Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Eş/sevgili ve motosiklet..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan eski açtığı konulara bakınca yaşlandığını anlıyor ama yapacak bişey yok
    Baba oluyorum bu arada, camiaya birini daha ekleyeceğiz inşallah bir kaç ay sonra
    Buradan yazayım dedim, okuyorsun nasılsa çaktırmadan.

Seni seviyorum uleeyynnnn
    Hadi hayirlisi,
    sevindim ulem.
    Dayi falan mi oluyoz simdi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayirlisi,
    sevindim ulem.
    yok abi..kızmı erkekmi belli olmadığından dayımı amcamı,yoksa halamı teyzemi orayı bilemiyoruz...tüm forum ne olacağına ilerki günlerde karar verecek sanırım...

ha bu arada bu iğrenç espri kılıklı şeyden sonra ..Hayırlı olsun sevindim be..Allah tamamına erdirsin,analı babalı büyütsün inşallah...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayirlisi,
    sevindim ulem.
    ben karar verdim amca olucamm

benden iyi amca olur kararımı verdim bennn

abi allah analı babalı büyütsün ömrü uzun olsunn bu arada bi ara bende uzun uzadıya yazmak istiyorum bu konuya..
    ANGARAJ

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Baya eski bir konunun tekrar açılması ilgimi çekti doğrusu sanırım birşeyler iyiye gidiyor güzel şeylerin hatırlanmasıda güzel herkes duygularını tüm temizliği ile dökmüş motorcunun motorculuğun güzelliği bu olsa gerek rüzgar içimizi okşuyor özgürlük vazgeçilmezimiz.

Saygılar emeği geçen herkeze
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Baba oluyorum bu arada, camiaya birini daha ekleyeceğiz inşallah bir kaç ay sonra

Öncelikle sizi tebrik ederim ve hayırlısıyla sağ salim evladınıza kavuşmanızı ve hayatınıza daha pür neşe ile devam etmenizi dilerim
    Gelelim asıl konuya motosikletlerle ve karşı cinsle ilgilenmeye hemen hemen aynı zamanlarda başladım evlenene kadarda hiç bir zaman birisi diğerine karışmadı yani hiç bir kız arkadaşım (ileride evlenecek olduğum da dahil) motosiklet tutkuma karışmadı, yada hiç bi motosikletim beni kızlarla zaman geçirmekten alıkoymadı ama taakii 1998 de ilk evliliğmi yapana kadar eskiden (sevgiliyken) motosiklet tutkuma karışmayan eşim ilk zamanlar benim motor tutkumu endişe kılıfına koymaya çalışarak motoru sevmediğini belirtmeye başladı fakat ben aldırış etmedim Oğlumuz dünyaya geldikten sonra endişe kılıfından çıkararak daha bi üzerine basar şekilde dile getirir oldu mevzuyu ve taaaakii olacakya o sırada yaptığım küçük bi kazaya (ufak bi düşmeye) kadar o anda söylenecek son sözü (ya motosiklet ya BİZ) şeklinde geliştirerek söyledi bunun üzerine bende seçimimi tabiki siz diyerek yaptım,motoru sattım.Buraya kadar her şey normal görünsede belirli bir zamandan sonra bünyedeki motosiklet tutkusu başa çıkılamaz bi hal almaya başladı ve bunun sonucu olarak herkesden (sadece eşim çocuğum ve ailemden değil arkadaşlardan,eş dosttan,beni tanıyan bilen motorcu arkadaşlarımdan bile) gizli olarak bi motosiklet aldım ve kapalı otoparka koyup (tek sırdaşım otoparkcıydı oda beni tanımıyordu zaten ve takip edilmediğimden emin olarak v.s adeta kgb ajanı gibi giriyordum o otoparka ) bineceğim zaman tulum ve siyah vizörlü kask takarak ghost rider tadında binip gazlayıp gezip tozarak içimdeki aşkı besledim ve bu durum taaa evliliğim bambaşka sebeplerden dolayı bitene dek sürdü Sonrasında ise eskisi gibi özgürce devam ettim motosiklete taaki iş tekrar evlenmeye gelene kadar Evet bu sefer tecrübeliydim ( Esra Erola katılanlar kadar olmasada) benimde evleneceğim insanda arayacağım bazı KRİTER lerim vardı artık ve bunların en başında kendisi hoşlanmasa bile benim motosiklet tutkuma sonsuza kadar müdahele etmemesi geliyordu
    Şu anki eşim (hayatımın anlamı gralıçamla ) görücü usulü evlendik ve ilk görüşmede dile getirdiğim ilk konu tabiki motosiklet konusu OLMADI fakat uygun zamanı kollayarak hemen olmazsa olmazım gailesinden bahsediverdim bu tutkumdan onunsa bana "saçmalama motorsuz hayatmı olurmuş" demesi üzerine bi anlık dumura uğrasamda hemen kendimi toparladım ve o andan itibaren dünyanın en mutlu insanı hissetim kendimi Meğer bizim hatunda motosiklet tutkunuymuş ve evlerine girdiğimizde avluda duran yamaha cygnus onunmuş
    Şu an ikinci evliliğimi yapalı yaklaşık 18 ay bitiyor ve hala ilk andaki mutluluğumdan zerre azalma olmadı şimdiki sahip olduğumuz motorumuz (125 cc) elverdiği ölçüde beraber geziyoruz zevkle tad alarak yaşıyoruz hayatı ve mutluluğu bana yaşattığı için ona çok ama şükranlarımı sunuyorum ve kendisini çoookkk ama çoookkk seviyorum

Dip not: Ha bu gün ha yarın diye diye oyalamaya çalışıyorum ama sanırım bu yaz alıcaz onun scooterınıda
    trgy, ÖzLeMKaYrA ve karapara bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolunuz efem hepiniz tek tek. Amca olmak isteyen amca, hala olmak isteyen hala, dayı olmak isteyen dayı olabilir.

Hatta şöyle yapalım, Samet abi seni hala ilan ediyorum.
    Coq emmiyi ve GaCCaL amca yaptım. Beğenmeyenler sponsorluk karşılığında akrabalık derecelerini değiştirebilirler

Ha bu arada, Erkek adamın nesi olur ? Motorcu oğlu olur tabikisi de.
    İnşallah hayırlısıyla 4 ay kaldı, atlatsak da şu günleri koysak kaskın içine resimlerini çeksek Büyüdüğünde zaten kendi girecek kaskın içine
    Hepinize tekrardan teşekkürler arkadaşlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya kadar her şey normal görünsede belirli bir zamandan sonra bünyedeki motosiklet tutkusu başa çıkılamaz bi hal almaya başladı ve bunun sonucu olarak herkesden (sadece eşim çocuğum ve ailemden değil arkadaşlardan,eş dosttan,beni tanıyan bilen motorcu arkadaşlarımdan bile) gizli olarak bi motosiklet aldım ve kapalı otoparka koyup (tek sırdaşım otoparkcıydı oda beni tanımıyordu zaten ve takip edilmediğimden emin olarak v.s adeta kgb ajanı gibi giriyordum o otoparka ) bineceğim zaman tulum ve siyah vizörlü kask takarak ghost rider tadında binip gazlayıp gezip tozarak içimdeki aşkı besledim ve bu durum taaa evliliğim bambaşka sebeplerden dolayı bitene dek sürdü
    Abi harbiden KGB ajanı gibiymişsin Tebrik ederim sizide, umarım mutluluğunuz daim olur
    GaCCaLL bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Hayırlı uğurlu olsun, sağlıklı olarak gelsin güzel ömürlü olsun inşallah.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Amma guzel konuymus be yaw oku oku gozlerim doldu.
    Lucas arkadasim allah yavrunuza anali babali uzun omur nasip etsin insallah seninle birlikte 4ay sonra bende baba olacagim nasil bi heyecan cok ii biliyorum

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Racing ve Cross motoruma da sevgililerimi bindirdim. Hep de şansıma motoru seven kızlar denk geldi. Ama bir türlü evlenmek nasip olmadı.
    Belki de motoru sevmiyorum ve istemiyorum diyen birini aramalıyım. O zaman sizin gibi anlamlı ve güzel bir birlikteliğim olur. yada hayat bana zindan olur.
    yaşamadan bilinmez. herkes için hayırlısı olsun.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolun arkadaşlar tekrardan.
    Burdurlu1985 mesut kardeşim, Allah size de bebeğinizi kucağınıza sağlığıyla almayı nasip etsin

Tolga evleneceğin zaman haber ver de yol yakınken geri dön diye uyaralım
    ünaltürkyazıcı bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Yürübe hepimiz lucas.sız
    GaCCaLL, ünaltürkyazıcı ve karapara bunu beğendiler.

sertan.1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora smart50x
    esimle evlilgimzin 3 ayinda basladi motor tutkumuz. babamlarin dukkana aldigi bisan 100 luk falcon. sene 2008 aylardan eyluldu o zamanlar. esim hamilelginin son 1 haftasina kadar benle motor sirtnda gezdi ara ara artcim olarak. ve oglumuz bedirhan 3. yasini bitirdi. biz motorumzla 4 kisilik cekirdek aileyiz ve mutluyuk...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ben ve arka selemin tek yolcusu bizde buradayız...
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bende siz şanslı tutkunlardanım ve ne kadar endişe etsede, kıskansada Benim mutluluğum için herşeyi görmezden gelebilen en değerli insana sonsuz sevgiler.
    karapara bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ilk profilden hiç ciddi sevgilim olmadı hatta arkadaşım bile olmadı =) sanırım bu konuda biraz katıyım yada bencilim. ben motora binmem diyen insanı birdaha aramıyor sormuyor,buluşalım dediğinde geçiştiriyor görüşmüyordum. (minibüslerde sürünmemek için) zaten güzel bir gün geçirmek istiyorsam o günü yanımda motosiklet sevmeyen bir kadın ile değil,motosikletimle baş başa geçirmeyi tercih ederim.. =)
    Karadeniz - Giresun.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Başından sonuna kadar keyifle (gözlerim doldu, kendimi zor tuttum) okudum... Lucas bebişin sağlıklı doğsun ve Allah analı babalı büyümeyi nasip eylesin... Büyüdüğünde de sizler gibi motosikleti bilinçli süren bir birey olur inşallah...

Toplumumuzun motosiklete bakış açısının değişmeye devam ettiği şu günlerde bir bayan sürücü olarak henüz bir problem yaşamadım... oturduğum mahallede, çalıştığım yerde ilk başlarda biraz tepki alsam da zamanla alıştılar ve benim hayatıma kattığı kolaylıkları anladılar... benim için zaman çok önemli, çünkü ilgilenmem gereken bir kızım var... işe gidip gelirken bile kazandığım yarım saat gerçekten hayatımda çok önemli... o yarım saati kızımla geçirerek, ona bir şeyler katmaya çalışıyorum, özlemimi gideriyorum, sevgimi veriyorum... dün kızımın rahatsızlığı dolayısıyla otobüsle hastaneye gitmek zorunda kaldık ve bizim yarım saatte varacağımız yere 1 saat 20 dakikada gittik... tabi otobüs beklediğimiz zamanlar, aktarma esnasında yaşanan sıkıntılar ayrı... gerçekten motorla gittiğim yol hızlı gitmesem de bir toplu taşıma yada araba ile gideceğim zamandan daha kısa sürüyor ve keyifli oluyor... Ve gerçekten motor tutkusu bambaşka, hele ki sizi anlayan bir insanla beraberseniz gerçekten çok daha güzel oluyor... Bir bayan olarak aldığım olumlu tepkiler ve aşkımın, ailemin bana destek olması gerçekten çok önemli... Sanırım bu şansı yakalayan bayan çok fazla yok maalesef...
    karapara bunu beğendi.
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    benimle uzun yola çıkacak yeri geldiğinde motorumu yıkayacak gözü benden ve motorumdan başkasını görmeycek
    motorcu bayan aranıyor ilgilenenler mesaj atsın

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    İlk motorumu bir kız arkadaşımdan ayrıldığımın ertesi günü aldım aynı günün akşamıda sol koluma bir dövme yerleşti.Annem ve babam motor konusuna çok karşı olmalarına rağmen onlardan gizli saklı binmeye çalıştım tabi birkaç akşam sonra babam motoru öğrenince tehlikeli olduğu için endişelendiklerinden falan bahsetti ama bir ay sonra kendiside binmeye başladı.Birbuçuk yıl sonra evlilik arifesinde şimdi bile tam hatırlayamadığım bir nedenden ötürü motorumu sattım.Ama motosiklet kalbimin şurasında hep başka bir aşk olarak bekledi.Bir ay önce eşimin karşı olmasına rağmen büyük oynayıp gittim ve yine bir motosiklet aldım.Tabi eşim küplere bindi belki beni boşardı bile.Gerçi şu aralar sinirleri yatıştı ama motorun ruhsatı onun elinde ve hala bana vermeye niyeti yok.İnşallah bu sorunu da yakında hallederim.
    karapara bunu beğendi.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i

Hadi bakalım hayırlısı olsun inanın çok sevindim.Allah tamamına erdirsin Banu&Erdem kardeşlerim...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hayırlı olsun Lükas
    bizim patron da seviyor motosikletle gezmeyi ama çocuk olandan bu yana gezdirmiyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)