Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar herkez motor aşkını buraya anlatsın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2005 hayabusa
    arkadaşlar herkez buraya ciddi ciddi motora nasıl aşık oldu lütfen dogruca anlatsın mesela benimkini anlatıyorum

ben motora aşık oldugum zamanlarda 12 yaşındaydım ve benim ablam kocaya kaçmıştı tabi benim öfkem tepemde hele ablamın kaçtıgı kişi motor sürüyor ben dahada sinir oluyorum ablam demiş bu benim kardeşim diye ya bu ben yolda giderken 1999 hayabusası vardı bu yanımdan son gaz bir geçiyodu ben onu taşlıyodum beni sinir ediyordu ama ozamanlar motordan bir gıcık alıyorum ki size anlatamam sonra ablamgille barıştık o zaman 14 yaşına degmiştim tabii kendimi büyümüş adam zannediyordum 14 yaş öle olur işte sonrasında enişteme agır agır ısındım sonra motora pek kızmamaya başladım sonra bir kere bindim bana dediki yolu böyle boş gördügün zaman anlaki uçacaz dedi ben öyle bir korktumki sonra bir tane yol gördük baktımki yol bomboş içimden dedim olum sen atla kaç dedim sonra 80 le gidiyoz lan bir salladı makineyi ben neye ugradıı bilemedim bunu bilen bilir ilk defa racing motora binenler nasıl bişe oldugunu bilir sonra 1 yıl geçti yaş=15 oldu o 1yıl içinde motora aşık oldum ve yıllarca aylarca haftalarca bekledim ve zaman geldi çattı bi tane 600 lük aldım enişteme dedim bizim köyde büyyük bi ev var onuda sölüyim enişteme dedim motoru köye bırak tabi been ceyhandayım dükkandayım o bırakmış geldi yanıma bıraktım dedi bende iyi dedim eniştem dedi sen gelseydin dedi ben sana ögretirdim dedi ben yok dedim niye dedi benim çocuklumdan beri hayalim buydu dedim o da iyi dedi kontagı verdi tabi ben dururmuyum hemen arabaya atladım dükkanıda babama bıraktım fırladım gittim sonunda köye geldim arabayı içeriye sokmak için avlu kapısını bi açtım simsiyah bi makine r6 ve geldim üstüne bindim ortalık sep sessiz ve makinayı bi çalıştırdım üffffffff sonra hareket ettim bizim orda bi tana yol var hiç kullanılmıyor o yolda bir salladım en son 205 i gördüm ilk tecrübe gerisine cesaret edemedim ve iyice çözdüm bu işi ve bir çok makine elimden geçti şim di hayabusam var ve 350 yi görüyorum saygılarımla = hasan ayeş
    :cat:hasanayes@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    benim motor aşkım geçen sene başladı
    ama motorum yok o ayrı
    Life is what happens when you are busy making plans

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    yazıları gözümüzün içine sokmana ne gerek,okunacak gibi değil,hayırlı işler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm benım motosıklet sevgım asktan daha ote İlk race yamaha Thunderace 1000cc arkasına bındıgımde askere gıdecektım ilk Km.lerde çok korkmustum, ama sonra atın ölümü arpadan olsun, yola devam sakın sakın gıderken ibre 240 geldıgınde yoldakı cızgıler bır butun şeklınde, ruzgar ıse saclarımı fön cekercesıne arkaya dogru yapıstırmısıtı, uykulu gözlerle yollarda sarhoş gıbı gıdıyorduk.
    Askerde ölsemde gam yemezdım, hala aklımdadır kımset olursa 2 sene ıcınde Yamaha R6 alıp cıkacam yollara 1 sene sonra mecburıyetten satıp fazer 600 yollara devam edecem.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motor aşkım kan ım da var.. babamdan bana geçmiş...çakma değil yani...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    otobanda en sol şeritte 170 km/h ile giderken bariyer ile aramdan vınnnn!! die gecerken görüş alanımda sadece 1-2 saniye durabilen motorcu abiye, beni bu sevdaya bulaştırdığı için sonsuz minnetlerimi sunuyorum...

Eğer bu yazıyı okuyorsan ortaya çık beraber geçelim aralardan artık benimde motorum var

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    hayabusa 350 yapmaz
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    İnş Gv 250
    yaş 16 geçen sene başladı bu sevda ehliyeti bi alıyım annemide ikna ediyim inş bi tane alıcam

Motosikleti
    2005 hayabusa
    tequ hayabusa 3500 yapmaz demişsin 340 gösteriyor ama 340 tan sonra bi tane çizgi var o 350 işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 AM ----------

pardon 1 sıfırı fazla koymuşum
    :cat:hasanayes@hotmail.com

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    8 yaşımdan 12 yaşıma kadar mobylette sürerdim.Ardından 22 ye kadar eşşek diye tabir ettigim bws ye bindim.Taaaa ki Bir arkadasımın vitesli çin malına binene dek. Bws ve mobylette artık garajda artık vitesli hastasıyım.Tamirini bile ögrendim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ANLatılmaz canım ; Yaşanır !

Ben de her gn yasıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    her gun motor üzerındeyım şöyle yada böyle akşam rüyamda tek teker gıdıyordum . daha aşkımı var bunun ruyalarıma kadar gırıyor.

omur.38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj-boxer
    motr ayrı bı tutku bı anda asık olnmayacagı taraftarıyım :D cogu ınsan vardır motordan hıc haz duymaz ehlıyet alacam dedın zmn ıı araba da olur ıns. dıolar sonra dıorum a2 :D ne gerek ya dıolar b alsaydın daha ıı dı falan fılan cogunzn basından gecen hıkayeler .. ama ıcınde motor tutkusu olan bıreyde ben su zmn su satte asık oldm dıemz :D sanmıorum
    Arabalar bedenimi,motosiklet ruhumu taşır.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    şimdi hatun yanımda kıskanır daha sonra anlatırım emi :D
    Motosiklet mucidi

tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimki şu anda aşk derecesinde değil.Hayatımda da hiç motosiklet kullanmadım.Emrahın yanımdayken motosiklet sesi duyduğunda o tarafa doğru bakmasına ve onunla alakalı bişey gördüğünde ilgilenmesine hiç anlam veremezdim çokta kızardım.Ama bi gün motosikletiyle beni gezdirdikten sonra bütün işler değişti Bende bi şekilde illgilenir ve o sesin nerden geldiğine bakar oldum.Hala korkarım ama kimbilir belki bi gün benimkide aşka dönüşür Eminim bu yazdıklarım birilerinin çok hoşuna gidicektir benden ilk defa böyle şeyler duyduğu için
    'ExTReMa'

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yaş 14 ,bisikletimle okula gidiyorum bi an arkamdan bir gürültü geldi gök gürlercesine kaba bir ses, henüz kafamı arkaya çevirmeden karşımda yolda yürüyenler hayretle bana doğru bakıyor çoğuda parmakla beni gösterircesine hareket eder gibiydiler tabi o an arkamdan birşey geliyor tam anlamıştımki ,tam kafamı çevirecektimki ses yükseldi ve yanımdan 100km ile geçti ,, ama o ne geçişti vücudum titredi ve onu gördüm , güneş ışığıyla gözlerimi alan eksos ve siyah boyasıyla bir custom chopper'den başkası olamazdı zaten o an beni kendine bağladı içimde bir sıcak birsey oldu . Tam o an ULEN BENDE BUNDAN ALMAZSAM BANADA ...... ve aldim. iyki o anı yaşamışım......

Motosikleti
    S&T GV250
    hani insan aşık olunca aşkının kokusunu özler o kokuyu duyduğunda sakinleşir rahatlar böyle bulutların üzerine çıkar ya...işte benim motorun ve ekipmanların kokusu da bende benzer bi reaksiyon yaratıyor...brandayı açarken sanki gelin duvağı açıyormuş gibi hissediyorum...

giderken yaşıyorum durunca ölüyorüm diyebilirim...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    yav bu topic sabitlensin, yorumları okudukca yüzüm gülüyor....

iiyiki varsın be motosiklet ...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı hasanayes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkez buraya ciddi ciddi motora nasıl aşık oldu lütfen dogruca anlatsın mesela benimkini anlatıyorum

ben motora aşık oldugum zamanlarda 12 yaşındaydım ve benim ablam kocaya kaçmıştı tabi benim öfkem tepemde hele ablamın kaçtıgı kişi motor sürüyor ben dahada sinir oluyorum ablam demiş bu benim kardeşim diye ya bu ben yolda giderken 1999 hayabusası vardı bu yanımdan son gaz bir geçiyodu ben onu taşlıyodum beni sinir ediyordu ama ozamanlar motordan bir gıcık alıyorum ki size anlatamam sonra ablamgille barıştık o zaman 14 yaşına degmiştim tabii kendimi büyümüş adam zannediyordum 14 yaş öle olur işte sonrasında enişteme agır agır ısındım sonra motora pek kızmamaya başladım sonra bir kere bindim bana dediki yolu böyle boş gördügün zaman anlaki uçacaz dedi ben öyle bir korktumki sonra bir tane yol gördük baktımki yol bomboş içimden dedim olum sen atla kaç dedim sonra 80 le gidiyoz lan bir salladı makineyi ben neye ugradıı bilemedim bunu bilen bilir ilk defa racing motora binenler nasıl bişe oldugunu bilir sonra 1 yıl geçti yaş=15 oldu o 1yıl içinde motora aşık oldum ve yıllarca aylarca haftalarca bekledim ve zaman geldi çattı bi tane 600 lük aldım enişteme dedim bizim köyde büyyük bi ev var onuda sölüyim enişteme dedim motoru köye bırak tabi been ceyhandayım dükkandayım o bırakmış geldi yanıma bıraktım dedi bende iyi dedim eniştem dedi sen gelseydin dedi ben sana ögretirdim dedi ben yok dedim niye dedi benim çocuklumdan beri hayalim buydu dedim o da iyi dedi kontagı verdi tabi ben dururmuyum hemen arabaya atladım dükkanıda babama bıraktım fırladım gittim sonunda köye geldim arabayı içeriye sokmak için avlu kapısını bi açtım simsiyah bi makine r6 ve geldim üstüne bindim ortalık sep sessiz ve makinayı bi çalıştırdım üffffffff sonra hareket ettim bizim orda bi tana yol var hiç kullanılmıyor o yolda bir salladım en son 205 i gördüm ilk tecrübe gerisine cesaret edemedim ve iyice çözdüm bu işi ve bir çok makine elimden geçti şim di hayabusam var ve 350 yi görüyorum saygılarımla = hasan ayeş
    yaş kaç hocam?
    adana mt ye katılıyorumusunuz?
    saygılar
    Orgazma Dudak Büktürür

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Benim motosiklet aşkı babadan gelme babamın motosikleti o zamanların kral motosikleti jawa 250 ceylan sıfır almış ilk 13 yaşında kaçırdım.O gün başladı aşkım Ama akşama motosiklet ağırlığınca dayak yemiştim. Sene 1988 ...Ama Değerdi be.Babam sık sık İstanbula gider motosikletin anahtarınıda anneme bırakırdı. ve ben bir şekilde annemi ikna ederek motosiklete binerdim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler