Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 ile başlamak........ :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm arkadaşlar öncelikle hepinize vereceğiniz yanıtlar için şimdiden tşk edrm.

bu hafta A2 ehliyete başvuru yaptım ve son bir yıldır düşündüğüm gibi artık motor kullanmaya net olarak karar verdim. 10 yıldır araba kullanıyorum. yaşım 26 bir çok arabam oldu ve çoğu modifiyeli hızlı araçlardı ancak artık arabada son noktanın olmadığını gördüm. arabamı sattım. ehliyetimi alıp bir 600lük honda almaya karar verdim. Şimdi diyeceksiniz ki ilk başta 600lük bir motor hızlı gelir tabutunuda al.... :(( ben tabutumuda almaya hazırım arkadaşlar. honda 600 F yada 600 RR ile başlamaya karar verdim. geçmişte motor kullandım ancak vitesli motor çok kullanmadım işin açığı ben ne alayım hangi marka alayım diye kimseye sormuyorum çünkü çok düşündüm. 187 boyu olan 90 kiloluk 26 yaşında bir genç için cbr 125 önerenlere bir şey demek istemiyorum. Yamaha yzf 125i düşündüm ama bu motorların hepsi altımda bisiklet gibi duruyor. Ehliyetimi aldığımda hemen bir motor alıp uzun mesafeli bir yola çıkmayı düşünüyorum. Ben sizlere 600lük bir motoru ilk alıp binen birine ne tavsiyeleriniz olur sürüş tekniği olarak onu sormak için bu konuyu açtım.
    Nelere dikkat etmeliyim ?

Kimse sen delisin yazmasın arkadaşlar ben kullandığım arabalarla çko riskli şeyler yaptım ve diyorumki tekerlek üstündeyseniz farketmez 2 yada 4 benim için hepsi ölüme çok yakın.............

Şimdiden tşk ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Yanlış anlama arkadaşım ama o kadar riskle bence fazla uzun yaşamazsın
    facebook.com/kaskafa

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    şaka gibi konu acmıssın bın tane konu var forumu neden arastırmıyosun !!!!!!!!!!!!!!!!şaka gibi şaka gibi şaka gibi bir konu bu şaka gibi şaka gibi hayatımız şaka gibi...

ha bide ilk mesajınmızzzzzzzzzzzzzzzzz hosssssssceldinnnnnn

sana yazcak dermanım yok googleda 600 lukle baslamak yaz motosiklet.net e otomatik baglan
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

ufuk-*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam bende aynı durumdayım ve fazer ya da vstrom kendime koyduğum hedefler şu an başlangıç için.boy 2 metre kilo 95 bende de.bakalım nasıl cevaplar gelecek.

ama söylemeden edemiyecem;ekstrem spor olarak ss motosikleti seçmiş gibi olmuş son paragraf

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    HIZLI YAŞA GENÇ ÖL CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN.

arkadaş araçda riskli hareketler yapabilirsin ama istedigin motor 600 f-600rr bunlar oyuncak degil biri 109 hp digeri 118 hp motor tecrübesi olmayan biri için olsa olsa ölüm oyuncagı olur.

hiç motor tecrüben olmadıgı halde 600 cc senin için cok gelir. illada alacam dersen git al. ama ölürsen sakat kalırsan keşke deme. sana nacizane tavsiyem önce gir bir ybr 125 türü bir vitesli bak en azından bir sezon 10-15 bin km tecrübe edin. sonra sınıf atla al bir kawasaki 250 ninja. bir sezonda öyle geçir. daha sonra edindigin tecrübe bilgi 600 cc lik bir motora geçiş yapman için minimum yeterli olur.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...kaybettik.html

içini karartmak istemem ama bunlar hayatın gerçeği.

burdada site üyesi rahmetli arkadaşların ilgili vefat haberleri.

http://www.motosiklet.net/forum/onla...e-birlikteler/

sana nelere dikkat etmen gerektiğini biz anlatamayız çünki ( daha yürümeye başlamamış çocuğa koşmayı öğretme pozisyonuna sokma bizi ) sen karar vermişsin 600 lük bir makinada tecrübe edeceksin allahtan tek dileğim sana bişey olmasın yoksaaa herkesin bir isteği var bu dünyada çok dikkatli ol
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Karar tabii ki senin...
    Konu hakkında her zaman dönen klasik sözlere ulaşmak istersen de ARAMA yapabilirsin.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler