Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Banka Kredilerine dikkat.......

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.kocfinans.com.tr buradan 5 dakikada almıştım üstelik honda bayisinden oturduğum yerden onaylandı ertesi gün ruhsatımıda teslim alarak marşa bastım gittim.

5.500 tl ye 24 ay toplam 7.400 tl :(
    1900 TL az para değil abi çok yüksek mi o kadar vaizler yoksa vade uzadığını için mi o kadar katlıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadasla suanda 5000-6000 ytl ye motor alacaklar garantı bankası suanda yuzde 1 faız oranı ıle kredı verıyor bı ınceleyın ıstersenız...

Yılın Bankası ödüllü* Garanti Bankası'ndan, güzel 1 yıl için,
    %1 faizle ihtiyaç kredisi fırsatı.**

Üstelik kefilsiz***.

Örnek Ödeme Planı Vade Tutar Faiz Oranı 12 ay 18 ay 24 ay 36 ay
    5.000 TL %1,00 449,88 TL 310,51 TL 241,01 TL 171,86 TL
    7.500 TL %1,50 700,51 TL 491,51 TL 387,61 TL 284,88 TL
    10.000 TL %1,65 944,43 TL 665,85 TL 527,51 TL 391,07 TL

31 Ocak 2009'a kadar sürecek bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken size en yakın şubemize giderek ihtiyacınıza en uygun tutar ve vade seçeneğini belirledikten sonra başvuruda bulunmak.

Başvuru Bilgileri için tıklayın.

Bu kampanya Garanti Bankası'nın başka kredi kampanyalarıyla birleştirilemez.
    Faiz oranları piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
    36 aydan uzun vadeli talepler için resmi bordronun ibraz edilmesi gerekmektedir.

*Yılın Bankası ödülü The Banker dergisinin "Güçlü Yönetim" ve "Tedbirli Risk Yaklaşımı" kriterleri doğrultusunda 2008 yılı için Türkiye'deki bankalar arasında yapılan değerlendirmeye göre verilmiştir.

**Krediler için komisyon alınmaktadır.

***Başvurularda kefil ön-şartı aranmamakla beraber, şubeler gerekli gördükleri takdirde, kefil talep etme hakkına sahiptir.

Başvuru
    Kredi başvurunuzu müşterisi olduğunuz veya size en yakın Garanti Şubesi'ne aşağıdaki belgelerle birlikte yapabilirsiniz. Başvuru formunu şubelerimizden temin edebilirsiniz

Bireysel İhtiyaç Kredisi (5dk.da Kredi), Esnek İhtiyaç Kredisi
    Ücretli çalışan iseniz;

Nüfus cüzdanınız,
    Sabit telefon faturası veya ikametgah belgesi,
    Üzerinde SSK sicil numarasının yer aldığı, son aya ilişkin kaşeli ve imzalı Bordro veya antetli kağıda yazılmış kaşeli ve imzalı Gelir Yazısı
    3 aylık SSK dökümü
    Çalıştığınız şirketin İmza Sirkülerleri
    Serbest Meslek Sahibi iseniz;

Nüfus cüzdanınız,
    Sabit telefon faturanız veya ikametgah belgeniz,
    Vergi Levhası,
    Hesap Planı veya tercihen son 3 dönem bilanço ve gelir tablosu,
    Ticaret sicil gazetesi veya oda sicil kaydı belgesi
    Eğer Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurunuzu ŞubeSiz kanallarından birinden yapmadıysanız, "başvuru formu"nu doldurmanız gereklidir. Başvuru formunu şubelerimizden temin edebilirsiniz.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    DL 650
    vade uzadıkça faiz oranı artabilir, ayrıca hayat sigortası çok degişken bir fiyata sahiptir ve seçilen teminatalara göre ödenecek para degişir araştırıp onagöre yaptırmak gerekir. şuanda kredi faiz oranları çok yüksek kriz dolayısıyla bankalar kredi vermek istemiyor. kredi masraflarının en uygun oldugu bankalar genelde devlet bankalarıdır arkadaşlar.

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasla suanda 5000-6000 ytl ye motor alacaklar garantı bankası suanda yuzde 1 faız oranı ıle kredı verıyor bı ınceleyın ıstersenız...

Yılın Bankası ödüllü* Garanti Bankası'ndan, güzel 1 yıl için,
    %1 faizle ihtiyaç kredisi fırsatı.**

Üstelik kefilsiz***.

Örnek Ödeme Planı Vade
    Tutar Faiz Oranı 12 ay 18 ay 24 ay 36 ay
    5.000 TL %1,00 449,88 TL 310,51 TL 241,01 TL 171,86 TL
    7.500 TL %1,50 700,51 TL 491,51 TL 387,61 TL 284,88 TL
    10.000 TL %1,65 944,43 TL 665,85 TL 527,51 TL 391,07 TL

31 Ocak 2009'a kadar sürecek bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken size en yakın şubemize giderek ihtiyacınıza en uygun tutar ve vade seçeneğini belirledikten sonra başvuruda bulunmak.

Başvuru Bilgileri için tıklayın.

Bu kampanya Garanti Bankası'nın başka kredi kampanyalarıyla birleştirilemez.
    Faiz oranları piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
    36 aydan uzun vadeli talepler için resmi bordronun ibraz edilmesi gerekmektedir.

*Yılın Bankası ödülü The Banker dergisinin "Güçlü Yönetim" ve "Tedbirli Risk Yaklaşımı" kriterleri doğrultusunda 2008 yılı için Türkiye'deki bankalar arasında yapılan değerlendirmeye göre verilmiştir.

**Krediler için komisyon alınmaktadır.

***Başvurularda kefil ön-şartı aranmamakla beraber, şubeler gerekli gördükleri takdirde, kefil talep etme hakkına sahiptir.

Başvuru
    Kredi başvurunuzu müşterisi olduğunuz veya size en yakın Garanti Şubesi'ne aşağıdaki belgelerle birlikte yapabilirsiniz. Başvuru formunu şubelerimizden temin edebilirsiniz

Bireysel İhtiyaç Kredisi (5dk.da Kredi), Esnek İhtiyaç Kredisi
    Ücretli çalışan iseniz;

Nüfus cüzdanınız,
    Sabit telefon faturası veya ikametgah belgesi,
    Üzerinde SSK sicil numarasının yer aldığı, son aya ilişkin kaşeli ve imzalı Bordro veya antetli kağıda yazılmış kaşeli ve imzalı Gelir Yazısı
    3 aylık SSK dökümü
    Çalıştığınız şirketin İmza Sirkülerleri
    Serbest Meslek Sahibi iseniz;

Nüfus cüzdanınız,
    Sabit telefon faturanız veya ikametgah belgeniz,
    Vergi Levhası,
    Hesap Planı veya tercihen son 3 dönem bilanço ve gelir tablosu,
    Ticaret sicil gazetesi veya oda sicil kaydı belgesi
    Eğer Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurunuzu ŞubeSiz kanallarından birinden yapmadıysanız, "başvuru formu"nu doldurmanız gereklidir. Başvuru formunu şubelerimizden temin edebilirsiniz.
    pekala bu kredinin dosya masrafı nekadar ve diyer masrafları bunuda söyleyebilirmisin, yoksa sadece bankadaki arkadaşlar sistemdenmi görebiliyor.

benim bildigim şuanda sadece kobilere çok düşük faizle kredi veriliyo.yani küçük esnaflara.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı WOLF 81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vade uzadıkça faiz oranı artabilir, ayrıca hayat sigortası çok degişken bir fiyata sahiptir ve seçilen teminatalara göre ödenecek para degişir araştırıp onagöre yaptırmak gerekir. şuanda kredi faiz oranları çok yüksek kriz dolayısıyla bankalar kredi vermek istemiyor. kredi masraflarının en uygun oldugu bankalar genelde devlet bankalarıdır arkadaşlar.

pekala bu kredinin dosya masrafı nekadar ve diyer masrafları bunuda söyleyebilirmisin, yoksa sadece bankadaki arkadaşlar sistemdenmi görebiliyor.

benim bildigim şuanda sadece kobilere çok düşük faizle kredi veriliyo.yani küçük esnaflara.
    Valla su sekılde dıyım bız Bayramdan sonra bayram kredısı kampanyası vardı ya o kampanya ile almıstık 1.45 den vermıslerdı 5000 ytl ve herhangı bır komısyon dosya ucretı veya kesıntı soz konusu olmadı.. 2 gunde de aldık paramızı..Bunun hakkında net bı bılgım yok sormak danısmak gerek...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    aman arkadaşlar düzenli ödemeye dikkat edin de.. gözünüzün kesitiği kadar borçlanabilirsiniz..

ben yine de tavsiye etmiyorum gerçi orası ayrı..

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela şuan 5-6bin lira için kredi en uygun nerde var?
    Benim incelediğim 7-8 banka içinde bir hafta öncesine kadar en uygun faiz oranları Akbank'taydı ama birkaç gün önce İş Bankası da indirime giderek faiz+masrafı daha da aşağı çekti.

Merkez Bankası'nın son faiz indirimi henüz tüm bankalara yansımadığından birkaç gün bekleyip sonra en uygun faizli görünen bankalarla görüşmek gerekiyor. %1 vb. kredi reklamları ne yazık ki devletin de göz yumduğu(hatta göz kırptığı) tam bir aldatmaca. Gerçek faizi öğrenmek için bankayla birebir ya da telefonda görüşüp faiz+masraflar+(bankalararası havuzdaki skorunuz düşükse eklenen)sigorta dahil kaç lira ödeyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Masraflar hariç faiz oranları için
    bankalar.org
    linkine bakabilirsiniz.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi bir oran olsada bir an önce motorumuzu alsak
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

arkadaşlar bende honda motor almayı düşünüyorumda eğer akrabamdan para alamazsam Kredi faizi dememek için. garantinin bu 24 ay ödemeli taksiti uygun gibi gözüküyor. ama şimdi okudukca kredi ile ilgili dosya masrafı ve artı hayat siğortası gibi seyler bana pahalıyamı patlar ve benim alacağım motor veya düşündüğüm motor honda cbf 150 fiyatı 3.790 + ek malzemeler +kask ve giyecek bana 5.500 mal olabilir. bu krediyi neye göre veriyorlar . bilgi verirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar sırf hobi amaçlı motor almak için banka kredilerine girmek çok mantıklı bir iş değil,özellikle bu kriz ortamında.
    yüzbinlerce insan işinden oldu,bu insanların bir kısmının kredi ödemeleri ve kredi
    kartları da bir süre patlayacak mecburen.
    Özetle piyasalar daha da daralacak.IMF ile bir anlaşma sözkonusu bu anlaşma yapıldıktan sonra piyasaların gelişmesini görmeden uzun vadeli yatırım ve borçlanma yapmak için sağlam dayanak olması lazım.
    Avrupa'da, ABD de bile insanlar kredilerden kaçıyor,yeni araç alımından kaçıyor,HD fabrikasında işçi çıkarıyor.
    Bizim daha ümitli olmamız için hangi sebebimiz var?.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    bende motoru sattım sayılır 2-3 bekleyım 4 teker almayı dusunuyom kredı cekıp kredı bıtınce 2 teker alıcam ama su krız
    ortamı korkutuyor

bırde arkd. verdigi stieden hesaplama yaptım

HAYAT SİGORTASI Zorunlu yazıyor zıraat bankası

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)