Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

600RR için koruma takozu

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar,
    600RR için koruma takozu "frame slider" arıyorum ama kimisi grenajı delmeden takılmıyor kimisi ise cok alakasız yerlerden monte edilebiliyor.
    Ne önerirsiniz bu konuda ?
    Birde 120 - 200$ arasında fiyatları degisiyor ? Daha uyguna veren yer varmı acaba ?
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    hic ihtiyacım olmadı ve bence hic güzel bişi değil. taktırmamanı tavsiye etsem

Grenajın teki 1500 ytl olunca sende dusunursun merak etme
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    honda cbr600 f
    vakit kaybetmeden taktırmanı tavsiya ederim. piyasada belki dediğin fiyata kaliteli bulabilirsin. bende 600 f var geçenlerde motor olduğu yerde yere düştü topuz sayesinde ufak tefek çizikler hariç motora zarar gelmedi. faydası gerçekten büyük. ben topuzu satın almadım sanayide tornacıya yaptırdım. şekil olarakta güzel bişey oldu. yaptırmak istediğin topuzun resmini gösterirsen herhalde güzel ve sağlam bişey yaparlar. ister yaptır ister al ama mutlaka motora taktır. bu motorların yan grenajı 2000 ytl den başlıyo ucuz da değil yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    düşürmiceksin kardşim
    şahsen 600rr deil 181316546rr a gecsem grenajı 3031232131ytl olsa yine yaptırmam kendi motorumda bile sadece hırsızlık sigortası var

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşürmiceksin kardşim
    şahsen 600rr deil 181316546rr a gecsem grenajı 3031232131ytl olsa yine yaptırmam kendi motorumda bile sadece hırsızlık sigortası var
    ii yaptırmazsan yaptırma düsürürsen görürsün motoru .. adam yardım istemis

Motosikleti
    aprilia leo 150
    bence taktır... sanırım bu parça grenajda yuva açmadan takılmıyor...1500 ytl az değil... sadece grenaj değiil ayağınızın motosiklet altında ezilmesinede büyük ölçüde engelliyor..

topu topu 6 - 7 cm'lik bir delik için değer bence

tıklayınız...
    çokta kötü görünmüyor....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii yaptırmazsan yaptırma düsürürsen görürsün motoru .. adam yardım istemis
    yardım istemiş diye illa taktır demek zorundamıyız ?
    ben takmıyorum tavsiye etmiyorum !

Erman Toroğlu ses tonuyla araya girip;

Sizi Takoz Korumaz,

Sizi Kasko Korur !!!

Demek istiyorumda , bizim oğlan başına gelmeden anlamıyacak bişeyleri..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaliteli birşey arıyorsan sana RG Racing markasını tavsiye edebilirim. Ben de kendi motoruma burdan sipariş verdim 4 günde geldi. İngiliz markası.
    http://www.rg-racing.com/browseType/.../CBR600RR.aspx
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    600 rr larda alakalı yere mi alakasız yere mi denk geliyor bilmiyorum ama grenajı delmeden yapılıyor hatta gördümde.Heralde hondanın parçalarını getiren yerlerde bulabilirsin mototal de fln vardır

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erman Toroğlu ses tonuyla araya girip;

Sizi Takoz Korumaz,

Sizi Kasko Korur !!!

Demek istiyorumda , bizim oğlan başına gelmeden anlamıyacak bişeyleri..
    olm 3500ytl istiyor adamlar bu kadar borcta onu nasıl yaptırayım simdi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Motoru yeni çalınan biri olarak o kaskonun hiçte kolay bir iş olmadığını işin parayı vermekle bitmediğini şu an sanırım en iyi ben biliyorumdur.Motoru en iyi sahibi korur,kasko kendini korur.3500 YTL ye kaskonu yaptırırsın ilk sene kullanmazsan %30 indirim olur 1050ytl ye tekabül eder,motorun sağ grenajı 1500ytl desek kaskodan aslında 1500ytl değil 450 ytl almış alıyorsun,hatta 2. sene indirimin %50 olacağını düşünürsek ve bu olaydan dolayı 2 yıl hasarsızlığıda yatacağı için zararınız ahada fazla olur.Lütfen kasko hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan arkadaşlar diğer arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmesin!!!!!!!!!!!

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaa... Senin kaskon yokmuydu yahu Allah korusun ya çalınırsa ne yaparsın

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yapıcaksın yani.. Bu kadar sıkıntının içinde onunda altına gireceksin.. Aslan besleyen yediğine bakmaz derler..

Ufak bi kazada 2000 - 3000 lira gibi bi maliyet doğar zaten.. O zamanda bu kadar borç varken yaptıramam motoru dersin..

Yada çalındığını düşün..

Sen kasko yaptır takozları ben taktırıcam..

Alıntı racer25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru yeni çalınan biri olarak o kaskonun hiçte kolay bir iş olmadığını işin parayı vermekle bitmediğini şu an sanırım en iyi ben biliyorumdur.Motoru en iyi sahibi korur,kasko kendini korur.3500 YTL ye kaskonu yaptırırsın ilk sene kullanmazsan %30 indirim olur 1050ytl ye tekabül eder,motorun sağ grenajı 1500ytl desek kaskodan aslında 1500ytl değil 450 ytl almış alıyorsun,hatta 2. sene indirimin %50 olacağını düşünürsek ve bu olaydan dolayı 2 yıl hasarsızlığıda yatacağı için zararınız ahada fazla olur.Lütfen kasko hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan arkadaşlar diğer arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmesin!!!!!!!!!!!
    Çok pozitifsin dostum.. Bi kaza 1500 ytl masraf 5000 ytl lik makinada çıkıyor zaten..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Taktırmanı ben de tavsiye etmiyorum.
    Motoru olduğu yere düşürmek tabii mümkün ama
    önemli olan belli bir hızda giderken koruma.
    Bu takoz denen meretler, çok basit sıyrıklarla atlatabileceğiniz bir kaza da
    motosikleti zıplatıp, zıplatıp, yerden yere vuruyor. Böylece eliniz de pert olmuş bir motosikletten başka bir şey kalmıyor.

Kasko yaptırmanı ve inip binerken, park ederken dikkatli davranmanı tavsiye ederim.

Tabii pistte kullanacaksan, mutlaka taktır.
    Çünkü motoru anında pist dışına atıyor ve kendini koruyabiliyorsun.
    Bir de çok yüksek süratte gidildiğini düşünürsek, pistte şart oluyorlar.

Fakat caddede kullanan birine tavsiye etmiyorum.

Sen kasko yaptır takozları ben taktırıcam..
    İlla bende binecegim diyorsun yani

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Çok pozitifsin dostum.. Bi kaza 1500 ytl masraf 5000 ytl lik makinada çıkıyor zaten..
    Ne kadar masraf olduğunu inan çok iyi biliyorum 600f imin olduğu sıralarda şahsen yaşadım.Ben ortaya attığınız meblağlar için konuştum full pertte veya yüksek hasarlarda tabiki kardasınız

Alıntı racer25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar masraf olduğunu inan çok iyi biliyorum 600f imin olduğu sıralarda şahsen yaşadım.Ben ortaya attığınız meblağlar için konuştum full pertte veya yüksek hasarlarda tabiki kardasınız
    Tabiki ayaga kalkıp ta motoru yenileyecek halimiz kalırsa

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Benim şu an bazı yaşadıklarım var temmuzda motorum çalındı ve kasko kanunlarını ezberlemiş durumdayım ben bir kaç şeyden bahsetmek istedim kasko hakkında.Kasko sizden önce kendini korur kısaca onu anlatmaya çalışıyorum.Büyük durumlarda siz(%100 değil ) küçük durumlarda kasko kazanır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler