Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Eminönü Galata Köprüsündeki KRATER...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Büyükşehir çalışıyor...muş.....

he NASA ile ortak çalışıyor evet...

Dünya üzerindeki kraterler konusunda ortak bir çalışmaları var...en son çalışma ise Eminönü Galata köprüsünde bulunan krater...

siz deyin çukur ben diyim krater...

ulan böyle çukurmu olur su kuyusu mübarek...buna bir motorcu kardeşimin düştüğünü düşünemiyorum...yani bırakın jant kırmayı lastik patlatmayı bu adamı asfalta yapıştırır...

anlık refleksle kurtulana ne mutlu ama dikkatsiz veya dalgın bir anınızda ne olacağı belirsiz...

evet canımız hayatımız bu kadar ucuz...

4 tekerler içinde tehlikeli...sizlerle paylaşmak istedim...

işin ilginc yanı ise 100 metre ötesinde Belediye Başkanı Topbaşın Saray Muhallebicisi var...yahu caaanım başkanımın hatırıda yokmu...hani dükkanında muhallebi yemek ister falan azar işitmeyin diye dedim...yoksa 17 milyon İstanbullunun umrunuzda olduğunu sanmıyorum...

Az ileride Kadir Topbaşın tatlıhaneleri... Saray Muhallebicisi...Yüce Mevlam Topbaşa dünyada cenneti bahşetmiş...

buda benim havyar teknem...hor görme Mercedesi...

o çukura AMAN DİKKAT...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    minibüsün plakasına baksan turist görünümlü rus ajanlarını taşıyor sanacan
    o çukuru asfaltlama çalışmalarının hemen öncesinde düşürdüğün 50 kuruşu bulmak için sen açmayasın
    aç şofer

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    herşeyi de kafanıza göre yorumlamayın. nasanın yeni yaptığı ve aya göndereceği prototip motosikletin deneme sürüş sahası orası.
    bizim için küçük ama insanlık için büyük bir krater.

yaw mete kardeşim hani kedi bir yerini görmüş yara sanmış ya bu da o hesap. vaktim olursa sana bizim burada ki gümrüğe mütakip tırların kullandığı yollarının resmini çekip göndereyim benim diyen demiryolu utanır ağlar.
    yerdeki ustalıkla açılmış ve motosiklet kullanma kabiliyeti arttıran, ayrıca refleksleri geliştiren çukurcuklar ise bizim gözbebklerimiz. öyle kaymak gibi asfalt olacak basıp gideceksin, olmaaaaaz.
    sonra nasıl öğreneceksin enduro ruhunu, neresinden yakalayacaksın.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Yakın zaman önce açılmış bir krater sanırım, o yoldan çok geçerim ve öyle birşey yoktu.

Orada bir tehlike daha var. Sirkeci tarafına saptığınızda sağ taraftan yola katılım çok kontrolsüz. Aman dikkat diyeyim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minibüsün plakasına baksan turist görünümlü rus ajanlarını taşıyor sanacan
    o çukuru asfaltlama çalışmalarının hemen öncesinde düşürdüğün 50 kuruşu bulmak için sen açmayasın
    aç şofer

KGB 50 unutma bunu yeğenim...aldırıcam seni devletin kucağından kendi kucağıma...sen heç kurtlar vadisi izlemedinmi len...

Alıntı meharis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neresinden yakalayacaksın.
    ucundan...

usta garip olan İstanbulun göbeğide böyle...senin bahsettiğin Halkalı Sefaköy tarafı zaten belediyeye değil Allaha emanet...

ama Ataşehirdeki Erenköy Gümrüğü vs yolları bal kaymak...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:14 ----------

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zaman önce açılmış bir krater sanırım, o yoldan çok geçerim ve öyle birşey yoktu.

Orada bir tehlike daha var. Sirkeci tarafına saptığınızda sağ taraftan yola katılım çok kontrolsüz. Aman dikkat diyeyim.
    sağa sapan araclar solud atıkarlar genelde...bide hacı 1990 larda Eminönü hayatta tıkanmazdı inan...şimdi tıkanmayan nokta yok tarfikte... sen bile araba alabilirsin kötü olan nokta bu...yol yok araba çok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Bark34 o nasıl bir alıntılama taktiği ya, sizin gibiler yüzünden gece rüyamızda panda görücez.

Metehandrocan araba alırsam senin drahtörün peşindeyim bilesin.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KGB 50 unutma bunu yeğenim...aldırıcam seni devletin kucağından kendi kucağıma...sen heç kurtlar vadisi izlemedinmi len...
    sen heç homeland security deyi bişey duydun mu
    bi ara sana bi kimlik gösterim çakma 0070 (007 nin hormonlusu)

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    büyükşehir son hızla çalışıyor arkadaşlar. yazdıklarınız karalamaktan başka bir şey değil. biraz araştıralım rica edicem. bilmem kimin oğlu ve arkadaşalarına aktivitelrini gerçekleştirmek için bilmem nereyi tahsis etmek, bilmem hangi dernek yada bilmem ne oluşumu için bi yerlerde onlara özel hizmet sağlamak adına çok şeyler yapıyor( bu bilmem neleri özellikle yazmadım siyasete yada siyasi amacın neye hizmet ettiği belli olmasın diye ki zaten bunları bilen bilir).
    şurda kırater burda çukur orda ne idüğü belirsiz bi şey varmış bırakalım bunları koskaca istanbul. hepimize tek tek yetişemezki birilerinin yeğeni yada oğlu olmadığımız sürece...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    abicim.. teşekkürler.. yarın öğlen gibi karaköye gidicem ve ağırda bir çanta olucak yanımda.. muhtemel bir kazayı, hatta taklayı, hatta uçmayı önledin... benden ibb'ye kucak dolusu selam...

bir yol daha var kullandığım.. aslında buraya resmini çekip koyucaktım.. merterden aksaraya giderken topkapı (tramvay'lı) tüneline girerken asfaltta garip bir demir parçası var.. bi kere sağa sola savurdu motorumu ama toparladım.. orasıda çok sakat bi yer.. resmini koyucam görürsünüz...

bu arada mercedes'in güzelmiş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkeci tarafına saptığınızda sağ taraftan yola katılım çok kontrolsüz. Aman dikkat diyeyim.
    kesinlikle katılıyorum sana.. altımdaki motor yada araba olsun farketmez.. o yola çıkarken sol bariyere yapışık gidiyorum. gözüm hep sağ arkada

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayyyyyy
    gardaşım benim mercedese biniyorsun demek, helal olsun yakışır
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iycene cıvıttılar sanki..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    YİNE NOKTA ATIŞI YAPMIŞSIN KANKA AMA ORASI RASTGELE BİR ÇUKUR DEĞİL, amatör dalgıçlar orada öğreniyormuş dalmayı... ben dalanın yalancısıyım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Zaten köprü de asvalt denilen şey kalmamışki,her tarafı çukurlar ve tümsekler oluşmuş.
    Bu arada bunun onarımı, belediyeyemi yoksa karayollarına mı düşer bilmem ama, yapılmasını bir an önce isterim.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Herifler mıcıra o kadar düşük oranda asfalt(yani zift ama doğrusu asfalt) ekliyorlar ki her yağmurda çözülüyor yollar..
    Neticede gelsin çukurlar..

ama eğer gerçek krater hatta göktaşı yağmuruna uğramış bir asfalt istiyorsanız Beykoz ormanlarına doğru gaz açın derim..

Ben ömrü hayatımda bu kadar çukurlu bir yol görmedim..Yani bilerek açılsa bu kadar olur..Şaka gibi bir yol..Haliyle gözden ırak olan gönülden de ırak olmuş oralarda..

nukrozamrud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke
    Hocam bi eğilip baklsaydın içinde yaşayan falan warmı
    saddam maddam çıkar çukurdan neme lazım
    (az önce google earth den bile baktım direk göze çarpıyo delik)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    balık yüzdürülür burda

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    vidanjör çukuru mübarek...

bu yağışlar alt yapı eksiklerini yeniden göstermeye başladı bizlere...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Temmuz 2008'de bende böyle bir konu açmıştım. Ankara'nın yoğun trafiğe sahip bir bölgesinde şunun gibi irili ufaklı 3 delik vardı

Büyükşehir Belediyesini aradım, topu Yenimahalle Belediyesine attı.Orayı aradım, bizim bölgemizde ama sorumluluğu Karayollarına ait dediler. Orayı aradım derdimi anlatacağım kişiye ulaşamadım.

Deliklerin kapanması 5 hafta sürdü. Bu süreçte onlarca araç çeşitli hasara uğradı.

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Ne de olsa İstanbul Büyükşehir Belediyesi; onlara ufak çukur yakışmaz tabi
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    mete kankam yazın onca yol yürüyüp denize gitmene gerek yok hizmet ayağına gelmiş sende tepiyorsun alıcaksın şezlongunu,mayonu buz gibi biranı,tadını çıkarıcaksın,insanları anlamıyorum çok nankör oluyorlar ya

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler