor
    ama artık bende bıçak kemiğe dayandı.bütçemi zorlayacağım..

Motosikleti
    sevgili arkadaşlar inanın bana Bölge idare mahkemesine galiba dava açma ücreti 36 ytl falan tutuyor gidin bir dilekçe ile başvurun.eğer o hakim uygulamayı durdurmak için karar almazasa ben başka bir şey bilmiyorum.ya yokmu motor seven bir avukat gidip bir akıl danışın.

Motosikleti
    Ben şimdi seyehate çıktım.motorla Antepede gelecem gerçektende 2006 Haziran ayında gelecem allah nasip ederse.şehir içinde taksimi tutacam gezmek için.oluyrmu öyle manyaklık ya.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler