Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MOTOSİKLETLERİN KALDIRIMI KULLANMASI. SİZİN FİKRİNİZ NEDİR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet sürücülerinin yaya kaldırımını kullanması hakkında sizin fikriniz nedir?

Sizde motosikletinizi kaldırımdan sürüyor ve motosikletinizi kaldırıma park ediyor musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gecesahini137 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    tamamen katılıyorum kardeş yol dururken neden kaldırımları kullanırlar hiç anlamam

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    kalidor arkadaşım gerçekten hiç hoş bi davranış değil o arkadaşın yaptığı ama şuda var trafiğin kilitlendiği hiç ilerlemediği ara sokaklarda ana yola çıkmak için bende kaldırımı kullanıyorum ama yayaların hızında bi sratle ve çok dikkatlice ne kadar doğru olduğu tartışılır ama yurdumda şuda bi gerçekki çoğu yayada kaldırıma park eden 4 tekerler yüzünden araç yolunda yürüyolar bi nevi eşitlik yani
    ya sev ya terket...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalidor arkadaşım gerçekten hiç hoş bi davranış değil o arkadaşın yaptığı ama şuda var trafiğin kilitlendiği hiç ilerlemediği ara sokaklarda ana yola çıkmak için bende kaldırımı kullanıyorum ama yayaların hızında bi sratle ve çok dikkatlice ne kadar doğru olduğu tartışılır ama yurdumda şuda bi gerçekki çoğu yayada kaldırıma park eden 4 tekerler yüzünden araç yolunda yürüyolar bi nevi eşitlik yani
    ülkemizde trafik gerçekten büyük bir sorun ama yine de kaldırımları kullanmak doğru gelmiyor bana... bu bir alışkanlık haline dönüşürse güvenli sürüş kurallarının amacına ulaşamayacağını düşünmekteyim. Sonuçta altımızdaki bir bisiklet değil, en hafifi 100kg olan motorlu araçlar; birine çarpılması sonucu vahim sonuçlar doğabilir yani...

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Akşam saatlerinden Çaglayan trafıgınden kacan motorluları sıkca goruyom kaldırımda hergun en az 3-4 tane aksam saatlerınde pır pır gıdıyor bence sakıncası yok yayalara zarar vermedıkten sonra

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    arkadaşlar dediğim gibi kilitlenen bölgeden kurtulmak için yayaların hızını geçmemek şartıyla kaldırımda ilerlemede bi sakınca görmyorum ama suyunu çıkarıp kaldırımda gaza yklenenleride kınıyorum
    ya sev ya terket...

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Sorsan motorcu yaptı derler bilmezlerki o herifin insanlıktan nasibini almamış bir "MOTORLU" olduğunu ! Mecbur kalınca geçiş için kısa bir mesafe tolere edilebilir belki ama bide sürat yapıyor herif !

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    kaldırımdan gittiğim oluyo işim acele olduğunda sorunum olmuyo bu başka yayalara sorun olursa bende onlara sorun oluyorum
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ne olursa olsun kaldırımı kullanan ve bunu alışkanlık haline getiren arkadaşları kınıyorum.daha çok şey söylerdimde...........
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Honda CBF 250
    kaldırımda hız denemesi yapıyodu demekki.......

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    gelsin bide bizim burda kaldırımda gitsin...sonra kendini hayatın diğer ucuyla bu ucunda ki ipin ortasında gittiğini görür (ömür boyu garanti)
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    kaldırımdan giden arkadaşları kınıyorum
    ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    banada bir kere denk geldi kasksız korumasız kaldırımda bana dokundurdu hafif yavas bilader diyincede durup beni azarladi adam sonra hiç istemedigim bir bicimde cirkinleşmek zorunda kaldım ben kendimden utandım adam pişman oldu ama kendinden utandımı bilmiyorum

Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bende kaldırım kullanıyorum ama yayaları rahatsız etmemek kaydıyla..

insandan insana fark var herkesin hoşgörü ve eğitim seviyesi bizim gibi değil..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kroluk ve cahillik başka birşey değil bunların yüzünden adımız kirleniyor allah kahretsin ne dyim valla

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    mevlutgs arkadaşım türkiyede özellikle istanbulda motor kullananların %80 i trafik felçliği nedeniyle kaldırım kullanmak zorunda kalıyo ama malesef %60 ı bunu yanlış şekilde yapıyo bence bunun krolukla cahillikle alakası yok mecburiyet diyelim yoksa kimse yol dururken kaldırımı tercih etmez
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    her kimki içimizde hala böyle büyük pişkinlikle bende kaldırımda kullanıyorum
    yok işte yavaşça süratsiz dikkatlice kimseyi rahatsız etmeden gidiyorum bence sorun değil olabilir diyorsa eh yani pes yuh!!kaldırım yayaların hakkıdır arkadaşlar orası yayaların!kimsenin hakkına tecavüz etmeyin ondan sonra boşuna tartışıp konuşmuş oluruz yok efendim motorcuları sevmiyorlar her motorcuyu serseri sanıyolar vs.yapmayın sanmasınlar kardeşim.adam kaldırımdan da yürürken aman şimdi arkamdan motor geçer aman önüme motor çıkar filan diyemi düşünsün?medeni olun!!!!
    İSTİST bunu beğendi.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Evet doğruluk payı yok belki ama.... Kimseye zarar vermeden, yavaşca gittiğim oldu. Ama heralde ennn fazla 3 kez olmuştur.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    aması mamasıda yok bence tubis hnm.umarım falconla değildir todayla bir nebze o da elle itmişseniz

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    kaldırım yayalara aıt bı yerdır..neden yol varken kaldırım:S

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)