Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Eş/sevgili ve motosiklet..

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Konu motosiklet değil ne olursa olsun,eşim yada sevgilim kendini dünyadaki herhangi bir materyalle eş değer tutup,ya o ya ben dediyse,yapacak bişey yoktur....

Materyal seçilir...

Ama çok şanslıyım,nişanlımda motoru benim kadar seviyor,1000cc konusunda endişeleri var ama ya o ya ben diyecek kadar büyüyüceğini düşünmedim düşünmem...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    Bir de benim gibi evli olduğu halde ailesiyle kalan tipler var.Naapalım ayrılamıyorum ailemden ( Gerçi şikayetçimiyim? Değilim). Bizde durum biraz daha farklı.Eşim ya ben ya motosiklet demedi çok şükür.Ama annem kaza haberleri olunca sütünü helal etmemekten falan bahsediyor. Ya ben ya motor derse, Bende: "Biz en iyisi kiraya çıkalım aşkım" derim herhalde Ama onlarada hak vermiyor değilim arada bir.Çünkü İstanbul ve motosiklet gerçekten dünyanın en tehlikeli ikilisi. Ama tabi bekar arkadaşlar varsa bu sözüm onlara.Bekarlık sultanlıktır

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coq hocam okurken, bir filmin özeti gibi geldi sanki Canlandı gözümde sahneler
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    benim eşim bana bişey olcağından korktuğu için istemiyo motosiklet sahibi olmamı ama oda biliyoki motorum olsa ne kadar mutlu olacam ve yapabilceği bişey yok oda çaresiz.Birgün motosiklet aldım diye şaka yaptığımda ağlamıştı ya sana bişe olursa diye o gün bugündür Bitanemin,Sevgilimin,Hayatımın anlamının üzülmesine dayanamıyorum içinin burkulmasına dayanamıyorum ve hayattaki tek varlığım Aylin'imin benim için herşeyden daha değerli olduğunu burdada birkez daha vurgulayıp diğer aşkım motosiklet sevdamı sonsuzluğun uzaklığına dek gönderiyorum... veee şunu söylemek istiyorumkiii SEVGİLİM AYLİN'İM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM... şuan bunu okuyan her motosiklet sevdalısı bilir motor aşkının nasıl bişey oldugunu ve sevgilimi ne kadar sevdiğimi siz düşünün...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Monster 696+
    Gercekten cok güzeldi.

Esimle lise zamaninda tanistim ve o zamanlar kücük motorlardan kullaniyordu. Ailesi ve daha dogrusu cevresi motor kullanmanin insana neler verebilecegini bilmeyen sahislar hep bu motor askina karsiydi..

önceleri sirf destek oldum ve simdi ise kendim bu tutkuya kapildim

Valla kimseyi takmiyoruz - hele hele bir kere bile motora binmemis bir insanlarsa Biz kendimizi biliyoruz ve yolumuzu kestirmeyiz

Bugün hava güzeldi ve su an bile 3 saatlik motor turundan geri döndük

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı bahar260679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten cok güzeldi.

Esimle lise zamaninda tanistim ve o zamanlar kücük motorlardan kullaniyordu. Ailesi ve daha dogrusu cevresi motor kullanmanin insana neler verebilecegini bilmeyen sahislar hep bu motor askina karsiydi..

önceleri sirf destek oldum ve simdi ise kendim bu tutkuya kapildim

Valla kimseyi takmiyoruz - hele hele bir kere bile motora binmemis bir insanlarsa Biz kendimizi biliyoruz ve yolumuzu kestirmeyiz

Bugün hava güzeldi ve su an bile 3 saatlik motor turundan geri döndük
    kiskandim benimkisi uyuyor bakim servisinde uhuaaaaaaaaaa
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coq hocam okurken, bir filmin özeti gibi geldi sanki Canlandı gözümde sahneler
    Eger bir ailen varsa onceliklerin degisiyor.
    Sorumluluk sahibi olmakla zevk sahibi olmak arasinda bir alaka kurulamayabilir belki.
    Ama var.
    Ilginç bir yani vardir o hikayenin.
    Hayatimizin bir doneminde butun islerim ters gittiginde geçimimizi benim motosiklet tutkum sagladi.
    Bu donem uzun surmedi ama geçim telasinin ve çaresizligin insanlarin yasaminda nasil bir oncelik kazandigina sahip oldugum aylardir o zamanlar.

Motosiklet benim hayatimda bir ihtiyaç olarak yer etmistir.
    Dedem dahi motosiklet kullandigi için kendi aile meclisimde hiç bir zaman bir problem olmadi.
    Her zaman anlatirim.
    Evdeki televizyon neyse, motosiklette oydu benim için.
    Hatta ilk otomobilimi aldigimda annem benim için endiselenmisti.
    Ben eve girene kadar uyumaz, pencerede benim gelmemi beklerdi.
    Ben perdenin kipirtisindan onun gizlenmeye çalistigi endiselerini anlar ve çogu zaman hak verirdim.
    Ama 7 yasindan beri motosiklet kullanan ben daha once annemi hiç pencerede gormedim.
    Yani ailenin yasam akisi bu konuda belirleyici oluyor.
    evlendiginizde ise baska bir ailede ve farkli bir bakis açisinda yetismis bir insanla birlikte olabiliyorsunuz.
    Bunu yadirgamamak lazim.
    hatta duyulan endiseyi gurur ve mutlulukla karsiladigimi da kabul etmem lazim.
    Anneniz veya babaniz disinda karsi cinsten birinin sizin için endiselenmesi guzel bir duygudur.
    Bunu problem haline getirmek ise sevgi eksikliginden olabilir diye dusunurum.
    Yani bu konu uzar gider.
    Ne ben yazarim, ne de siz okumaya katlanirsiniz.

Ama sunu bilin ki;
    mutluluk ve huzur, hiç birimize altin tepside sunulmadi.
    Bunu beklemek asil mutsuzluk sebebidir.

Gerçekten sevmek ise karsilik beklemeden olur.
    Yani sen benim su isteklerimi yerine getir, ben de senin su isteklerini anlayisi, sevgi degil, antlasmadir.
    ÖzLeMKaYrA, Aykut009, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Karşı cinsin motosiklet yada herhangi bir konuda endişelenmesini tabikide problem haline getirmemek gerekli.. Benim anlatmaya çalıştığım mevzu bunu problem haline getirmeyen eşime bir teşekkür yazısıydı sadece.. Ama doğruyu söylemek gerekirse bunu problem haline getirseydi eminim problem çıkardı, ama bu benim ona olan sevgimin azlığından öte beni olduğum gibi kabul etmemesinden dolayı çıkardı. Doğru bir düşünce midir tartışılır tabiki de

Bunu problem haline getirseydi eminim problem çıkardı diye bir cümle kurmuş olabilirim, evet evet olabilirim

Motosikleti
    Honda
    Karşı cinsin motosiklet yada herhangi bir konuda endişelenmesini tabikide problem haline getirmemek gerekli.. Benim anlatmaya çalıştığım mevzu bunu problem haline getirmeyen eşime bir teşekkür yazısıydı sadece.. Ama doğruyu söylemek gerekirse bunu problem haline getirseydi eminim problem çıkardı, ama bu benim ona olan sevgimin azlığından öte beni olduğum gibi kabul etmemesinden dolayı çıkardı. Doğru bir düşünce midir tartışılır tabiki de

Bunu problem haline getirseydi eminim problem çıkardı diye bir cümle kurmuş olabilirim, evet evet olabilirim

Lucas dogrusu bu forumda beynini sevdigim bir çok arkadas var.
    Onlardan birisin.
    Kurma oyle cumleler.
    Takinti haline gelir zaman zaman fikirlerimiz.
    Bizler her ne kadar yetkin gorsekte kendimizi bu takintilarimiz bizi istemedigimiz maceralara surukler.
    Gerçekler çogu zaman bizi korkutur ama bu onlarin gerçek oldugunu degistirmez.
    Hayal dunyamiza bir sekilde uydurmaya çalistigimiz gerçek dunyamiz konusunda hep bizim istedigimiz olacak mantigi belki bizi mutlu eder ama bir seyler paylasacak bir ese ihtiyacimiz var.
    Hep bana ile biseyler paylasilmiyor.
    Yani beni anlamiyor ozlu sozu hiç bir geçerliligi olmayan zavalli bir cumledir.
    Sadece ortada sevgi ve saygi yoksa anlam kazanir.
    Hepimiz gelistirdigimiz kisiligimizle boyle bir anlayissizliga tepki veririz.
    Ama verdigimiz tepki karsimizdakini mutsuz ederse,
    ve onun mutsuzlugu da bizi mutsuz ediyorsa, bu tepkide yanlis olan biziz demektir.
    Insanlar birbirini seviyor.
    Hatta canindan bile vazgeçecek kadar sever.
    Fakat ancak birlikte yasamaya baslayinca taniyorsun o canindan vazgeçtigin sevgiliyi.
    Buna en guzel ornek, bu forumda yuzlerce mevcut.
    Bir çok kardesimiz, arkadasimiz motosikleti seviyor.
    Hatta bir tutku.
    Fakat isin içerigini kullananlar biliyor.

Zordur bu isler.

coq hocam, bu forumda gerçekten yazdıklarını dikkatle okuduğum bir kaç arkadaş var, ve sen bunların başında geliyorsun..Zira yazdıklarını en az iki kere okuyorum, anca böyle anlayabiliyorum (Bu sizinle alakalı değil, benim anlama kapasitemle ilgili ) Aynı dili konuşuyoruz şu anda, ama anlaşılamıyoruz sanırım Ben karşı cinsin sevdiği kişiye endişe duymasına karşı değilim. Ben, beni olduğum gibi sevmiş bir insanın, aile olduktan sonra ya ben ya motosiklet cümlesiyle kurulmuş iki şıktan oluşan bir seçeneğin içine sokulmanın benim için problem olacağını belirttim sadece..
    Neden problem oluşturur konusuna gelirsek; neyse gelmeyelim o konuya burada saat 03:39 orada kaç bilemiyorum Detaylar beynimin ve hislerimin birbirinle daha uyumlu çalıştığı saatlerde ;)

Motosikleti
    Honda
    Yok Lucas ben senin dusuncelerini elestirmedim.
    Benim yazim genel anlayisadir.
    Senden alinti yaptigim kisimla ilgilidir o yazdigim, "kurma oyle cumleler" yazisi.
    Gerisinin seninle ilgisi yoktur.
    Ben yazarken boyle hedefi bazen sasiriyorum.
    Yazmayi sevmedigimden aklimdakileri yaziya dokerken bazen boyle abukluklar oluyor.
    Yani benim konuya senle baslamam konunun seninle devam ettigi anlamina gelmez.
    Yani aslinda kurma oyle cumleler
    olayindan sonra yazinin içeriginin senle dogrudan alakasi yok.

Yoksa ne yazmak istedigini gayet iyi anladim.
    Hatta inceligini de takdir ettim.

Anlasamadigimiz bir konu yok merak etme.
    Ben akli evvel oldugumdan giris-gelisme ve sonuç edebi kalibi benim yazilarima pek uymuyor.

Yazmayi sevmedigimden aklimdakileri yaziya dokerken bazen boyle abukluklar oluyor.

İyiki sevmiyorsun, insanların selam yazmaya üşenip Slm yazdığı, devamında Nbr dediği,sesli harfleri yuttuğu ve hatta bir zamanların meşhur sorusu A/S/L'nin (Mirc devri geriledikten sonra bu da kalmadı sanırım) en mühim soru olduğu devirlerde yaşarken, yazmayı sevmiyorum yazma bari hocam

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel dile getirmişsin bazı şeyleri.

Ne kadar şanslıyız ki, eşimle yollarımızın kesişmesini sağlayan da motosiklet tutkumuz oldu.
    İkimizin ailesi birden karşı olsa da bu duruma, iki tekerlek üzerinde aynı duyguları hissedip paylaşabilmenin ve birbirimize sahip olmanın mutluluğunu aynı anda yaşayabilmenin kesinlikle paha biçilemez olduğunu düşünüyorum. Bunu kimsenin anlamasını da beklemiyorum, çünkü yaşamadan anlaşılamayacağını biliyorum.
    Aynı dilden konuşmak gibi birşey bu aslında. Birbirinin ne hissettiğini bilmek ve anlayabilmek.. Uzaktan gelen egsoz sesini duyunca refleksle aynı anda aynı yere yönelmek, motorla giderken arkasından endişeli gözlerle bakmak; ama aynı zamanda onun için mutlu olmak, çünkü o anda onun mutlu olduğunu bilmek. Aynı rüzgarı sevdiğiniz insanla paylaşabilmek. Allah herkese bu duyguları yaşayabileceği ve ömür boyu mutlu olabileceği bir eş nasip etsin.
    Dünyadaki en değerli varlığım, iyiki varsın.
    Ve unutma ki, TEK VAZGEÇİLMEZİM SENSİN.
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 R
    Yazmadan geçemeyeceğim.Çok duygulandım.Bu mutluluğu karşılıklı yaşayanlar veya anlayışı görenler açısından sevindim ama kendi adıma ilk motorumu almak istediğimde yaşadığım sıkıntılar ,göstermem gereken direnç ve çaba tekrar içimi acıttı.
    Siz yine şanslısınız,motor kullanmayan bir bayanı ikna etmek,bir süre sonra onu artçı olarak almak nispeten bir erkeği ikna etmekten daha kolay.Zaten toplumumuzda motor kullanan erkeklerin bile bir kısmı bayanların motor kullanmasını onaylamazken ,hiç motor kullanmamış birisinin kendisi araba kullanırken sizi 2 tekere emanet etmesi çok daha zor.Hele de sizin arkanızda artçı olarak gelmeyi kabul etmesi O yüzdendir ki en büyük korkum bir gün bana bu tutkumu yasaklayacak,beni ondan ayıracak bir beraberlik,düşünmek istemiyorum...

Motosikleti
    Honda

İyiki sevmiyorsun, insanların selam yazmaya üşenip Slm yazdığı, devamında Nbr dediği,sesli harfleri yuttuğu ve hatta bir zamanların meşhur sorusu A/S/L'nin (Mirc devri geriledikten sonra bu da kalmadı sanırım) en mühim soru olduğu devirlerde yaşarken, yazmayı sevmiyorum yazma bari hocam
    Yazmayi sevmiyor olmam Turkçeye hakaret edebilecegim anlamina gelmez.
    Dilime bilebildigim kadar, kafamin bastigi, aklimin yettigi kadar sahip çikarim.
    Bu konuda usenmem.
    Bu onemlidir.
    Vatani sevmek, milleti sevmek, parmak hareketleriyle veya avazi çiktigi kadar bagirarak olmaz.
    Bir yarar saglamaz.
    Vatani ve milleti sevmek onu vatan yapan, millet yapan degerlere sahip çikma ve hassasiyet gostermekle olur.

Geçtigimiz gunlerde Almanya'da Doner Kebapçilara Doner Kebap kelimesini kullanma yasagi getirildi.
    Bunun nedeni hemen fasizme yoruldu ve Alman hukumetine veryansin edildi.
    Aslinda Alman hukumeti haklidir fakat teknik bir konu oldugu için detaylara girmeyecegim.
    Benim taktigim mevzu su.
    Bir forumda bir kardesimiz bu olayi su yaziyla protesto ediyor.

"Slm.bn almda yasayan bir turk gençim.
    almanlar fasist olduklarini 1 kez dha belli etti;
    doner kbapin ismi yasaklanndi.
    Protsto edirum.
    Bu trk dilinin kullanilmsini engellemk için yapilmis fasimdir.
    Bzm dilimiz ki=onusmamiz istemiyorlar."

Ulem dedim.
    Senin Turk diline yaptigini Almanlar yapmaz.

Yani mevzu budur.

Alıntı ece_naz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmadan geçemeyeceğim.Çok duygulandım.Bu mutluluğu karşılıklı yaşayanlar veya anlayışı görenler açısından sevindim ama kendi adıma ilk motorumu almak istediğimde yaşadığım sıkıntılar ,göstermem gereken direnç ve çaba tekrar içimi acıttı.
    Siz yine şanslısınız,motor kullanmayan bir bayanı ikna etmek,bir süre sonra onu artçı olarak almak nispeten bir erkeği ikna etmekten daha kolay.Zaten toplumumuzda motor kullanan erkeklerin bile bir kısmı bayanların motor kullanmasını onaylamazken ,hiç motor kullanmamış birisinin kendisi araba kullanırken sizi 2 tekere emanet etmesi çok daha zor.Hele de sizin arkanızda artçı olarak gelmeyi kabul etmesi O yüzdendir ki en büyük korkum bir gün bana bu tutkumu yasaklayacak,beni ondan ayıracak bir beraberlik,düşünmek istemiyorum...
    Kullandiginiz nike bakarak kadin oldugunuzu tahmin ediyorum.
    (tamam yazinin içerigide mevzuyu belli ediyor.)
    Benim gençligimde (ki bu gençlik olayi yaklasik bundan 20-25 yil oncesine tekabul eder.) yasadigim ilçede motosiklet kullanan bir bayan vardi.
    Tum ilçe bu bayanin f... oldugu konusunda hem fikirdi.(Bakiniz. f......)
    O gunlerden bu gunlere geldik.
    Bu sancilarda asilacak ama maalesef toplumlarin medenilesmesi uzun zaman alan hadiseler.
    Sizin sanssizliginiz sadece zamanlama.
    Ama gelecek nesillerin onunu açma yolunda onemli bir misyonunuz var.
    Sizin yasamdan zevk alma mevzunuz belki hiçbir zaman gerçeklesmeyecek ama gelecek nesiller sizin sayenizde rahat edecek.
    Ne yazikki bu hayat boyle.
    Kolay gelsin.

Heh gülecek durumda değildim ama güldürdün beni yine hocam.. F derken female diyorsun sandım bir an Taki (Bakiniz. f......) ibaresini görene kadar.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yillar yillar once yasadigim bir seydir.
    Esim benim motorla olan iliskimi ilk olarak ne yazik ki pistte gormustu.
    O an;
    benim için endiselenmeye ve korkmaya basladigi andir.
    Fakat bana olan sevgisi motosikletten nefret etmesi için yeterli olmustu.

O zamanlar evli degildik.
    Motosiklet benim hayatimin bir parçasiydi.
    Fakat garibandim da.
    Dugunumu yapabilmek için birak motoru, sazimi dahi satmak zorunda kaldim.
    Bu bile yetmedi ya neyse.

Artik evli ve motosikletsiz bir adamdim.
    Bu durum 2 yil kadar surdu.
    Bu sureç evliligin de verdigi sorumluluk duygusuyla kendimi para kazanmaya ve geçimimi saglamaya adadigim zamandir aslinda.
    Aslinda evlilikten bir kaç ay sonra kendime bir motosiklet alabilecek duruma gelmistim çok sukur.
    Fakat hanimin motosiklet korkusu ve benim islerimin yogunlugu hep bir erteleme nedeni oldu.
    Bu donem;
    geçen her motosikletin ardindan iç geçirip, simdi ustunde olsaydim hayalleri kurdugum bir donemdir.
    Benim bile farkinda olmadigim bu durumun esim farkina varmis.

Bu arada benim ve esimin çok sevdigi bir arkadasimiz, motosikletini drag yarislarina hazirliyordu.
    Ben de elimden geldigi kadar arkadasimiza destek veriyordum.
    Yani motosikletten çok da uzak degildim açikçasi.
    Fakat kendime ait bir motosiklet alamiyordum.
    Mahalli olmasina ragmen oldukça iddiali olan bu yaris arkadasimiz için çok onemliydi.
    Nasil becerdiyse yarislardan 2 gun once belini sakatladi.
    Hastaneye ziyaretine gittik.
    Beni gorunce aglamaya basladi.
    çok emek verdim dedi.
    Oysa hersey bosmus.
    Yaptigimiz hersey yalanmis.
    Biz arkadasimizin saglik durumunun telasi içinde oldugumuzdan once ne demek istedigini tam anlayamadik.
    halbuki o içinde bulundugu duruma ragmen aylardir emek verdigimiz motosikletini yaristiramayacak olmanin derdindeymis.
    Konuyu 2. ziyarette kavradik.
    Bana;
    " bu motosiklet yarismali" dedi.
    Lutfen sen yaris diye ricada bulundu.
    Esime baktim.
    Gozleri parliyordu.
    Basiyla onayladigini belirten bir isaret yapti.
    Hiç dusunmeden tamam dedim.
    Maalesef deklerasyonlar tamamlanmisti ve kabul edilmedim.
    Fakat o an benim için onemli bir andi.
    Ilk defa esim motosiklet konusunda beni destekliyordu.

Sonra unuttuk.

Daha dogrusu ben unuttum.
    Esim unutmamis.!

Bir gun, arabada içindeydik.
    Caddede geçtigimiz bir magazanin onunde bir motosiklet birakilmis ve uzerinde satilik yazisi vardi.

Ben motosiklete soyle bir goz ucuyla baktim.
    Derin bir iç geçirerek tekrar onume bakmaya basladim.
    Arabayi esim kullaniyordu.
    Birden sert bir fren yapti.
    Bak bu motor guzel, alacaksan boyle bisey al dedi.
    Ben saskin saskin bakiyorum.
    Sor bakalim dedi kaç paraymis.
    Guldum.
    Devam et dedim.
    Bu kez o sasirdi.
    Halbuki ben mesaji almistim.
    Ertesi gun gidip istedigim motosikleti aldim.
    Benden daha çok sevindi.
    Boynuma sarildi, gule gule kullan dedi.
    dedim ki;
    "endiselerini anliyorum. Fakat biseyi iyi anlamani istiyorum. Belki de ben bu motosiklet yuzunden olecegim. Lutfen sakin uzulme.Eger motosiklet uzerinde olursem bilki ben mutlu oldum. Ama sana soz, olmemek için her seyi yapacagim."

...................

Aradan yillar geçti.
    Simdi ayni endiseleri ben oglum için tasiyorum.
    vay be wallahi ağlıcakdım abi bende o kadar çok motosiklet görüyorumki dedigin gibi derin bir nefes çekerek içime gömüyorum
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    şu an çıktığım kızın bir akrabası amcaoğlumu ne kasksız, 600 lük racing ile düşmüş beyni çıkmış, beyni çıktığı içinde ölmüş , daha ilk bulusmamızda hobilerden bahsediyoruz , ben en büyük hobim motosiklet dedim bana motosiklet deme bnm kuzenımın canını aldı o şeytan arabası , dedim ilk soru KASK VARMIYDI ? - yok , ozaman motosikletın ne günahı var . Dedim valla motoruma karısacaksan , hazır çarşıya çıkmışım yeni bir sevgili bulayım dedim . çok pis baktı 9 yıllık judocu valla tek tekmeyle beni 2 ye böler . Bende sokak dövüşü yaparım ona :D neysee

motoruma mana bulan sevgılı ıstemıyorum . bu konuda annemi bile dinlemiyom bee seni mi dinleyeceğim , duy sesimi sevgilim
    annem bile baktı bu oğlan şifayı kapmış , geri dönüşü yok , aman oğlum kaskını güzelce tak yavaş yavaş git , yaaa anne kask nasıl güzeelce takılır deyince . yaa Aman defol git hadi başımdan be demişti en son
    tek başıma 4 silindirli alamıyorum abimi de bağımlı yapıyorum yavaştan yengem her ne kadar tirip yapsada , hayır desede asker sonrası 600 f yaparım inşallah sağlıcakla kalın , galiba eski bekar günlerime geri dönüyorum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    sevgi, aşk, tutku dolu bu başlıkta hemen her cevap beni duygulandırdı... bende sizleri çok seviyorum.....
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

E-M-R-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    destek görmedikçe zor bi ikili aile/motosiklet ilk zamanlar ben binmem sen yalnız git derdi bizimki
    bir - iki bindikten sonra bu tutkuya ortak oldu artık inmek istemiyor
    ve şuan en büyük destekcim iyiki varsın tatlım. .
    "Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)