Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Yamaha Bws 100 Hakkında!!

Motovento
    REKLAM ALANI

cok yakıyor 120 vuruyodum simdi 80 zor basıyor yedek parcası cok pahalı gerek yok aslında o kadar masrafa 1 senede aldığın para kadar masraf ediyosun gereksiz bi motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    OFLU.61,

GALİBA BWS'CİLERİN TOPİCİ BURASI OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    modeller kısmına..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    06bluedragger,Bws harbi güzel motosiklet,hızı kaçtır bilirmisin ? Yakıtı öğrendim çok fazla değil maksimum 13-14 ykr yakıyor.

06bluedragger,Gel deneyelim 36 milyarlık arabanın ki de şaşacaksa vay halimize

Motosikleti
    new apache rtr black
    Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Motorunuz gerçektende harika bizimde size lafımız yok..Ama dün akşam ortaköyde 2 elemana rastladım birinde agility birinde bws vardı.. Yanlarına gittim ve sordum hangisi daha hızlı diye? Eleman abi kymco tabiki dedi ve 140 gittiğini söyledi(oha dedim bende benimki max 115*120).Bws si olanda kymco daha hızlı dedi ve bws 2007 modelmiş..

Şunu söylemek isterim hız konusunda bizi geçemezsiniz bunu biliniz

NOT:Aşağıdaki cevaba istinaden bunları yazıyorum yoksa hiçbir motorla motorumu kıyaslamak ya da s..dik yarıştırmak niyetinde değilim.

burak09´isimli üyeden Alıntı
    abi agality bws geçmiş kusura bakmayın ve yanlış anlamayın açıklıyorum

kullanıcısı kötü bi bws ye denk gelmişsindir geçersin ancak bemimki yada tarık(bwsturk) daki bws lerle kaldıralım sen yarıladığında ben biitiririm zevk için bilen işten anlayan bi bws denk gelirsen durumun vahim ayrıca iki kişi durmadan uzun yol yaparım 95 100 gider dinlendirme bile motoru bas git ama bakımlı ve max km su son benzin fiatlarından sonra yardırarak kullanırsan 11 krs yakar max saygılar

bak şimdi benim çok sevdiğim bi abime agality aldık rodajı sağlam yaptık motora kötü diğen yok ama bws ile kıyaslama şimdi neden

bws yi kullanan o kalkışta verdiği heyecanı hiç bir şeye değişmez yapıştırıp gittin mi o his gibisi yok
    ewet agalıty max yırtındımı 120 yapar ama bu hıza ulaşması uzun

ama bws bide kalkışa ayarlı kayış ve karbüratör ayarları tamsa 90 km hıza kadar kimse sana yetişemez
    100 km sabitlersin fakat ben uzun yolda hız yapıcm diyosan bws ile bir kaç ayar değiştirdikten sonra artı kayış 120 km bulabilirsin
    ben bws nin ataklığına hastayım ve ayarladık şimdi standar bws i bile rahatlıkla kalkışta ge.iyo sen şimdi gelip bana agalıtyle bws geçtim deme haa geçersin ama 90 km bulduktan sonra

son bişi 200 cc 21 hp runnerler bile 145 150 mxxxx gidiyo 250 lik ybr 21 hp max 150 gidiyo sen 9.6 hp bi agalıty ile o hızlara çıkamazsın bizde denedik kusura bakma ama olmuyo
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Arkadaşlar Kimse Bws'nin Yakıtından Korkmasın çok Yakıyor Değil Aksine Fazla Yakmıyor 3 Lt 100km'ye Yakıyor Yani çoğu çinliden Az Benim Suzuki An 125 Hk 3,5 Lt Yakıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    06bluedragger,Bws harbi güzel motosiklet,hızı kaçtır bilirmisin ? Yakıtı öğrendim çok fazla değil maksimum 13-14 ykr yakıyor.

06bluedragger,Gel deneyelim 36 milyarlık arabanın ki de şaşacaksa vay halimize
    izzetçim neden banlandın bilmiyorum inş geçicidir..

bws türünün en harikasıdır hertürlü modifiyeye acıktır..

bws son hızı orjinal motora sahip iken ve küçük jant ve lastiklere sahip olduğu için 100 dür

ama silindir büyütüp büyük jant takarsan hızı 130 u buluyor şahidim..

kadran konusuna gelince ben aerox la 100 le gidiyorum yanımdaki arabanın dibine kadar girdim bende 100 gösterirken araba 90 ı gösteriyordu..

yani demekki scooterlerin çoğunda 10 km sapma var..

ayrıca agilitiy 140 vuramaz boşuna sallamayın onuda denedim silindir harici herşeyiyle oynadık karbüratör değiştirdik buji değiştirdik acık hava filitresi taktık vs vs son 110 vuruyor baskada gitmiyor..

Motosikleti
    new apache rtr black
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzetçim neden banlandın bilmiyorum inş geçicidir..

bws türünün en harikasıdır hertürlü modifiyeye acıktır..

bws son hızı orjinal motora sahip iken ve küçük jant ve lastiklere sahip olduğu için 100 dür

ama silindir büyütüp büyük jant takarsan hızı 130 u buluyor şahidim..

kadran konusuna gelince ben aerox la 100 le gidiyorum yanımdaki arabanın dibine kadar girdim bende 100 gösterirken araba 90 ı gösteriyordu..

yani demekki scooterlerin çoğunda 10 km sapma var..

ayrıca agilitiy 140 vuramaz boşuna sallamayın onuda denedim silindir harici herşeyiyle oynadık karbüratör değiştirdik buji değiştirdik acık hava filitresi taktık vs vs son 110 vuruyor baskada gitmiyor..

bak burda deneyen bilen bi ben değilim benden kat kat daha çok bu işlerden anlayan kardeşlerim abilerim söylüyo agalıty max 120 eğim varsa motor kötümü değil
    aksine yeni cıkacak olan agalıtıy cıty r sele ve tıp acısın dan ben bıle düşünüyorum
    sadece bu makinalrın ne yapbileceklerin gerçek olarak verelim ki alıcak arkadaşlar umduklarını bulsun saygılar
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    06bluedragger,Yanlız agility modifiyeli idi,daha az önce suzuki an125 i sattım 0km agility aldım,inşallah pişman olmam

Motosikleti
    Bws almış bulunuyoruz arkadaşlar..5,7 Lt ile 192 km götürüyor..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    izzet222
    hayırlı olsun
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    hayırlsıı olsun =)
    Yamahaşk 😍

s.a. ben yeni bi aerox aldım komple fan aksamını satan warsa alabilirim mesaj yazarsanız sevinirim tşşkrler

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    6 lt ile taş çatlasın 150 km gider ama 60 km/h yi gecmezsen 200 de gider 60.000 km kullandım bws tavsiye etmem cok yakıyor alacaksan 4 zamanlı bi scooter al 3 yılda aşagı yukarı bi motor parası kar edersin

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    motosiklet+performas=yakıt
    bu değişmez denklemdir neredeyse her motoru kullandım kimse yanlış anlamasın beat ve activanın tüpçü sucu motoru imajını bi tarafa bırakalım kullanışı zevksiz bana göre bws verdiği zavki asla veremezler 2 zamanlı motorların ömr konusuna gelince şu an 146.000km de rent motoru biliyorum takdşr edersiniz ki rent motorlar noırmale göre daha çok yıpranır veya daha basit bir hesapla yoldan geçen sarı renkli bi bws durdurun km bakın ve kaç model olduğunu sorun sonrada gidişine bakın ayrıca benimde evimde yatmakta olan 2 çinli var yani bi çinliye vereceğim 1000liraya 10 çift adidas sper star alırım 100.000km garanti götürür

Sevgili arkadaşlarım. Sizler daha tecrübelisiniz diye soruyorum. Ben bir depo benzinle (benzin tabiri caizse ağzına kadar dolu) tam 110-115 km yapabiliyorum. Tabi bu yaptığım km son gaz. Acaba yakıtı düşürebilirmiyim. Birde birşey daha aklımdayken. Benim motorum 85 km hızı asla ama asla geçmiyor. Benimle beraber 3 arkadaşımda daha bws var. Acaba benimkimi yavaş gidiyor diyorum. Hepsi aynı. Bu 120 falan yaptıran arkadaşlar nasıl yaptırıyor. Cip falanmı takılıyor. Yani bi bilgi verseniz çok sevinirim. Gitmemesinden şikayetçiyim moturumun.

someone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha onceden Yamaha FZR600, Kawasakı ZXR 750 kullanmıstımama motorla keyıflı kısa mesafelı turlarımı bu sene aldıgım 2005 model BWS 100 ıle yasıyorum desem yerıdır. Tam depo ılk aldıgımda 150km gıbı gıdıyordu ama bujı ve fıltre degısımını yapıp rolantı ayarından sonra 200 bıle gıttı. Elbette en buyuk etken kullanımdan kaynaklanıyor ama gereklı bakımları aksatmamak lazım. Belkı yakıt mıktarı bazılarını rahatsız edebılır ama yedek parcası o kadar hesaplı ve cok kolay bulunuyorkı herseyı unutturuyor. Hatta ben granaj ve mars dınamosu harıc cogu parcanın yedegını bıle aldım bı kenarda beklıyor
    Iyıkı tavsıyelere ve sozlere guvenıp bu motoru almısım dıyorum.

Motosikleti
    Yamaha BW's 2003
    Kompresyon oranı....................6.55 : 1
    Maks. gücü............................7.99 HP-6.500 devirde
    Maks. Tork............................0.90 kg-m-6.000 devirde
    Yakıt sistemi..........................VM20SS Karbüratör
    Boyutlar....................1.895 x 665 x 1.115 mm.

Setup: [B]Karbüratör[/B] Mikuni M.fold 28 mm. H.filtresi 35 mm. [B]Silindir[/B] Bore x Stroke 55 * 47,6 mm. [B]Baga[/B] 15 * 12-8,0 gr.
    http://www.myvideo.de/watch/7408754/YAMAHA_BW_S_100ccm

Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bws bence de efsane bir motor..Kymco agility i almadan önce düşündüğüm yegane motosikletti ama 4 zamanlı tercih ettim.Bws iyi olsa da yolda yaptığım kırmızı bir bws ile kapışmamda bws nin arkada kalması agility nin sınıfında en güçlü motor oldugunu bana gösterdi..
    bidaha dişine göre rakip bul bence
    bws100 adı üstü 100 cc lik bir motor agility125 125cc motor daha kapışmadan bahsediyon.ayıp sana bakımlı bir bws olsaydı eminimki genede sana kafa tutardı.100 lük sukuturdan daha ne bekliyon bence kaya gibi motor ben sıfır agility motorumu 2.el bws(11binde) ile degiştirdim 6 senedir biniyorum.(33binde) servisin yüzünü görmedim.gitmedigim köy gitmedigim yayla ve göl kalmadı.uludağda göllere giden tek sukutur bws varmı dahası buyurun ispatı.

karagöl

kilimli göl

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Mavi renk 30000 km altı uygun fiyatlı temiz bir tanesini arıyorum. Sahibindençcom'dakilerinin çoğunun durumu kötü ve saçma fiyatlar istiyorlar. Geçen aklımda epey soru vardı. Özellikle yağlı benzin konusu. Bir tanesine yolda rastlayınca soru benim açımdan cevaplanmış oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=qTpJTpEjTm0&feature=youtu.be

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler