Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

ybr 125 çin malımı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu şu Çin'de üretilmişse daha kalitesizdir diyen arkadaşların kafalarındaki senaryoyu gerçekten merak ediyorum. Ne fark olduğunu sanıyorlar da Çin üretimi olanlar kötü oluyor acaba ?
    senaryo mu senaryo ne arala çinde

çin üretimi çinçançon kardeşlerimiz üretiyo hiç kimse aksini iddaa
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Aklıselim bir motorcu gider yakından bakar inceler ona göre kaliteli veya kalitesiz der

Ben Ybr Ybr city ve Ybr 125k üçünü sıfır olarak yanyana olarak inceledim ve bir kanıta vardım %99 kişi burda kalitesiz dese de benim düşüncem değişmez bir fark yok ve yeni 125k da Yamaha kullanıcıların görüşlerini çok iyi değerlendirmiş honda gibi değil en azından

bu arada Cbf diyenler onlara gülüyorum Ybr dışında bari gidin apache ye bakın

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum yamaha honda kaliteli marka ve sağlam motor yapıyorlar ve yeni ufak cc li motorları çinde üretiliyor yamaha ybr125 ve cbf150 gibi ama hiç kimse birşey demiyor işte teknisyenleri japon flan ama çinden başka bir motor gelse daha motora binmeden iyice görmeden çin malı değilmi salla gitsin diyor nerden biliyon belki o yeni çıkan modelinde belki teknisyeni japon sen inceledin mi öncelikle motoru demek istemem beynine odaklanmış şeyleri söylememiz ön yargılı olmamamız lazım bence
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Orjinal japon olsa bu sefer de o motora o para verilmez deriz.Hali hazırda 4.000 liraya cbf-ybr alana git onun yerine araba al diyen çıkıyoken,japona nasl para vercez.Honda vtr 250 getirdi.Kalitesi belli kim alıyor ya da alabiliyor.Bence biraz taviz vermiş olsalar da bu markalar hala zirvede.Bu konu kafasına çok takılan arkadaşlar,bu tip topiclerden dolayı motosikletinden soğuyan arkadaşlar;Bi tane çin markası motoskletle şehir turu attıktan sonra ybrnize binip dünyanın en mutlu insanı olmanızı tavsiye ediyorum.SAygılar

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler