Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Karanlıktan korkmaya başladım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben artık gündüzleride çıkmaya korkuyorum.Hani İstanbul trafiği anlatılamayacak bir hale gelmiş bilmiyorum.Bu arada atlantic sana da tavsiyem mümkün olduğunca gece çıkmaman.Korkunun üzerine gitmek normalde iyidir de gece hakikaten çok tehlikeli.Hele hele de otoban, tem gibi yollara ben şahsen akşamları çıkmam hiç bir zaman.Yukarıda da dediğin gibi en ufak bir aksilik hadi lastiğin patlasa kurtuluşun yok.Şaka gibi
    Yok dostum, mümkün olduğunca çıkmayı düşünmüyorum akşamları. Lastiğin patlaması, yağ birikintisi, lastik parçaları, portakal kasası vb. engellerle karşılaşmaktan acayip korktum. Bir daha asla..

Alıntı pampi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana şu kadarını söyliyeyim karşıdan gelen araçlar size sadece aydınlatmanıza göre dikkat ediyor.Arkadaşımın SYM GTS 250 ile gece zifiri karanlıkta yaptığımız yolculuklarda geniş bir hüzme yaratan farı ve güçlü sellektörü sayesinde kafa çıkarıp sollmaya kalkanlar olduğu yerde kalıyordu.Benzer önlemleri topcase in sağına soluna takılan 30-40 cm lik kırmızı ışıklı uzantılarla dikkat çekebilirsiniz.Arkadaş gelen araçlar sizin geniş olduğunuzu düşünerek çok yakınınıza sokulmayacaktır.Ama yine dingilllik yapıp bu çıkıntılara sürteceklere karşı ensek birer aparat düşünmek faydalı.Kedi misali küçücük hayvan kendini koruma iç güdüsü ile 3 katı kababarır.
    GTS250 nin sis farları falan baya iyi. Geçenlerde gördüm yolda. Komple xenonu çakıcaksın ona, harika görünürlük ve görüş sağlar. Ben nexusu uzun kısa xenon yaptım. Gündüz uzun kısa ikisini birden açıyorum araçların gözüne gözüne. Ama gece uzunu kapatıyorum çok rahatsız eder düşüncesiyle..

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkunun asıl nedeninin gece veya gündüz olmasından ziyade İstanbul'un lanet trafiği olduğu anlaşılıyor mesajlardan. Ben gece korkmuyorum ama alaca karanlıkta huzursuz oluyorm falan demiştim ama, belki de İstanbul'a gelsem motosiklet ile bu korkuların belki de çok daha fazlasını yaşayacağım gibi gelmeye başladı şimdi bana Korku sanırım daha ziyade trafiğin durumundan kaynaklanıyor.
    Korku lanet trafikten kaynaklanıyor tabiki de gece olunca bu korku katlanıyor resmen. İlk defa bu kadar korktum, bu kadar kendimi yalnız hissettim motorumun üstünde.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tabanway 1000
    Aynı şey Benimde Basıma Geldi Bende Zaten Yeni Kaza Yaptım Ve Motor Neden Se Bilmiyorum Farları Yakınca Syop Etmeye Basladı Bende Tır Yolunda Tırların Arasında Farsız Kaldım Ve Ne Koruyucusu şort Atlet Terlik ölece Kaldım Ama Allahtan Kazasız Belasız Atlattım

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı atraksion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şey Benimde Basıma Geldi Bende Zaten Yeni Kaza Yaptım Ve Motor Neden Se Bilmiyorum Farları Yakınca Syop Etmeye Basladı Bende Tır Yolunda Tırların Arasında Farsız Kaldım Ve Ne Koruyucusu şort Atlet Terlik ölece Kaldım Ama Allahtan Kazasız Belasız Atlattım
    Geçmiş olsun. Şarj problemi mi oldu acaba? Şort atletle motor kullanmazsın bundan sonra heralde?
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler