Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ankara AOÇ Kavşağındaki "umursanmayan" tehlike.

Motovento
    REKLAM ALANI

o deliğe bizde girdik arabayla ve lastiği yardık.gecenin bi körü olduğu ve alyanımız olmağı için yaklaşık 3 saat orada kaldık.O da yetmedi biraz moral
    depolamak için deliğin biraz gerisindeki köfteciden aldığım köfteyle zehirlendim.Hem belediye 'ye hem sağlık bakanlığı 'na şikayetlerimi bildirdim ama görünen o ki ilgi alanlarına girmiyor bu konular.Yani dikkati elden bırakmamak lazım ,çok iyi sürücü olmak yetmiyor..
    SİMDİLİK ARTCI (HERGELEYENGE) :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    Alıntı artçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o deliğe bizde girdik arabayla ve lastiği yardık.gecenin bi körü olduğu ve alyanımız olmağı için yaklaşık 3 saat orada kaldık.O da yetmedi biraz moral
    depolamak için deliğin biraz gerisindeki köfteciden aldığım köfteyle zehirlendim.Hem belediye 'ye hem sağlık bakanlığı 'na şikayetlerimi bildirdim ama görünen o ki ilgi alanlarına girmiyor bu konular.Yani dikkati elden bırakmamak lazım ,çok iyi sürücü olmak yetmiyor..
    neymişş..
    bensiz gezmeye çıkarsan başına gelmeyen kalmazmış
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Ankara'da düzgün yol mu var ki ? Özellikle benim gibi skoder kullanan ve dolayısıyla tekerlekleri küçük olan arkadaşlar için Ankara şehir içi yolları benzeri tuzaklarla dolu. Bunlar arabalar için en fazla biraz sarsıntı demek ama motosiklet sürücüleri için ölümcül. Tabi yetkililerden bu önemli farkı kavrayan yok. Gökçek, ODTÜ ile, Dikmen Vadisi ndeki vatandaşlarla falan uğraşacağına, şu yollara el atsa artık. Olmadı başta Gökçek ve diğer belediye yetkililerine bir gün motosikletle şehirde turlama cezası verecen, görsünler yol açtıkları ölümcül tehlikeyi...

Motosikleti
    ER-6N (Turuncu)
    Dün bahsettiğim çukurun olduğu yerden geçtim kapak kapatmışlar. çevresinde taş kalıntıları vardı ve ilerisinde cam kırıkları. Sanırım biri çarpmış pirket ( ve ya piriket ) i parçalamış.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umursamazlar maalesef illa birisinin canı yanacak bir insan hayatını kaybedecek ondan sonra yapacaklar.
    Sorun belediyede sonuna kadar..

* Ahlaklı insan benim paramla yaptırdıgı yolu denetler
    * Ahlaklı insan 3 5 kurusa tenezuul edip taseron firmalara eiglmez.
    * Ahlaklı insan benim paramı eger varsa ki bu ve bir cok goruntu ve ornek bunu gosteriyor ihale isinden cukaya para indirip cocuguna haram lokma yedirmez.
    * Ahlaklı insan önce insanını dusunur. Canını saglıgını dusunur. Acaba buradan birisi gecerse biryerine birsey olurda ben bu olayda vicdan azabu duyarmıyım diye dusunur.

Ama nerdeeee.
    İstisnalar hariç cogunun ruhu kaşarlanmış nasırlasmıs bunların.
    Allah'ları para olmus.
    Ben bu bahsettigim insanlara hakkımı helal etmiyorum.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

sana gelmeye calisirken yardık lastigi HERGELE ,iyikide yardık yoksa aldıgım koftelerden sizde zehirlenecektiniz
    SİMDİLİK ARTCI (HERGELEYENGE) :bounce:

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende dün gördüm bu çukuru.

Hakkaten acayip derin bir çukur. Bir motorlu hızla girse ve teker oraya sıkışsa motordan fırlatır adamı.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Deliği bildireli 24 saati geçti... henüz bir gelişme yok... Bakın zarar görenler de olmuş. Bu bize burada bildirilen sadece. Her zarar gören bu foruma üye değil ki gelsin buraya yazsın. Kim bilir başka kaç insanın canı yandı orada. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz Allahım

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ben de bir kere, şehir içinde bi yolun eğimi ile ilgili mail atmıştım büyükşehir belediyesine takmadılar sanırım.cevap bile gelmemişti yol da halaa aynı. senin müdaheleni inşallah başkent belediyesi halleder

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir kere, şehir içinde bi yolun eğimi ile ilgili mail atmıştım büyükşehir belediyesine takmadılar sanırım.cevap bile gelmemişti yol da halaa aynı. senin müdaheleni inşallah başkent belediyesi halleder
    Hadi o yol eğimi, daha masraflı, daha fazla zaman alıcı bir iş diyelim. Ama bu ufak bir delik yahu, birkaç saatlik çalışmayla hallolacak bir iş. Ne zaman keyifleri olursa o zaman yapacaklar, o anlaşılıyor. Bu arada insanların canı yanmaya devam edecek. Bir de müslümanlıktan, kul hakkından falan bahsederler.

Motosikleti
    NX 400
    2. hafta dolmak üzere ve hala bir gelişme yok. Belediyenin hizmet verip vermediği bu durumlarda ortaya çıkıyor. Olmadık yere yeni kaldırım şu bu yaparlar ama gerçekten ciddi tehlike oluşturan bir durum karşısında adamlar kıllarını bile oynatmıyorlar günlerdir.

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam aklıma yeni geldi.

O kavşağa girmeden önce Demetevler istikametinden gelince afedersiniz eşek kadar tümsekler var yolda.

Arabayla girdiğinizde süsp. dağılmış gibi geliyor..

Motorla girdiğinizde seleden zıplıyorsunuz.

İnanır mısınız neredeyse 3 senedir(belki daha fazla) o tümsekler o yolda ve 1-2 yama yapılmış gibi gözükmesine rağmen bir halt eden yok.

O yoldan hiç belediye yetkilisi şahsi aracı ile geçmiyor mu bilmiyorum! (normal vatandaş olarak rahatsız olmak bir yana sorumlu olarak insanın rahat yatamaması lazım bu tarz şeyleri görünce)

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kavşağa girmeden önce Demetevler istikametinden gelince afedersiniz eşek kadar tümsekler var yolda.
    Evet o tümsekler çok uzun süredir var. Yerini ezberlediğimiz için sorun olmuyor ancak bu tümseklerden habersiz kişilerin orada motorsikletleriyle adeta rodeo yaptıklarından eminim (İşte böyle güleriz ağlanacak halimize)

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Aslında birgün yolu kapatacaksın. Bagajdan(arabadan) çıkaracaksın kazma küreği,kazacaksın o tümsekleri. ;
    "Ulan sizin yapamadığınızı ben yapıyorum" diye!

O zaman dakikasında enseler yetkililer ama!

O şarkıcıya,bu şarkıcıya para verip milleti eğlendireceklerine azıcık bu tarz şeylere önem verseler daha iyi olur muhtemelen.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    baba bu çukur falan değil.mağmaya direk geçiş yapmşlar resmen.yuhhh dibsiz kuyu bu be
    Orgazma Dudak Büktürür

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Aslında bu işler çok kolay.
    Yani, bu deliklerin, kazıkların lafını uzaması tam bizim memlekete göre bir şey;
    Şöyle ki:

İhale Kanunu'na bir madde eklenecek, denilecek ki;
    -"Yol çalışması yapan kurum veya kuruluş, çalışma yaptığı yolu eski haline getirmekle yükümlüdür."

Müteahit çalışma yapar, kazdığı yolun molozunu bırakıp gider.
    "Bu yol kapanmayacak mı?" dersiniz, -"Hayır" cevabı alırsınız.
    Çünkü, o moteahitin yaptığı işin keşfinde -Yolun kazığının kapatılması- yoktur.
    yani, adama o işin parasını vermeyeceklerdir, adam da yolu kazık olarak bırakıp gider.Bekleriz artık belediye bir şekilde yolu kapatacak diye.
    halbu ki;
    Yolu kazana, yolu eski haline getirme şartı koyulsa, bu çukur, delik, kazık sorunları çıkmaz.
    Ayrıca bir yolda sırasıyla, büyükşehir belediyesi, ilçe belediyesi, TEDAŞ, Telekom, Su şiketi (İzsu, İski, vb.) çalışma yapmaz.
    Yol bir defa kazıldı mı hepsi de işlerini yaparlar.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belideye umursamaz bile ,, anca seçim olacakk ki baksın, yapsın.

bence ınsanlıkk namına, boş bir vaktınde o yoldan gecerken tuğla veya tas gıbı bırsey al dep o deliğe, yoksa birimziin lastiği girerse kotu felaket yasanır.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam bunu www.sikayetvar.com a yazar mısın?

Fotoları da çekmişsin ya onların linkini de eklersin şikayet mesajına.

ya burası Türkiye o çukurda birisi can verecek haberlere çıkacak ki ancak kapatsınlar insalla o çukurdada bu isleri aksatanlar girer kaza geçirir fakat sakın ölmesin allah daha uzun ömür versin ama sakat bıraksınki hergün acı çeksin bir insan hayatıyla oynamanın cezasını çeksinler ben beddua etmiyorum sadece gerçekleri söylüyorum ve kendimde bir çukura girdiğim için söylüyorum düsmekten son anda yırttım ama ken çok sinirlendirende yanımdan geçen bir sakallı hacının camdan kafasını çıkarıp gülmesi olmustu insanlar böyle iste ne yapacaksın motorcuları sıkıstırırlar ve gülerler düsseler kimse motorcudan baskasına suç bulmaz yanlısım varsa düzeltin çenem düstü galiba :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    her sene asfalt yenilenir şu duruma bak sadece göz boyama. Adam gibi yap bir defa yap. Sonrada kazalarda yolun kusuru yok denir
    Duyarlı davranışından ötürü teşekkürler. Gerekli ise eğer bizlerde telefon açalım. Evren'nin dediği gibi illa biri ölecek ondan sonra tedbir alınacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)