Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Işte bu 4 teker ve üzeri süremeyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    konu basligini tam kavrayamadim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

İşte.. Hayat 2 Teker..

Bir iki resime dikkat edilirse lastikler duruyor.Elbette yapılmayacak(ben almayın )hareketler degil ama sanki duruyorlar.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlıkta bi arıza var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

resimlerin 7.si hariç hepsi duruyor
    belki 3. resimde hariç olabilir

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl anlamadın.kalın lastikli motorlarla bunlar yapılıyor.millet boşuna kalın lastik istemiyor yani.
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Fotoğraflardaki motosiklerin durduğuna tekerleklerin sabit gibi durduğundan dolayı karar verdiyseniz, çoğu bas-çek dijital fotoğraf makinesi özellikle flaşlı çekimlerde öyle çeker. Başka bir detay farkettiyseniz bilemem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlıkta bi arıza var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

resimlerin 7.si hariç hepsi duruyor
    belki 3. resimde hariç olabilir
    +3

başlığı 4 , 5 kere okudm ama hala kavrayamadım . hadi doğrusu şu olsun "4 tekerden az olan vasıtaları kulanamayanlar" ama resimlerle ne alakası onu çözemedim

Motorlar durmuyor. Motorcunun pantolonundan hareket belli. Tekerler gündüz çekilen çoğu fotoğrafta duruyormuş gibi görünür zaten.

Fotoğraf hadisesi omlet yapmaya benzer. Yaparken iki parametre vardır: ocak ateşinin miktarı ve ateşte kalma süresi. Eğer kısık ateşte pişirirseniz daha uzun süre ocakta turarsınız, yoğun ateşte ise daha kısa süre...

Arkadaşlar omleti yoğun ateşte (gündüz, güneşli hava, bol ışık) yapmışlar dolayısıyla ocakta kısa süre kalmış (fotoğraf makinesinin perde(shutter) hızı fazlaymış). O kadar az ki, tahminen saniyenin 250'de 1'i kadar. O sürede de tekerin duruyor gibi görünmesi gayet doğal.

Bu arada fotoğraflardaki asıl hile şu: 4. fotoğraf ile 6. fotonun aynı olduğunu farketmediniz mi? 4. fotoda görünen 2 kişi de aynı kişi.. üstüste bindirilmiş fotolar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlar durmuyor. Motorcunun pantolonundan hareket belli. Tekerler gündüz çekilen çoğu fotoğrafta duruyormuş gibi görünür zaten.

Fotoğraf hadisesi omlet yapmaya benzer. Yaparken iki parametre vardır: ocak ateşinin miktarı ve ateşte kalma süresi. Eğer kısık ateşte pişirirseniz daha uzun süre ocakta turarsınız, yoğun ateşte ise daha kısa süre...

Arkadaşlar omleti yoğun ateşte (gündüz, güneşli hava, bol ışık) yapmışlar dolayısıyla ocakta kısa süre kalmış (fotoğraf makinesinin perde(shutter) hızı fazlaymış). O kadar az ki, tahminen saniyenin 250'de 1'i kadar. O sürede de tekerin duruyor gibi görünmesi gayet doğal.

Bu arada fotoğraflardaki asıl hile şu: 4. fotoğraf ile 6. fotonun aynı olduğunu farketmediniz mi? 4. fotoda görünen 2 kişi de aynı kişi.. üstüste bindirilmiş fotolar.

süper teşhis BUNLAR FAKE

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Selam herkese, ya arkadaşlar ben 1. 4. ve 6. resimlerde takıldım bu işaret ettiğim resimlerde manzara hep aynı ve motorcunun hareketleri farklı ,ne teseadüf resimleri çeken kişi hep aynı noktada deklanşöre basmış ,helal olsun milimetrik adammış...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Hepsi gerçek.... Yanlızca 4 te photoshop var... Çamur atmayalım lütfen...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Son fotoğraf cidden deli işi.

Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +3

başlığı 4 , 5 kere okudm ama hala kavrayamadım . hadi doğrusu şu olsun "4 tekerden az olan vasıtaları kulanamayanlar" ama resimlerle ne alakası onu çözemedim
    Kimileri araba sürmeyi beceremezken kimilerine iki teker bile çok gelir başlığa takılma dostum geniş açıdan bak...

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Fazla abartılı, hatalı yönlendiren fotoğraflar. Motosiklet Ulaşım ve eğlence aracıdır. Akrobasi istersek sirkler veya panayırdan takip ederiz.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi gerçek.... Yanlızca 4 te photoshop var... Çamur atmayalım lütfen...
    Evet ben de onu diyorum zaten. 4. fotoya başka bir fotoyu bindirmişler. Bu fotonun orijinal hali ise 6. foto. Benim görebildiğim tek hile bu.

Youtube'da bu cambazlıkları yapan tonlarca adam var. Benim nasıl yapıldığına dair bir fikrim yok, merakım da yok ama inanılmaz bir olay değildir yani. Öyle fotoşop, hile falan aramaya gerek yok.

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Çok riskli hareketler bunlar.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    lastikler duruyor diyenlere dicek söz bulamıyorum madem lastikler duruyoda o motor tutkallamı yapıştırmışlarda dik durabiliyo yolda takoz koymuştur belki herşeye muhalefet olmamak lazım güzel deyip geçin yaw.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)