Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MOTOSİKLETLERİN KALDIRIMI KULLANMASI. SİZİN FİKRİNİZ NEDİR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    zorda kalınca görürüm ben sizi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    as t1
    abi öyle birisini gördüğünde yapacağın tek hareket ona vurmak düşüttüreceksin en güzeli sıkıyorsa bişey desin yol varken kaldırımdan gitmenin nedemek olduğunu anlar ozaman zaten kaldırımların üstü arabalardan geçilmiyor kaldırım üstüne bırakılan motorlarada hastayım temelli geçmeye yer kalmıyor yakında uçarak gezmeye başlayacağız
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çıkarın aklınızda ki hain düşünceleri Dürüst olun lenn..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Kaldırımdan giden motorcumu olur, kaldırımdan motosiklet ile giden soytarıdır.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırımdan giden motorcumu olur, kaldırımdan motosiklet ile giden soytarıdır.
    motosikleti olan vatandaş ile bilinçli motosiklet kullanıcısı ayrıdır lütfen genelleme yapmayın..

yoksa bu baslık kavga edenler sayesinde kitlenecektir..

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    kim ne derse desin kaldırımı 1 kere bile olsa kullanmamış motorcu yoktur bi dşnn istanbulda daracık bi sokakta haziran sıcağında kitlenmiş bi vaziyettesin kafan kaskın içinde buhar olmak üzere arabaların egzoslarından boğulmak zere olman cabası ve ana yola 50 metre var sağındada gzel bi kaldırım var bom boş seni bekliyo kullanmam diyen ya yalan söyler yada o vaziyete dşünce söylediğine pişman olur
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kendin belirtmişsin zaten bomboş kaldırım demişsin o zaman istisna olabilir belki ama yinede istisnalar kaideyi bozmaz.hem ayrıca bazen sıkışık trafikten tat almaya bakın ne bilim kendinize alan yaratın düşük hızda manevralar yapın bunlar sizin şöförlüğünüzüde geliştirir.herzaman işin kolayına kaçmak olmazzz

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    doru diyosun ama istanbulda trafik durduğu zaman 4 tekerlerde kendini motosiklet sanıp iğne deliğine bile farlarını sokunca bize geçicek yer kalmıyo
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    olsun 3-5 sn bekler sonra yine alan yaratırsın kendine o kendi derdine yansın
    o araba sen motosikletsin o girdiği yerde kalır sen girdiğin yerde kalmaz her türlü çıkarsın.hem girer hem çıkarsın

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    eee o zamanda o 4 tekerin içindekiler serseri diyo bize kaldırımdan git serserisin aralardan git serserisin napıcaz biz motor olmanın avantajını nasıl kullanıcaz soruyorum size
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Aklınımı arıomuş kaldırımda adma bak yaa.
    sonra motorcuları sevmio biizim toplumumuz sevmez tabi bunu gibiler yüzünden
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Kaldırımdan gitmenin mazereti olamaz.. Herkes kendini haklı çıkarmak için bahaneler üretip durmuş.. Yavş giderim, yayalara dikkat ederim, vs vs..
    Kaldırıma motosikletle çıkmak (park etmek amacı dışında)çok mantıklı makul bi davranış değil ve kanunda da yasak zaten..

Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin kaldırımı 1 kere bile olsa kullanmamış motorcu yoktur bi dşnn istanbulda daracık bi sokakta haziran sıcağında kitlenmiş bi vaziyettesin kafan kaskın içinde buhar olmak üzere arabaların egzoslarından boğulmak zere olman cabası ve ana yola 50 metre var sağındada gzel bi kaldırım var bom boş seni bekliyo kullanmam diyen ya yalan söyler yada o vaziyete dşünce söylediğine pişman olur
    Söylediğin anları çok kez yaşamama rağmen ben kaldırıma çıkmadım hiç park etmek haricinde.. O zaman ben motorcu değilim.. Bu kadar düz mantık olmayın allah aşkına..

Kaldırıma çıkan tüm motorcuları kınıyorum
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kulağını tıkayacan olacak bitecek.yoluna devam edecen tabi otoyolda kaldırımda değil

kaldırıma bile park etmek sakıncalı aslında ama maalesef ülkemizdeki şehir planlamacıları ne bisiklet ne motosiklet hiç birini düşünmemişler ya bu 2 teker araçlar için bir cep açalım kaldırım kenarlarına oralara park etsinler diye düşünmemişler o yüzden kaldırıma park etmek zorunlu bir faaliyet oluyor.yolun sağına zaten park edilmez

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    pınar hanım başımdan geçen bi olayı anlatayım sana istanbulda hafif ilerliyen bi trafikte kaldırımı kullanmadım birine çarparım diye ve aralardan manevrayla ilerliyodumki aşık olduğunu dşndğüm bi genç kız bi otobsn önnden karşıya geçerken bende aynı otobsn yanından gidiyodum ve aynı anda otobsn önnde birleştik gerisi malum kız yerde motordan inip kızı kaldırayım derken etraftan elenler beni azarlamaya başladı şimdi konuyla alakası ne diceksin ama yurdumda kimse gitmesi gerektiği yerden gitmiyo o kız erken ulaşmak için 20 metre ilerdeki ışıkları kullanmıyosa ben o kaldırımı kullanırım kimse kızmasın
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kural 1=istanbulda zaten otobüs yanından gidilmez hatta otobüsle uzaktan yakından alakan olmasın şehrim insanı o kadar sabırsız ve atletiktir ki bu yüzden
    atarlar kendilerini ağır vasıtaların önüne karşıdan karşıya geçmek yada bi başka vasıtaya yetişmek için.o yüzden oto kontrol edineceksin ve otobüs vb araçları sollarken sağlarken her an biri çıkabilir ihtimalini atlamayacaksın.yaşadığın şehrin gerçeklerini kabul edip önlemini alacaksın

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınar hanım başımdan geçen bi olayı anlatayım sana istanbulda hafif ilerliyen bi trafikte kaldırımı kullanmadım birine çarparım diye ve aralardan manevrayla ilerliyodumki aşık olduğunu dşndğüm bi genç kız bi otobsn önnden karşıya geçerken bende aynı otobsn yanından gidiyodum ve aynı anda otobsn önnde birleştik gerisi malum kız yerde motordan inip kızı kaldırayım derken etraftan elenler beni azarlamaya başladı şimdi konuyla alakası ne diceksin ama yurdumda kimse gitmesi gerektiği yerden gitmiyo o kız erken ulaşmak için 20 metre ilerdeki ışıkları kullanmıyosa ben o kaldırımı kullanırım kimse kızmasın
    Otobüs sollamak yasaktır trafik kurallarında.. Neden dersin?? Otobüsün önünden bi yaya çıkabilir ve sen ona çarparken görebilirsin ancak..
    Çevrenin tepkisi yersiz değil, büyük araç şehiriçinde sollanmaz ya da dikkatli sollama yapılır.. Her an bi yaya çıkabileceği düşünülerek..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    SS ciler hiç konuşmasın, sizi asfalt paklar anca..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun kaldırımı kullanan ve bunu alışkanlık haline getiren arkadaşları kınıyorum.daha çok şey söylerdimde...........
    söyleyebilirsen söyle adamım bak bu kadar adam bazen kaldırımdan gidiyorum demiş. bende ister istemez kaldırıma çıkıyorum BAZEN alışkanlık değil ama eczacı arkadaşlarımın alışkanlık edindiğini biliyorum. o arkadaşımın işinin ciddiyetin sen de biliyorsundur. acilen o ilacın oraya yetişmesi gerekli. belki senin ailenden birisinin ihtiyacı olan ilacı getirmekte olan bir eczacı kaldırımda giderken sana değdi ve sen durdurup hesap sordun. onun için böyle ulu orta kırıcı şeyler söylememelisin. buraya yazdığın mesaj çok ayıpladım. daha çok şey dermiş. neyse kalitemi bozmayım ben

yalniz_prens_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR-125
    o türlü arkadaşlar yüzünden zaten motorculara kötü gözle bakılıyor ve trafikte görmezden geliniyor. Zira motorcularda kaldırımda yayaları görmüyorlar ya!!! Bazı densiz insanların zararını tüm motorcu arkadaşların çekmesi saçma bişi aslında...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyebilirsen söyle adamım bak bu kadar adam bazen kaldırımdan gidiyorum demiş. bende ister istemez kaldırıma çıkıyorum BAZEN alışkanlık değil ama eczacı arkadaşlarımın alışkanlık edindiğini biliyorum. o arkadaşımın işinin ciddiyetin sen de biliyorsundur. acilen o ilacın oraya yetişmesi gerekli. belki senin ailenden birisinin ihtiyacı olan ilacı getirmekte olan bir eczacı kaldırımda giderken sana değdi ve sen durdurup hesap sordun. onun için böyle ulu orta kırıcı şeyler söylememelisin. buraya yazdığın mesaj çok ayıpladım. daha çok şey dermiş. neyse kalitemi bozmayım ben
    o senin düşüncen.2 adım yürümekle o ilaç gecikmiş olmaz şartmı yani kaldırıma çıkması kapının önüne kadar gelmesi.??konuyu çarpıtmayalım!!!!!!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)