Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ehliyet Kursu Direksiyon Sınavı Ücreti

Motovento
    REKLAM ALANI
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eminsin dimi c.tesi yanı sınav
    ewt eminim abicim aradılar söylediler cuma eğitim cumartesi sınav ya ilden ile 1 hafta oynayabiliyomuş nufus sayısına göre değişirmiş bu sınav
    81VATAN__54MEKÂN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    biraz önce itü'de gördüm arkadaslar , herşey dahil 300TL'ye ehliyet veriyorlar . Ekstradan başka para ödemiyorsunuz kursa . Ama hangi kurs olduğunu unuttum ya Yarın bi daha bakarım

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce itü'de gördüm arkadaslar , herşey dahil 300TL'ye ehliyet veriyorlar . Ekstradan başka para ödemiyorsunuz kursa . Ama hangi kurs olduğunu unuttum ya Yarın bi daha bakarım
    çok iyi o zaman 300 den haricci masrag yapmıyorsak kurs parası ve sınav giriş ücreti 240 tuttu benim ehliyeti çıkartırkende dosya parası vs 150 de oraya gider gibime geliyor
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu sadece kurs ücreti , trafiğe de ayrıca para ödüyosundur herhalde . yani yaklasık 450 falan oluyor . yanlıs anlasılma olmasın ...

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sadece kurs ücreti , trafiğe de ayrıca para ödüyosundur herhalde . yani yaklasık 450 falan oluyor . yanlıs anlasılma olmasın ...

o zaman pahalıya geliyor benim kurs ücreti herşey dahil yaklasık 200 e geldi

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Arkadaşlar verseniz bi dert vermeseniz bi dert Öyle de böylede bu ehliyet alınacak.İstenen paraların belgeleri veya makbuzları varsa yapılacak başkada bi şey yok...

Benimde E sınıfı ehliyetim var yinede A2 alamıyorum.parayı versemde vermesemde bana ehliyet yok yok yok.Benim rapor almam imkansız dediler.Param oldfuğu zaman iyice araştıracağım..

Yahu şimdi anladım bu para YASAL değil peki ben şimdi bu gün yada yarın gidicem konuşmaya illa isterlerse müdüre çıkıcam sonra beni iplemezlerde parayı vermezsem direksiyon sınavına giremeyeceğimi söylerlerse ben bu adamları kime şikayet edebilirim.????

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Kurs ucretı dısında bıesey odenmıyor kursa oyle sınav parası dıreksıyon parası olmaz ıtıraz edın vermeyın.Ayrıntılı bılgıyı Gelişim Surucu Kursundan İbrahım var topıcı gorunce gırer sızlerı aydınlatır...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba Arkadaşlar;
    Malesef sürücü kursları başta kayıt olurken sizlere düşük fiyatlar veriyor.Ancak daha sonradan hepinizinde karşılaştığı gibi extra masraflar isteyebiliyorlar.Bu konu hakkında yaklaşık 4 sene önce epey bir uyarı yapmıştık.
    http://www.motosiklet.net/forum/geli...ilerinize.html
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

slm arkadaşlar, bişe sorucam kusuruma bakmayın böldüysem.. 25 temmuzdaki direksiyon sınavı için kursumla konuştum direksiyon eğitimide almadım haberim olmadığından, ama otomatikle aramız gayet iyi kursta bana merak etme zaten artık otomatikle sınav oluyosunuz dendi, acaba bu bilgi dogru mu?

Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Malesef sürücü kursları başta kayıt olurken sizlere düşük fiyatlar veriyor.Ancak daha sonradan hepinizinde karşılaştığı gibi extra masraflar isteyebiliyorlar.Bu konu hakkında yaklaşık 4 sene önce epey bir uyarı yapmıştık.
    http://www.motosiklet.net/forum/geli...ilerinize.html
    Tamamda benim bu kurstan başka bir kursa katılmam imkansızdı ben ne yapabilirim şimdi bu gün konuşmaya gidicem geçen sefer sınava giriş belgesi için 15 lira istiyorlar dedim bu kağıdıdamı parayla vericeksiniz diyor otobüs parası cart curt şimdi 40lira geçen sefer 15ti gittim al dedim şu 10lirayı 10lira için kendimi kasamam şimdi 40lirayı vermiycem gidicem müdüre kadar çıkıcam.

Arkadaşlar bizim bu kursu şikayet ediceğimiz yer yokmu il milli eğitim ilçe milli eğitim yokmudur yani.

Birde bunlar beni 8 ağustosta giricen dedi direksiyon sınavına masusmu sokuyorlar o sınava para almak içinmi 2.sınava giricem ben?

Dikkattttttttttttttttttttttt.........
    Sakın o parayı vermeyin arkadaşlar ben gecen dönem aldım ehliyeti bendende 40 tl istediler ilk başta verdim sonra geri aldım.gittim makbuz istedim ve bu makbuzla millli eğitime gidip soracağım dedim hemen paramı verdiler ve sizin üçretiniz bizden olsun dediler.
    Bu paranın aslı şudur arkadaşlar direksiyon sınav üçreti vardır ve bu para 8 tl dir.ayrıca bu 8 tl kurs üçreti içerisinde alınır.
    Kesinlikle yasal değil sakın vermeyin hatta üsteleyen kursları millli eğitime şikayet edin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:23 AM ----------

G.BEREKET
    şikayet mercii milli eğitim bulunduğun ilçe milli eğitimine gideceksin ve şu direksiyon kursu sizin adınıza kursiyerlerden şu kadar para topluyor diyeceksin ben öğretmenim vermedim çünkü yasal dayanağı yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı psiacaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, bişe sorucam kusuruma bakmayın böldüysem.. 25 temmuzdaki direksiyon sınavı için kursumla konuştum direksiyon eğitimide almadım haberim olmadığından, ama otomatikle aramız gayet iyi kursta bana merak etme zaten artık otomatikle sınav oluyosunuz dendi, acaba bu bilgi dogru mu?
    doğru ama tam otomatik yani scooter değil , yarı otomatik motosikletlerle .
    mesela bizim kursun hem yarı otomatik hemde düz vitesli motorları vardı , isteyeni yarı otomatiğe isteyeni düz vitesliye yazıyorlardı , sınava onla giriyodun ...

Motosikleti
    cbf 150
    ben scooterla giricem cbf biraz iri makine die gel scooterla daha rahat edersin dedi bende scooterla gidicem sınava pazar 8.30 de orda olcakmısım
    direksion sınavı başlamadan önce yapılacak hareketleri birisi gösteriomus hoca erken gel sen göster dedi bana

Az önce kursa gittim 8ağustosta giricekmişiz bende dedim daha erken yokmu falan yok diyor sadece 8 ağustosmuş birde sınava gelirken getirin 40lira diyor hırgür çıkıcak ya bakalım. Scooterle gelicekmişiz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben scooterla giricem cbf biraz iri makine die gel scooterla daha rahat edersin dedi bende scooterla gidicem sınava pazar 8.30 de orda olcakmısım
    direksion sınavı başlamadan önce yapılacak hareketleri birisi gösteriomus hoca erken gel sen göster dedi bana
    aslında scooterla veya yarı otomatikle direksiyon sınavına girilmesi yanlış , vitesli motosiklet ehliyeti alıyoruz çünkü gerçi artık 50 cc ve altını da A2 ile kullanabiliyorlar dimi

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    benim yazıldığım kursa güngören başer sürücü kursu 150 tl aldı. Üstelik ikşi taksite böldü. Üzerine de para falan istemedi. az önce konuştum yarın sabah 10:30 da sınav olacak. varsa kendi motorun ile gelsen senin için daha iyi olur dediler.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    artık yok..
    arkadaşlar ben bugun eğitime gittim (eğitimde eğitim olsa yani) ne yapılacağını söylediler ben bir tur yaptım anlattıklarını sen geçersin git yarın 9:00'da gel dediler geldim yarını bekliyorum hiç para felan talep etmediler..
    81VATAN__54MEKÂN

Peki parayı vericem napalım beni neden 8ağustostaki sınava sokuyorlarda yarınkine giremiyorum.???????????*********

Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki parayı vericem napalım beni neden 8ağustostaki sınava sokuyorlarda yarınkine giremiyorum.???????????*********
    bu olay benide şaşırtıyor ben sınav açıklandıktan sonraki haftasonu giriyorum sen benden 2 hafta sonra girece4ksin biraz saçma yaa..
    81VATAN__54MEKÂN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler