Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

150 cc lik bir çin malı en çok 90 yapıyor sizce nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    bende popcorn 90 cc. kanuni var 87 yapıyo son hız ama motor nereye gideceğini sasırıyo sahincilerin kafaya veriyom yokusta :D:D:D:D:D:D
    [B][I]www ahmet-325.tr.gg[/I][/B]
    sonsuz paylaşım...:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    Çin malı kötüdür yanlış bi terim. Çünkü en iyi parçada çinde üretiliyor en kötü parçada. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Ama
    Şunu unutmamak lazım aldıgımız 1500 liralık motorun Türkiyeye giriş fiyatı 500 lira civarı bişeydir. Buna Satıcının karı, ötv, kdv eklenince 1500 lira falan ediyor. Bana göre 500 liralık motordan pek kalite beklememek lazım. Yada sen ona iyi bakıcaksınki oda seni iyi taşısın.

Daha ayrıntılı Bilgi.
    http://www.cintedarikmerkezi.com/faq.html

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim Bizim Türkler çine Gidiyo Abi Bana Moturpisiklet Yap Diyo Emme En Ucuza Malet Diyo çinlilerde öle Yapıyo çinin Suçu Yok Diğer Topictede Yazdım Herifler Uzaya Füze Yolladılar Kendi Imkanlarıyla Teyyare Yapıyor Adamlar
    dostum en basiti ,bende basit bi dolap yaparım marangozda yapar hangisini alırsın ? :D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çinlilerin kabahati yok adamlar mala göre fiyat biçiyorlar 350-500 ytl gelen motorlar 2000liraya satılıyor çinlilere kızmıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    100-105 arası gidiyor benim alet.150lik nasıl 90da kalıyor (km ölçülmüştür)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes tutturmuş çin motoru dağılır diye bence motora nasıl bakarsan öyle olur benim 4 yıl olacak yakında çin malı motorum var aynı motor 1 yıl kullanılmışı var benim kullandığıma bakan çin malı iyi der ama o 1 yıl kullanılana bakan çin malı beter der
    bazen ben bile kendi çin malı motorumdan şüphe diyorum öyle sözler ediliyorki çin malı ile ilgili atasım geliyor motoru
    dostum, ben zongshen'in 200' luk cross'uyla ilk tecrubelerimi yasamistim.. yaklasik 5 ay kullandim motoru ve ''motor'' un ne oldugunu vida vida sokup takarak kendisinde ogrendim.. gercekten cok eglenceli ve egitici bir motordu, etrafimdaki insanlar ve forumdaki dusunceler her ne kadar bana uyari ve telkin niteliginde gelsede ben gerekli bakimlari zamaninda yaparsam ve motoru tehlike arz edicek sekilde zorlamazsam hic brsey olmayacagi kanaatindeydim gel gor ki bir gun yaklasik 50 ile giderken arka catalin sol arka ucunda bulunan zinciri germek icin kullanilan vidanin takili oldugu plaka kirildi! allahtan gayet yavastim ve problem yasamadim ama bunun 90 la giderken oldugunu dusunsene? zincirinin bi anda arka carktan kurtuldugunu? yani sacma sapan seylere hep hazir olmak durumundasin bu makinalarla hasir nesirken.. ayrica sunuda soylemek istedim su anda bir yamaha kullanicisiyim ki daha iyisi senin olur insallah, benim motorla once istanbul - izimir ardindan da izmir - mersin yaptim ki ben yolu bitirdigimde motor hala bana yan yan bakiyordu daha yol yok mu diye.. ama bir cin motoruyla ayni gun ayni sehirde bu kadar gezsen bir yeri siser eminim..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    150 ZC
    kahve yapmasını da istermiydin daha ne olcak yani

doğrusunu söylemek gerekirse ben 100 yapıyorum motor ısındıktan sonra
    yolun eğimine göre 105 yaptığımda oldu bende de mondial 150 ZC var
    herşeyin iyi durumda olması yani bakımlı olması lazım tabi benim motorum ,
    bakımlıdır o bakımdan

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahve yapmasını da istermiydin daha ne olcak yani
    kahve derken?? bir gunde alinan 1300 km. den bahsediyorum ben..

gerci goldwingler kahve de yapiyor, masaj da!
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler