Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Bws 100 Hakkında!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Ben 1 sene kullandım bws yi, gerçekten zevkli ve seribi motor ve üstelik çok dengeli; yakıt sarfiyatına gelirsek ben geçen yaz benzinin litresinin 2,90Ytl olduğu civarlarda ortalama 50-60-70 km/s hız aralıklarında gazla çok oynamadan km de 8,5 ykr. a kadar düşmüştüm, bu da sanırım o zamanlar 100 kmde 2,9-3,3 lt arasına tekabül ediyordu ama satmadan önce yani 1-2 ay kadar önce son hızım 85km/s i geçmemesine rağmen 13-14-15 ykr. yakıyordu ; ben nedenini anlamadım ama kendi motorum için söylüyorum, anlık yakıt tüketimi değişimi oluyordu ama bence sağlıklı bi bws verdiğim ilk veriler gibi 3-3,5 lt arası yakar diye düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Benim Honda Dylan ne kadar sert kullansamda 3.5lt yi geçmiyor tüketimi..idareli gidersen 3lt hatta daha altı yakıyor..alet 16bg, düz yolda 120km yapar..hızlanması da bmws ile mukayese edilmez...Yani diyeceğim başka alternatiflere de bakabilirsiniz..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    prolixin
    Dylan'ın üstünlüğü tartışılmaz zaten.Hem dylan düzde 120 değil 130-135 gören bir makinadır.

Motosikleti
    Yamoto 150T
    ama süren bilir bws nin verdiği sürüş keyfini...
    ablatılmaz bence yaşanır
    almak isteyen gitsin bi hafta bi kiralasın sonra karar versin
    eşşek gibi motor hiç sorun çıkarmaz eminim ;)
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Arkadaşlar uzatmaya gerek yok bws 2 zamanlıdır ve cuzi bir miktarda benzin yakar abartılacak birşey yok benimki bakımlıdır 200 km 215 km gider başkasının motoru bakımsızdır ayda yılda bir bakım yapar 150 km gider bunun başka açıklaması yok bws yi bilen biliyor zaten taş gibi motor burada motor hakkındaki bilgiler verilir ustalık belli olmaz bws her yola gelir ama hızlı ama yavaş sonuçta 100 km yi görüyor ve 100 cc ye göre çok güzel hızlanması ve gücü var daha ne diyeyim an 125 ten iyidir arkadaşım her türlü 4 zamanlı scooterdan iyi...
    Yamahaşk 😍

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    bws bence de efsane bir motor..Kymco agility i almadan önce düşündüğüm yegane motosikletti ama 4 zamanlı tercih ettim.Bws iyi olsa da yolda yaptığım kırmızı bir bws ile kapışmamda bws nin arkada kalması agility nin sınıfında en güçlü motor oldugunu bana gösterdi..

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bws bence de efsane bir motor..Kymco agility i almadan önce düşündüğüm yegane motosikletti ama 4 zamanlı tercih ettim.Bws iyi olsa da yolda yaptığım kırmızı bir bws ile kapışmamda bws nin arkada kalması agility nin sınıfında en güçlü motor oldugunu bana gösterdi..
    Agility kesinlikle mükemmel bir makine

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    BWSTÜRK
    Dostum 0 km almayı düşünüyorum.Ben motorumu 2 güne bir yıkarım 500km'de bir yağını değiştiririm.Fazla hor görmem ve çok temiz kullanırım.Dediğin gibi 80/90km hızda 1depo ile 200-215km gidecekse hemen alırım.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mustafa01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 0 km almayı düşünüyorum.Ben motorumu 2 güne bir yıkarım 500km'de bir yağını değiştiririm.Fazla hor görmem ve çok temiz kullanırım.Dediğin gibi 80/90km hızda 1depo ile 200-215km gidecekse hemen alırım.
    Arkadaşım neden elindekine benzer bir motor almak istiyorsun ben bunu anlamadım??Senin yerinde olsam elimdekini de satarım sıfır bws parasını da katarak sağlam bir runner alırım ve scooter'ım var derim.Hemen hemen aynı klasmandaki iki motor sahibi olmayı isteme amacın nedir?

Motosikleti
    Yamaha Cygnus [RS]
    ya arkadaşlar BWS üretimden kalkmadımı???
    adanadaki yamaha bayisine sordum üretimden kalktı deiler yamaha nın sitesinede girdim bws modeli artık yok
    bunlar özel siparişleni gelio?? yardııııııııııımm ,!!
    [B][COLOR="Red"] [ BU ALANA REKLAM ALINIR ][/COLOR][/B] ::tutkuy::

Motosikleti
    Yamaha Bws
    Ben kalkmadı diye biliyorum ve 2007 tokyo motoshow da bws nin yeni kasasını tanıttı adamlar :D ve hala dış ülkelerde peynir ekmek gibi satılan bir modeldir bws bir arkadaşımız agility ile bws yi geçtiğini söylemiş olabilir ama birde benim bws ile deneyelim senin agility i bakalım sonuç ne olacak
    Yamahaşk 😍

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moda'da 78.000 km'de olan bir Bws var hala sorunsuzca çalışıyor. Motor doğru dürüst servis yüzü görmedi. Bilmem anlatabildim mi? Yamaha yaptı mı yapıyor...

Motosikleti
    Yamaha Bws
    Diğer motorlardan farkı bu zaten bakımsız bile 100.000 km görür :D
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer motorlardan farkı bu zaten bakımsız bile 100.000 km görür :D

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prolixin
    Dylan'ın üstünlüğü tartışılmaz zaten.Hem dylan düzde 120 değil 130-135 gören bir makinadır.
    Benimki düzde 120 ye kadar çıkabiliyor, daha yüksek hızları çıkanları varmış ama ben şahit olmadım..Galiba biraz modif. gerekiyor buji, kayış gibi, birde bende arkada kocaman bi çanta var..belki ondandır....130-140 lı hızlara çıkmam için biraz yokuş lazım..

Arkadaşın ikinci el bir dylan alabileceğini düşünüyorum..En azından kullansın, fikrinin değişeceğine eminim..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    prolixin
    Bu kayışı tak adını unuttum hem motorun düzde 135'e çıkar hemde daha az yakar..Dylan topicine sor adını söylerler..

Motosikleti
    Yamaha Bws
    dayco 22x916 le :D yazıyor zaten üzerinde :D:D
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    BWSTÜRK
    Dostum bu bws merakı bitirdi beni.0 km alacagım bayide mevcut.Dediğin gibi 5.7lt ile normal kullanımda 200km civarı yapacaksa hemen alırım

Motosikleti
    Yamaha Bws
    YAPAR AMA MOTORU ZORLAMADAN AÇ RODAJ ÇOK ÖNEMLİDİR ;) VE BÜTÜN BAKIMLARINI YAP MUTLAKA ve 0 km alacaksan koruma demiride iste ;)
    Yamahaşk 😍

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler