Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ankara AOÇ Kavşağındaki "umursanmayan" tehlike.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her sene asfalt yenilenir şu duruma bak sadece göz boyama. Adam gibi yap bir defa yap. Sonrada kazalarda yolun kusuru yok denir
    Duyarlı davranışından ötürü teşekkürler. Gerekli ise eğer bizlerde telefon açalım. Evren'nin dediği gibi illa biri ölecek ondan sonra tedbir alınacak
    sen nediyon kardesim ya bu yazı yazılırmı yaw nasıl birdefa yap adam gibi yap bir defa yol yapılsa hiç bozulmasa kazalar en aza indirilse nasıl yol yapma bahanesi bulacak ki nasıl yol yapıpta 10 liralık yolu 3 liraya maal edip kalan 7 lirayı cebe indirecek aman kardes dur yaw bak mahkemeye verirler bizi hiç denirmi birkez yol yap adamgibi yap die dikkatli olalım lütfen tabi bu isin gırgırı

ülkemizdeki anlayıslar bu şekilde adamlar yolun projesi çok güzel fakat yolu yaparken insan canı düsünmeden malzemeden çalacak ki 1 yıl sonra bu yol buzulsun çöksün ki bir daha yapabilsinler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bunu www.sikayetvar.com a yazar mısın?

Fotoları da çekmişsin ya onların linkini de eklersin şikayet mesajına.
    Oraya yazmanın da bir faydası olacağını sanmıyorum. Sanırım Belediyeye yazılı başvuru yapmak lazım ama o da nasıl olsa bürokrasiye takılacak, adamı dilekçe verdiğine pişman edecekler. Lanet olsun artık keyifleri olduğunda ilgilenecekler işte... yapacak birşey yok.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bu ptt kablolarımı ne var yer altından geçiyor kazmıs 5 cm kadar çukur olmus bende fark etmedim motorla daldım zaten scoter tekerlekler ufacık zor topladım kendimi

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    çok güzel bir örnek. yollarımızda bir sürü benzeri çukur var ve bizler için ciddi tehlikeler yaratıyorlar. gelişmeleri bekliyoruz

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş istediğin kadar bildir. Aynı şet İstanbul' da bir yolda da vardı, bende duyarlı vatandaş modun oturdum bilgisayarın başına döşendim güzel bir dilekçe. Nemi oldu sonra...? Yaklaşık bir hafta sonra bir cevap, "O BÖLGEYE BİZ BAKMIYORUZ". E kardeşim oraya kim bakıyor yada bakana haber versen elinemi yapışır. Hadi sen verme bana deki orası şu bölgeye bağla ben yazıyım yada telefon açıyım yok. Kestirip atıyorlar. Bakalım nereye kadar böyle gidecek.?
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    NX 400
    Belediyeyi aramak şu bu demek ki çözüm değilmiş. Vatandaş olarak iplenmiyoruz bile. Bu delikler halen duruyor ve gün geçtikçe biraz daha büyümüş oldukları açıkça görünüyor.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Dün bir aracın(Tofaş Doğan)tek tekerinin bu deliğe düştüğünü gördüm oradan geçerken. Trafik hızlı aktığı için durup fotoğraf çekemedim.

Ama hakkaten yuh!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasılsa kömürle nohutla oyunu alıyor çukuru niye kapatsın ki
    bu arada istanbulda oturduğumuz semtte sağlam olan kaldırımlar söküldü yerine yenileri koyuldu tek bir çukur göremediğim asfalt sökülüp yeniden yapıldı birileri zengin oldu ankarada ki bir metreyi bile bulmayan cukur hala duruyor
    tahammül ettiğimiz sürece bunları hakediyoruz helal olsun bize

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sandığa giderken çok iyi düşünmek gerek.Siyaset koltuk,makam davası,tanıdık eş dostu bir yerlere getirme davası olmuş.Koltukta kalmak için güzelim ülkeyi başka ülkelere peşkeş çekme davası olmuş.Kim ilgilenir böyle u-f-a-k şeylerle.Siyaset=Siyah-set...

Arkadaşlar yakınsanız siz halledin insanlık için...Kendi işimizi kendimiz görücez...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    NX 400
    Ben bu konuyu açalı 1 ay olmuş, ve o delikler halen biraz daha büyümüş olarak duruyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)