Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ankara AOÇ Kavşağındaki "umursanmayan" tehlike.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Arkadaşlar Atatürk Orman Çiftliği kavşağında yaklaşık 1 haftadır tüm araçlar ve özellikle motosiklet sürücüleri için büyük tehlike oluşturan bir büyük, iki küçük delik var. Çukur falan değil, resmen delik. Yolun altından su kanalı gibi bir şey geçiyor ve bunun üstünde bir araba tekerininin rahatlıkla gireceği genişlikte büyük bir delik ve bunu bir kaç metre ile takip eden ve gittikçe büyüyen 2 delik daha var.

Bir motosiklet sürücüsünün bu deliği farketmeyip ön tekerininin buraya girdiğini düşünmek bile istemiyorum, ancak bu gidişle Allah korusun bu tür bir kaza burada her an yaşanmak üzere. Günlerdir hiç bir yetkili ilgilenmiyor. Hadi vatandaş olarak bizde de hata var, demek kimse belediyeye falan haber vermemiş. Ama ille de haber mi vermek gerekiyor??? Bunları yetkililerin farkeder farketmez ilgilenmeleri gerekmiyor mu? Kelle koltukta sürmeye devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    Sorunun yerini tam olarak bildiginize gore, Belediyeyi arayıp bilgi vermeniz buraya mesaj yazmanızdan cok daha faydalı olacaktır.

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı MuzafferB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun yerini tam olarak bildiginize gore, Belediyeyi arayıp bilgi vermeniz buraya mesaj yazmanızdan cok daha faydalı olacaktır.
    Aklın yolu birdir derler, şimdi Yenimahalle Belediyesinin telefon numarasını web sitesinden alırken ve mail mi çeksem telefon mu etsem diye düşünürken sizin bu mesajı yazdığınızı farkettim. Birazdan telefon ediyorum, gelişmeleri burada yazacağım. Buraya yazmamın da faydası olacağına inanıyorum. Bakın siz bugün oradan geçecekseniz yoldaki durumdan önceden haberiniz oldu. O delik trafik yoğun olduğunda önceden farkedilmeyebilir. Bir aracın altından aniden insanın önene çıkabilir.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hassasiyetiniz için teşekkürler.
    görüşmenizini sonucunu da yazarsanız sevinirim...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MuzafferB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eminim ki ankaramızın güzel belediyesi hemen gelip kapatacaktır

muhtemelen yenimahalle belediyesi istanbul yolu ve ciftlik kavsağı karayollarınındır diyecektir

aa pardon secim geldiği için başkan gidip kendisi bile kapatabilir özür dilerim

ayrıca telefonla masrafa girmeye de gerek yok birimiz ölürsek ertesi gün kapatırlar

Motosikleti
    NX 400
    Az önce Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün numarasını 8-10 aramadan sonra düşürebildim. Görüştüğüm yetkili o bölgenin Büyükşehir Belediyesi sorumluğunda olduğunu söyledi ancak sıcak ilgi göstererek konuyu bizzat kendisinin ilgili birime aktaracağını ifade etti.

Bakalım, takip edelim ne olacak

Motosikleti
    GT650R
    vay anasını her gün o yaldan geçiyorum ama köprünün altından geçtiğim için görmedim,
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    ER-6N (Turuncu)
    Bezerine ben de incek yolunda rastlamıştım. Ozamanlar yeni aldım 200 km ya oldu olmadı, göz göre göre açmışlar mesai bitince YOLUN ORTASINDA olan çukuru bırakıp gitmişler. Zor kurtarmıştım akşam vakti tam bi hüsran oluyodu yoksa motora başlangıç benim için. 3 gün önce de aynı yolda açmışlar logar kapağını sağ şeridin sol tarafında, önüne de taş mı pirket mi nedenir ondan koymuşlar gece vakti farkedilmiyor bile . Sağ tarafa arabalar parkettiği için orta şeritten giriyorum onun sahesinde yırttım diyebilirim.

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Bu türden bilgilendirmeler çok önemli. Sorumluluk duygunuzu takdir ediyorum. Teşekkürler.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

zzafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ayrıca telefonla masrafa girmeye de gerek yok birimiz ölürsek ertesi gün kapatırlar
    güzel bi tespit
    malesef bende böyle düşünüyorum..
    bu ülkede işler böle çözülüyor

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    walla bu tür durumları görünce motosiklete bitmekten korkuyorum. zaten yeni başladık acemilik var. demek düşündüğümden çok ama çok daha dikkatli olmak gerekiyor. motosiklet tehlikeli derler ya sanırım tehlikeyi asıl bu tür durumlar oluşturuyor.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    delik de kelime mi krater mübarek
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    tigeme giderken yan yancılardan uzak durun 3-5 şahin doğan orda drift yapardı bi zamanlar..

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende neredeyse hergün oradan geçiyorum ama sola dönmediğim için (AOÇ tarafına gittim için) dikkat etmemişim demek ki o deliğe.

Güzel ülkemizde tehlike arz eden öyle yollar var ki.

Kimsenin umrunda değil vallahi!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bu tür durumları görünce motosiklete bitmekten korkuyorum.
    Korkmak genelde iyidir motosiklet sürücüsü için. Korkacağız ki buna paralel olarak çok dikkatli olalım

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ülkemizde tehlike arz eden öyle yollar var ki.
    Tehlike arz etmeyen yol var mı diye sorayım ben de. Otoban bile tehlikeli hale gelmeye başlamış yer yer...

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Uyarın ve duyarlı davranışından ötürü tebrik ederim.
    Bu nedir yaaa sanki baca gibi yapmışlar dikdörtgen çok enteresan ve motosikletler için çok tehlikeli.
    O delik yüzeyselmi yoksa yukarıdan bakınca aşağı görünüyormu Tam tazminat davalık açan kesin kazanır.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Geçenlerde Etiler girişinde buna benzer bir çukura denk geldim sabah. Nerdeyse yeri öpüyodum, son anda ani bir manevra yaparak kurtardım. Ertesi gün kapanmıştı neyseki, özellikle dikkat ettim. Hemen üstü örtülmüştü. Umarım o çukur da kimse kaza yapmadan kapanır bir an önce. Zira birilerine bir zarar gelmeden kapatmazlar normalde. E5 üzerinde yapılan yan yol girişlerinde kaç kişi canını verdi İstanbul'da, ondan sonra darbe emici ve uyarıcı birkaç şey koydular...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O delik yüzeyselmi yoksa yukarıdan bakınca aşağı görünüyormu
    Fotoları kırmızı ışık yandığı sürede acele ile çektiğim için saniyeler içinde de olsa farkettim ki derinlik 50-60 cm veya belki de daha fazla var. Bir su veya PTT kanalı mıdır nedir??? O tarz birşeyin üstündeki beton ve dolayısıyla asfalt kırılarak bu şekilde delik oluşmuş. İşin kötüsü aynısından 2 tane daha oluşmak üzere birer ikişer metre arayla.

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertesi gün kapanmıştı neyseki, özellikle dikkat ettim. Hemen üstü örtülmüştü. Umarım o çukur da kimse kaza yapmadan kapanır bir an önce.
    Biz de bir an önce kapanmasını arzu ediyoruz. Ancak bu hemen yamanacak birşey değil. Orada saatler sürecek bir çalışma yapılması lazım çünkü sorun sadece bu delik değil, 5-6 metreye kadar uzayan bir sorun. Zira bir kanal gibi birşey bu. Güya belediyeye haber verdik bakalım ne olacak.

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güya belediyeye haber verdik bakalım ne olacak.

bir hafta kadar bi sürede yaparlar sanırım o bölgeye yakınsın konuyu takip edip burada sonucu yazarsan seviniriz. selamlar

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    yazık vallahi nasıl bi ülkede yaşıyoruz , gördükçe moralim bozuluyor , i.melih alt geçit yapmasını biliyor önce bunları düzeltsin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)