Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

600RR için koruma takozu

Motovento
    REKLAM ALANI
    patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben VFR icin sipariş ettim, gelince yazarım deneyimlerimi!
    Allah yazdırmasın hocam!!!
    Aman diyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@Cerrahi

Bak o konuda haklısın, istanbul belediyesi gibiler, yazın çalışmaya başlayınca anca kışa bitiyor

Özel mesaj attım, bir bakıver

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi fiyat vermediler henuz calısacaklarmıs
    sanki köprü insa edin dedim adamlara
    ben bugun sordum bılken sıgortaya 1441 ytl dediler ..2006 600r için uygun fıyat ama maddeleri de incelemek lazım
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı kozalak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun sordum bılken sıgortaya 1441 ytl dediler ..2006 600r için uygun fıyat ama maddeleri de incelemek lazım

Ha şöylee yaptırın abicim, 1441 iyidir.

Maddeler;

Depremde %15 muafiyet

Sel, deprem, terör dahil...

Anahtar üstünde çalınmalarda kapsam dışı.

Hırsızlıkta %25 muafiyet.

Hasarda %2 muafiyet.

Gayet makul..

Full olsun 5 olsun diyip kaskosuz gezmekten iyidir...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    QUOTEaYe781048Ha ylee yaptrn abicim 1441 iyidir.

Maddeler

Depremde 15 muafiyet

Sel deprem terr dahil...

Anahtar stnde alnmalarda kapsam d.

Hrszlkta 25 muafiyet.

Hasarda 2 muafiyet.

Gayet makul..

Full olsun 5 olsun diyip kaskosuz gezmekten iyidir...QUOTE

Aynen eger bu gibi bir teklif gelirse yaptiririm direk. Bize donecekler bakalim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Erhan bende bizim buradaki arkadaşla konuşup fiyat alacağım.Akşama yazarım fiyatı acele etme.2. anahtar çok önemlidir.Umarım 2. anahtarı istemişsindir.Çalınma halinde(ALLAH KORUSUN) kasko 2 ORJİNAL anahtarı bana verin der.Yoksa ödeme yapmaz.Bu arada üstünde anahtar unutmalara karşı ben kasko ödeme yapmıyor diye biliyorum.Onuda sorayım yarın.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    1000RR hakkında herşey başlığında da sordum ama senden bir cevap gelmedi.
    Bazı başlıklar herkes tarafından ilginç olmadığından zamanla yok oluyor. O yüzden sorunu görememiş olabilirim. Neden debriyajın havasını almak istiyorsun? Eğer yağ değişimi yapıldıysa zaten değişimi yapan havasını alması lazımdı. Eğer kendin değiştirdiysen, evet nasıl fren hidroliğini değiştirdiğinde havasını alıyorsan aynı şekilde debriyajın da havasını alman lazım, bu da kapalı devre çünkü, içinde hava kalmaması lazım. Daha önce yaptın mı dersen yapmadım, fren hidroliği havasının nasıl alındığını biliyorum. Bunun için çiçek sulama pompasına benzeyen bir alet var, yağı çekerek havasını alıyorsun.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@Boy

Hocam sorunu burda anlatmıştım;http://www.motosiklet.net/forum/moto...-hersey-3.html

Ama madem pompa lazım en iyisi gidip serviste yaptırmakmış, o pompayı bulana kadar beni pompaya çevirirler.

@Cerrahi & Kozalak

Sizede şimdiden hayırlı olsun diyorum, inşallah seneye hasarsızlık indiriminden de faydalanırsınız.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @asm

Hayır, o parça koruma amaçlı değil. Yarışta ayaklıklar sökülüyor, o parçalar motor sehpada durabilsin diye takılıyor. Bak benim motor üzerinde gösterebilirim sana.

teşekkürler bilgilendirme için,keyfe kederde kullanılabilir herhalde

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Boy
    Sizede şimdiden hayırlı olsun diyorum, inşallah seneye hasarsızlık indiriminden de faydalanırsınız.
    Amin insallah
    nice 25 senelere
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @asm
    teşekkürler bilgilendirme için,keyfe kederde kullanılabilir herhalde
    Keyfe keder kullanımdan kastettiğin ne? Eğer ayaklık yerine bunları kullanacaksan, ayaklığı sökme derim çünkü sehpayı yanında taşıyamayacağın için gittiğin yerlerde motoru duvara dayamak zorunda kalırsın Ama bunları ekstradan takıp kullanmak özellikle sehpası olmayan motorlar için bayağı işe yarıyor. Sehpaya aldığınızda zinciri temizlemek ve yağlamak çok daha kolay oluyor.

Motosikleti
    -18
    yaw abi onun neresi 1500 ytl ben onun yerine 2. el bi race motor alırım

yaw abi ben ona 1500 para vereceğime 2. el rece motor alırım

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Boy

Hocam sorunu burda anlatmıştım;http://www.motosiklet.net/forum/moto...-hersey-3.html

Ama madem pompa lazım en iyisi gidip serviste yaptırmakmış, o pompayı bulana kadar beni pompaya çevirirler.

@Cerrahi & Kozalak

tşk ederim ....debrıyajın havasını almak için bisiklet pompasına hıdrolıği doldur abi ,sonra hava alma rekorunu aç hidroliği sisteme bas kutudan taşana kadar bas hava kabarcıkları cıkacaktır ..eğerki işlem basarısız olursa tekrar dene .ıkıncı seferde kesın olucaktır..
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    @asm

Keyfe keder kullanımdan kastettiğin ne? Eğer ayaklık yerine bunları kullanacaksan, ayaklığı sökme derim çünkü sehpayı yanında taşıyamayacağın için gittiğin yerlerde motoru duvara dayamak zorunda kalırsın Ama bunları ekstradan takıp kullanmak özellikle sehpası olmayan motorlar için bayağı işe yarıyor. Sehpaya aldığınızda zinciri temizlemek ve yağlamak çok daha kolay oluyor.
    racinglerde sehpa yok galiba,diğer ayaklıktada motoeun düşme riski var

keyfe kederden kastım,ben diğer ayaklığı sökmeden,onu kullanmadan bunu taksam olur herhalde

diğer ayaklıkta(sehpaya almaya üşenmiştim) hafif yatırmıştım motoru çimde de,ola ki motor race olsaydı böyle birşeyde olsa idi yatmazdı motor

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @asm
    racinglerde sehpa yok galiba,diğer ayaklıktada motoeun düşme riski var
    Birçok spor motorda orta sehpa yok. Sadece yana açılan ayaklık var. Yarışta bu da söküldüğünden motoru ancak o arkaya takılan parçalara takılıp kaldırılan sehpa ile ayakta tutabiliyorsun. Motorun ayaklığını doğru şekilde açıp uygun yere koyarsan kayma veya düşme riski yok. Motoru her durumda 1.viteste bırakmanı ve eğer yokuşa koyacaksan motorun kafasını yokuş yukarı gelecek şekilde koymanı öneririm. Eğer sağa veya sola eğim varsa da sakın ola ki sağa eğimin tersine ayak açma...

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yazdırmasın hocam!!!
    Aman diyim.
    Sagol inşallah, da, kastım şeydi: Bunun montajı biraz törenle oluyor VFR lerde..
    Grenaj kesilecek, sonra sol taraftaki radyatör genleşme şişesi DELİNECEK ve içine o çapta bir boru konup çevresi silikonlanacak (ki su kaçırmasın).. yani biraz iş açacak başıma..

-turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    @asm

Birçok spor motorda orta sehpa yok. Sadece yana açılan ayaklık var. Yarışta bu da söküldüğünden motoru ancak o arkaya takılan parçalara takılıp kaldırılan sehpa ile ayakta tutabiliyorsun. Motorun ayaklığını doğru şekilde açıp uygun yere koyarsan kayma veya düşme riski yok. Motoru her durumda 1.viteste bırakmanı ve eğer yokuşa koyacaksan motorun kafasını yokuş yukarı gelecek şekilde koymanı öneririm. Eğer sağa veya sola eğim varsa da sakın ola ki sağa eğimin tersine ayak açma...
    teşekkürler bilgilendirme ve uyarılar için

Motosikleti
    yamaha ybr
    mrb arkadaşlar ya ben 600rr almayı dsüşünüyorum nasıl tavsiye edermisiniz gerçi harika makinada.bide ybr inip ona binmek korkutuyo biraz yardımca olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler