Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eş/sevgili ve motosiklet..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimizin burada bulunma amacı aynı.. Motosiklet tutkusu. Kimimiz tam hayallerindeki motorun sahibi, kimimiz hayallerine kavuşma aşamasında basamakları tırmanıyor, kimimizin uykuları kaçıyor motor sahibi olabilmek için.
    Motosiklet kullanabilmek için ehliyet, deneyim-tecrübe ve maddiyattan daha önemlisi önce aile ve sevgili,eş faktörüdür. Paran vardır, ama aileden destek yoktur. Paran vardır, hayatımın anlamı dediğin insan ya ben ya motosiklet diyerek kestirip atmıştır.. Aile yani anne baba faktörünü geçecek olursak, tam da konumuz burada başlıyor aslında..
    İki çeşit sevgili/eş profili vardır..
    Ya ben, yada motor diyenler
    Eğer bu kategoride bir kız arkadaşa sahipseniz (sahiplik kavramı çok farklı oldu cümlede) işiniz çok zor.. Hiç yaşamadığım için o duyguyu yaşayanlar eminim tercüman olacaklardır.. Ama yine eminim kötü niyetlerinden değil, sadece sizi düşündükleri içindir.
    Her kararınızı destekleyen sevgili/eş profili
    Asıl anlatmak istediğim bu alt başlıktaki profil.. Aileniz karşı çıkar iki tekere, ama sevgiliniz/eşiniz (eğer evliyseniz aile faktörü etkinliğini daha da yitirerek tamamen eş faktörüne dönüşür) sizi sonuna kadar destekler, kararlarınıza saygı duyar, size güvenir, çok istediğiniz bir şeye sahip olunca sizin mutluluğunuzla daha da mutlu olacağını bilir.. Onunda içinde özgürlük duygusu vardır, doğayı sever, soğuk, çamur onun için sorun değildir.. O sizin mutluluğunuzla, yüzünüze vuran rüzgarın verdiği huzurla, sizin huzurunuzda huzuru bulur.. Motorunuz yoksa, ilk motorunuzu alırken, taksitlerini ödeyemekte zorlanacağınızı düşündüğünüz anda, ben de yardım ederim der. Doğum gününüzde, eğer bir motosiklet sahibi değilseniz maketini alıp yanına da sen bunun gerçeğine layıksın yazılı bir not iliştirir.. Arada alır satarsınız, motorsuz yaya dolaşırsınız. Yoldan geçen herhangi bir motorun egzos sesini duyduğunuzda içinizin burkulduğunu bilir, aşkım daha güzelini alacağız merak etme der, bir gülüşüyle içinizdeki karamsarlığı yok eder. Ve ertelediğiniz yeni motoru, aman bir daha mı geleceğiz dünyaya, zaten şunun şurasında kaç sene gezeceğiz, alalım bir motor diyerek bütün paraları döker ortaya.. Varsa böyle bir eşiniz/sevgiliniz, o dünyadaki en değerli insandır. Teşekkür edin onlara, benim gibi.. Haykırın tüm MT'ye onu çok sevdiğinizi.. Belki o da benim ki gibi girip okuyordur yazdıklarınızı Varsa yoksa motosiklet diyerek serzenişlerde bulunuyordur ama biliyordur ilk aşkınızın o ikinci aşkınızın motosiklet olduğunu..
    Sen dünyadaki en değerli insansın, Seni Seviyorum ;)

Evet a$kim evett okuyorumm ve bunu bilmen beni çok utandırıyo Ama seninle ilgileniyorum dimi bu ordan böylede gözükebilir heuha
    Bende seni sevdim a$k.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Canım abiciğim seni çok seviyorum vallahi
    Aşık olduğum kız ölüceği günü bekliyor... beyin kanseri.
    Beni en yakın arkadaşı olarak bildi hep öyle de bilecek ama o da istemiyodu motosikleti ama son bi kez binicem dedi ilk ve son olucak ...
    ( yengeye selamlar )
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    Benmde ,kız arkadaşım,ailem biraz çekingen bu motoru almam konusunda ama ben düşünüorm motorsuz olabilirmiyim die...Cevap hayırr,kararımıda verdim alcam motorumu beni seven böylede kabul eder...Bana ya kaza yaparsan diolar...Ama onlar bilmiolar motor tutkusu başkadırr hissetmek gerekirr..öleceksem motor üstünde öliyim...

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Arkadaşlar teşekkür ederim paylasımınız için

coq senin yazını okurken filim köptü tutamadım kendimi bi kaç damla gözyaşı döktüm teşekkürler abicim

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Çok şanslıyım bu konuda çokkkk

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Blaze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet a$kim evett okuyorumm ve bunu bilmen beni çok utandırıyo Ama seninle ilgileniyorum dimi bu ordan böylede gözükebilir heuha
    Bende seni sevdim a$k.
    Eveet, aşkımız buralara da sıçradı.. Korkun artık bizden MT

Alıntı oğuz-antalya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım abiciğim seni çok seviyorum vallahi
    Aşık olduğum kız ölüceği günü bekliyor... beyin kanseri.
    Beni en yakın arkadaşı olarak bildi hep öyle de bilecek ama o da istemiyodu motosikleti ama son bi kez binicem dedi ilk ve son olucak ...
    ( yengeye selamlar )
    Oğuz'um ALLAH acil şifa versin arkadaşına, umarım sağlığına kavuşur bir an önce. Hayat gerçekten sürprizlerle dolu, iyi yada kötü.. Herşey istediğin gibi gerçekleşsin inşallah..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    :queen:bende eşime buradan sevgiler gönderiyorum uzun bir aradan sonra tekrar motor alamama yardımcı olacağını tahmin edemiyordum

neyse 125 cc den başladık sonrada bu ufak geliyor sana dedi ve sponsor oldu kendisi gs 500 aldık

oda yetmedi dedi bu sefer kayın valide devreye girdi tabiki oda eşimin oyunu sayesinde araba alacağız diye kandırmış annesini aldı geldi parayı git şu motoru al dedi bende aldım gerçi şimdi kendisi hamile ama baakalım bebişimiz olduktan sonra bol bol gezecek artçı olarak

Allah herkese eşim gibi bi eş kayınvalidem bi banka nasip etsin:queen::queen::queen:
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Kış aylarında soğuktan fazla etkilenen eşim gezilerime iştirak edemiyor ama havalar ısındığında eminimki beni yalnız bırakmaz.

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(

bune arkadaş yaa bana ailem destek olmadı köstekde olmadı pek
    ama hiç yardım alamadım malesef...:(

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel dile getirmişsin bazı şeyleri.

Ne kadar şanslıyız ki, eşimle yollarımızın kesişmesini sağlayan da motosiklet tutkumuz oldu.
    İkimizi6n ailesi birden karşı olsa da bu duruma, iki tekerlek üzerinde aynı duyguları hissedip paylaşabilmenin ve birbirimize sahip olmanın mutluluğunu aynı anda yaşayabilmenin kesinlikle paha biçilemez olduğunu düşünüyorum. Bunu kimsenin anlamasını da beklemiyorum, çünkü yaşamadan anlaşılamayacağını biliyorum.
    Aynı dilden konuşmak gibi birşey bu aslında. Birbirinin ne hissettiğini bilmek ve anlayabilmek.. Uzaktan gelen egsoz sesini duyunca refleksle aynı anda aynı yere yönelmek, motorla giderken arkasından endişeli gözlerle bakmak; ama aynı zamanda onun için mutlu olmak, çünkü o anda onun mutlu olduğunu bilmek. Aynı rüzgarı sevdiğiniz insanla paylaşabilmek. Allah herkese bu duyguları yaşayabileceği ve ömür boyu mutlu olabileceği bir eş nasip etsin.
    Dünyadaki en değerli varlığım, iyiki varsın.
    Ve unutma ki, TEK VAZGEÇİLMEZİM SENSİN.
    Sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir ama anlaşabiliyorsan o da senin hayattaki en önemli şansın olur
    Aşk bermuda şeytan üçgenidir Yeşim&Emre&Motosiklet SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM
    Önce Allah sonra sen sonra böcükler aaaaaçççkkkııımmmmm

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedem dahi motosiklet kullandigi için kendi aile meclisimde hiç bir zaman bir problem olmadi.
    Her zaman anlatirim.
    Evdeki televizyon neyse, motosiklette oydu benim için.
    Hatta ilk otomobilimi aldigimda annem benim için endiselenmisti.
    Ben eve girene kadar uyumaz, pencerede benim gelmemi beklerdi.
    Ben perdenin kipirtisindan onun gizlenmeye çalistigi endiselerini anlar ve çogu zaman hak verirdim.
    Ama 7 yasindan beri motosiklet kullanan ben daha once annemi hiç pencerede gormedim.
    Yani ailenin yasam akisi bu konuda belirleyici oluyor.
    .
    Diyebilecek birşey bulamadım buna..Ve lucas senin yazınada..Yani tamamen beni anlatmışsın..Opp pardon bizi dicektim.. +500milyon mu desem ka-fa 1500 mü desem Bu yazıyı sanırsam sevdiğin insana yazmışsın..Teşekkür anlamında..Emin ol bu sitedeki bir çok kişida sana teşekkür ediyo bu konuda..

Benim sevgilime gelince..Herkesin anlattığı gibi benim sevgilimde soğuk vs. hiçbişi dinlemez..Biner gelir benle gezilere..Şimdilik motorsusuz mayısta alıcaz kısmetse bi honda yamaha vs.

Dipnot: Hanfendiye vespa diyoruz o bize 1000 rr diyo..Töbe estafurullaaahhh..

Kendiside şimdi burda bu yazıyı okuyacaktır..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Ne güzel bir konu açmışım yaşasın ben Bu kadar mı sevdiğini haykıracak insan?

İnsan eski açtığı konulara bakınca yaşlandığını anlıyor ama yapacak bişey yok
    Baba oluyorum bu arada, camiaya birini daha ekleyeceğiz inşallah bir kaç ay sonra
    Buradan yazayım dedim, okuyorsun nasılsa çaktırmadan.

Seni seviyorum uleeyynnnn

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Baba oluyorum bu arada, camiaya birini daha ekleyeceğiz inşallah bir kaç ay sonra

Adam yıllar geçsede aşık hacııııı
    İyi iyi... Bu iyiye işaret.

scooter ve şehir içine onay var ama şehirler arası ve 80 i geçenlere

-Ailem
    -Eşim
    -Eşimin Anne Tarafı

onay çıkmıyo
    Motorsuz yaşarım ama onlarsız asla Motor sonuçta araçtır ama eş amaç...

kısa mesafelerde ve şehir içi 90 ı geçmeme suretiyle (kask kıyafet dahil) artçım olarak teşrif ederler kendileri...
    karapara bunu beğendi.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Sevgili Lucas Klavyenize saglik .
    Ayrica tebrik ederim allah anali babali buyutsun insallah.
    Bende esim konusunda cok sansliyim , tek artcim da o , o yuzden cok dikkat ediyorum artcim ile gezerken tum radarlar acik dolasmaya calisiyorum. Mumkun oldugu kadar keyifli hale getirmeye calisiyorum seyahatlerimizi .
    Mesela kisin artik yalnizim soguklarda ve yagisli havalarda motor ve ben yalniziz Esim yaz aylarinda misafirim & basimin taci.

Saygilar

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bebeğiniz hayırlı sağlıklı varlıklı ve motorcu olsun...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Lucas öncelikle tebrikler sağsalim doğar inşallah

ben de eş konusunda şanslıyım Allah'a şükürler olsun2012 haziranda yaptım düğünümü ve memleketim olan antalyadan görev yerim olan urfaya kadar motosikletle geldik eşimle beraber .eşim motorsiklete yabancı değil ama daha öncesinden motorsikletle hiç yola gitmiş bir insan da değildüğünden 8 gün sonra yola çıktık ve 3 günde geze geze tam 1000 km yol geldik Allah'a şükür hiçbir problem yaşamadık.

şu kış aylarına girene kadar da keyifle gezilerime iştirak ediyordu ben de şu aralar yalnızım motor kullanırken :(ama havalar ısınınca inşallah tekrar o keyifli gezilerimize devam edeceğiz

motosiklette bana eşlik ettiği ve bu zevki benimle paylaştığı bana destek olduğu için çok mutluyum...
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    pcx honda 125
    lucas agzına ve yüreğine sağlık

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler öyle kuru kuruya artçı alınmaz
    ben birşey alacağım zaman eşimin kredi kartını kullanırım neden se her zaman unuturum ödemeyi
    iş yerinden almaya gitmessem de kavga gürültü bol olur o akşam
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Erdem abicim hayırlı olsun çok sevindim,tebrikler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)