Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

150 cc lik bir çin malı en çok 90 yapıyor sizce nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar forumdada bahsettiğim bi scooter var en çok 90 basıyor ibre 140 ama 90 ancak yapıyor sizce nasıl bunun motorun durumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GAyet normal.140km/h yapsa nasıl durduracaksınki onu?Kitapçıklarındada 85km/h son hız yazıyor zaten.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    mondi 150MC
    Arkadaşım öncelikle çin motorunda hız yapılmaz..

Eger yaparsan 2 gün sonra motorum ortadan ikiye ayrıldı diye topik acarsın..
    Daha 1-2 gün önce çin malı motorlar hakkında bilgi almak için bir başlık açmıştın ve ;

**çin malı motorların motor ömrü 2-3 yıl diyorla doğrumu**

Diye bir soru sormustun..

Bu motorlar zorlamaya gelmez..90-100 yaparsan 2 güne kalmaz eline alırsın motoru kapı kapı motorcu gezersın
    Çin motorunu sıfır alanlar yeni motor almanın vermiş oldugu gaz ile full gaz gezerler ve 3 ay gecmeden satar töbe ederler

Dolayısıyla bu motora bineceksen dikkat ediceksin
    Başka yolu yok rodajı duzgun yapıcaksaın yağına suyuna bakıcaksın
    Kısacası sen ona bakıcaksın oda sana bakıcak
    Eger dediklerimi dikkate alıcak ve rodajı düzgün yapıcak sonrada 50-60 km hızı gecmiyecek,yagını her 1.000 km degistirecek,motorunu zorlamayacaksan bu motorlardan al..

Ama ben yok ugrasamam ..
    Bastımmı uzuyacak ..
    Kolay bozulmayacak ..
    Beni yolda bırakmayacak
    Gerektiginde uzun yola gidebilecegim
    bir motor istiyorum diyorsan bu motorlara bulasma..

Git bir Honda,yamaha al..
    Motoru bozup yapacagın masrafı peşin peşin ver rahat rahat bin

Saygılar=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Bende de ramzey war motoru düzgün açarsan 100 110 yapio ama biraz hor kullanırsan 90 yapar

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    90 iyi fena sayılmaz ama çin motorlarından başkada bir şey bekleyemezsin güzel kardeşim
    :thumright

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2 günde baya bi fikir edindim

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    arkadaşım 90 a bile çıkmak tehlikeli çinli ile haberin olsun mümkün mertebe çıkmamaya çalış uzun süre 90 la gidersen motordan indiğinde alet çantanı çıkar vidaları sık ben öle yapiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    90 sizce nasıl derken amacım sizce scooterin motoru ne durumda yorulmuşmu 90 yapıyor motor dirimi nasıl bunu öğrenmekti amacım 90 yapacam demedim ama motor dediğin 90 basmalı beaaaaaaa

bende var 150 lik 110-115 görüyorum muhtemelen hava filtresi fln pislenmiştir onun
    [B]KASKIMI KOLUMA TAKARIM TUNALIDA 3-5 TUR ATARIM OLMADI Bİ DE ÇEVREYOLU YAPARIM:d:d[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 sizce nasıl derken amacım sizce scooterin motoru ne durumda yorulmuşmu 90 yapıyor motor dirimi nasıl bunu öğrenmekti amacım 90 yapacam demedim ama motor dediğin 90 basmalı beaaaaaaa
    çin malımı seninki

Alıntı ŞHN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var 150 lik 110-115 görüyorum muhtemelen hava filtresi fln pislenmiştir onun
    çin malımı sendeki

Motosikleti
    mondi 150MC
    Kartezyenx yaş kaç_?
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    çelik sports age 125
    ARKADAŞLAR BENDEDE ÇİN MALI 125 CC WAR TEK KİŞİ 110 gördüm ilk 500 km zorlamadım şimdide arada bir basıyorum motoru açmak içn şimdi 1000 km de ve performansında bi değişiklik ok 110 km düz yolda hız görüyorum rampa aşağı 120 yi görüyor çift kişi 105 fln yaptık senin dediğin 150 cc nin markası ne rahat 100 yapması lazım bence..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartezyenx yaş kaç_?
    YAŞ 31 NİYEKİNE

Alıntı lazkopat_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BENDEDE ÇİN MALI 125 CC WAR TEK KİŞİ 110 gördüm ilk 500 km zorlamadım şimdide arada bir basıyorum motoru açmak içn şimdi 1000 km de ve performansında bi değişiklik ok 110 km düz yolda hız görüyorum rampa aşağı 120 yi görüyor çift kişi 105 fln yaptık senin dediğin 150 cc nin markası ne rahat 100 yapması lazım bence..!
    KINROAD 2006 MODEL 150 CC

Motosikleti
    çelik sports age 125
    ilk defa öyle bir marka duyuyorum bendeki çelik 125 oda çin malı ama aralarında dağlar kadar fark war

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı GhostRider-L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 iyi fena sayılmaz ama çin motorlarından başkada bir şey bekleyemezsin güzel kardeşim
    niyeymiş riyaya gittik bayramda ben motorumla rahat 110 gördüm gayette iyi yapmayın bu kadarda kötü dehil yap bakımını aslan gibi kullan kardeşim
    monero ancel 150 cc
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

army77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spyder
    shn bende de var ama 90ı geçmiyo herhalde sendeki daha değişik bişey bu ne 110-115i görmüş scoterla iyi kolpalamışın

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    bende de bir çinli var 2 kişi 110 120 yapıyor düzde ibren yanlış dediler başka motorla ve arabayla denedim ibreler aynı yokuş aşagı 140 yaptım 2 kişi ibre 140 ama hiç tavsiye etmem çinli scooterla hız yapmayı motor zaptetmek çok zor oluyor o hızla giderken
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    çelik sports age 125
    buda benim schoterim işte bununla 110 u gördüm)

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım öncelikle çin motorunda hız yapılmaz..

Eger yaparsan 2 gün sonra motorum ortadan ikiye ayrıldı diye topik acarsın..
    KOPTUM YA:d
    hakkaten doğru benim 125 cc lik bacaksız bisanda bile 140 yazıyor ama en son 100 falan gibi görüyor 100 gördüğündede kendinden geçiyor....alt taraftan garip sesler geliyor....o yüden en son seyir hızı bu motorlarda 70-75 km ......fazlası zarar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abicim Bizim Türkler çine Gidiyo Abi Bana Moturpisiklet Yap Diyo Emme En Ucuza Malet Diyo çinlilerde öle Yapıyo çinin Suçu Yok Diğer Topictede Yazdım Herifler Uzaya Füze Yolladılar Kendi Imkanlarıyla Teyyare Yapıyor Adamlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler