Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar herkez motor aşkını buraya anlatsın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş kaç hocam?
    adana mt ye katılıyorumusunuz?
    saygılar
    350 ile geçtiğinden göremiyoruz
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Motor Aşkı Bir sudur Bin bin KUDUR
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    bnm motor aşkım babamın mobiletiyle başladı babam işten gelirdi ve uyumasını beklerdim kilitlerdi motoru bn anahtarı çalardım sora motoru kaçırırdım inanaın çalıştırılmasını bilmiyorum bi kaç kez babamı ittiriken gördüm galiba böle çalıştırılıor dedim her neyse sora bi 50 metre falan ittitrerk en sonunda çalıştırdım üstüne oturdum motor altımda titriyor tırtır heycandan bembeyazım ve birazgaz verdikten sora rüzgarı hissetim sora aşk orda başladı o motoruu 3 4 defa kullandım sora abbam bana sinirlenip sattı bu olay 12 yaşlarında falan olmuştu sora 16 yaşımda kendime bi motor aldım oda mobilet sora onunla kendimi bayağı gelişirdim bi arkadaşın 100 cc vitesli motorunu kullandım sora aşkım iyice arttı en son 650 cc mt 03 kullandım ve bugun hastasıyım mottorsikletin bitane almak üzreyim 250 cc bi çin malı chopper çok büyük b, hastalık tedavisi olmayan ilacı bulunmayan bişey.

Motosikleti
    Ducati Monster 696+
    Ask olur bir gün biter ama bu motor sevdasi asla bitmez

Benim kanima girmis bisey bu kelimelerle anlatilmaz yasayan bilir

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    350 ile geçtiğinden göremiyoruz
    eee baksana adam çekirdekten yetişme
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    ramzey cup 100
    2 ay önce arkadaşlarla pikniğe gitmiştik. arkadaşın biride motosikletiyle gelmişti o.arkadaş içip sarhoş olunca motorunu sırayla herkese sürdürdü benimde çok hoşuma gitti sürmesi. o gün karar verdim motor almaya . 1 ay sonrada ramzey cup 100 aldım ...

Motosikleti
    2005 hayabusa
    asıında bu topic kilitlense iyi olur
    huceyn Nickli Üyeden Alıntı
    yaş kaç hocam?
    adana mt ye katılıyorumusunuz?
    saygılar
    30 yaşındayım adana mt ye takılmıyorum çünkü çok racing ci yok adana ceyhanda arkadaşlara takılıyorum
    tequ 350 ile geçtiğinden göremiyoruz
    gel gösterim sana 350 yi istiyosan
    :cat:hasanayes@hotmail.com

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı hasanayes adlı üyeden alıntı Mesajı göster

30 yaşındayım adana mt ye takılmıyorum çünkü çok racing ci yok adana ceyhanda arkadaşlara takılıyorum

Yok abi saol Sport Touringler hasta ediyo beni rüzgardan
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Versys '07
    [/COLOR]
    arkadaşlar herkez buraya ciddi ciddi motora nasıl aşık oldu lütfen dogruca anlatsın mesela benimkini anlatıyorum

ben motora aşık oldugum zamanlarda 12 yaşındaydım ve benim ablam kocaya kaçmıştı tabi benim öfkem tepemde hele ablamın kaçtıgı kişi motor sürüyor ben dahada sinir oluyorum ablam demiş bu benim kardeşim diye ya bu ben yolda giderken 1999 hayabusası vardı bu yanımdan son gaz bir geçiyodu ben onu taşlıyodum beni sinir ediyordu ama ozamanlar motordan bir gıcık alıyorum ki size anlatamam sonra ablamgille barıştık o zaman 14 yaşına degmiştim tabii kendimi büyümüş adam zannediyordum 14 yaş öle olur işte sonrasında enişteme agır agır ısındım sonra motora pek kızmamaya başladım sonra bir kere bindim bana dediki yolu böyle boş gördügün zaman anlaki uçacaz dedi ben öyle bir korktumki sonra bir tane yol gördük baktımki yol bomboş içimden dedim olum sen atla kaç dedim sonra 80 le gidiyoz lan bir salladı makineyi ben neye ugradıı bilemedim bunu bilen bilir ilk defa racing motora binenler nasıl bişe oldugunu bilir sonra 1 yıl geçti yaş=15 oldu o 1yıl içinde motora aşık oldum ve yıllarca aylarca haftalarca bekledim ve zaman geldi çattı bi tane 600 lük aldım enişteme dedim bizim köyde büyyük bi ev var onuda sölüyim enişteme dedim motoru köye bırak tabi been ceyhandayım dükkandayım o bırakmış geldi yanıma bıraktım dedi bende iyi dedim eniştem dedi sen gelseydin dedi ben sana ögretirdim dedi ben yok dedim niye dedi benim çocuklumdan beri hayalim buydu dedim o da iyi dedi kontagı verdi tabi ben dururmuyum hemen arabaya atladım dükkanıda babama bıraktım fırladım gittim sonunda köye geldim arabayı içeriye sokmak için avlu kapısını bi açtım simsiyah bi makine r6 ve geldim üstüne bindim ortalık sep sessiz ve makinayı bi çalıştırdım üffffffff sonra hareket ettim bizim orda bi tana yol var hiç kullanılmıyor o yolda bir salladım en son 205 i gördüm ilk tecrübe gerisine cesaret edemedim ve iyice çözdüm bu işi ve bir çok makine elimden geçti şim di hayabusam var ve 350 yi görüyorum saygılarımla = hasan ayeş

1999 yılında 12 yaşındaydın şimdi 30 yaşındasın.Yıllarda hayabusa gibi çok hızlı gidiyor herhalde.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

bizde racing ci çok diye kalkıp adanaya gidiyoduk.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 PM ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi saol Sport Touringler hasta ediyo beni rüzgardan
    cahilsin olm.o racing.görgüsüz gibi sport touring deme şuna.
    Orgazma Dudak Büktürür

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emrahkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

1999 yılında 12 yaşındaydın şimdi 30 yaşındasın.Yıllarda hayabusa gibi çok hızlı gidiyor herhalde.
    neydi o yıllar bee bende 12 yaşındaydım 99 da öle bi 12 furyası vardı o yıl
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler