Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Şehir içinde turlamaktan gına geldi, İstanbul'a yakın potansiyel gezi yerleri?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung karion 125
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güzergahlar zannediyorum sizi kesmez..şimdi tam size göre bir rota çizeceğim(haftada 2 gün kullanırım)umarım memnun kalırsınız..orman var viraj var trafikte yok daha ne olsunistanbuldan çıkıyorsunuz çatalcaya geliyorsunuz çatalcadan saraya gidiyorsunuz bu parkur tamamen orman ve virajlı yol..sarayda vakıflar kavşagına çıkıyorsunuz vakıflarda tanrıverdi tül satış mağazasına uğrayıp hem yorgunluk gideriyor hemde bir çayımı içiyorsunuz..sonra lüleburgaz istikametine doğru gidip muratlı kavşağından tekirdağa varıyorsunuz..bundan sonra bu yol sizi kesmezse şarköye doğru yol alıyorsunuz şayet keserse tekirdağdan istanbula geldiğinizin tersi istikamette yani e5 ten istanbula dönüyorsunuz..ist.çatalca bakırköyden 40km çatalca saray 75km saray vakıflar kavşağı22km vakıflar muratlı 25 km muratlı tekirdağ 40km..ettimi size 162 km dönüşte hemen hemen aynı tutar..şarköyüde eklerseniz gidiş gelişe 200km daha eklemeniz gerekecektir..hayırlı yolculuklar dileğiyle hoşca kalın
    bu rotaya şu revizyonu yapacağım, şarköye gidecekseniz tekirdağı geçtikten yaklaşık 10 km sonra "inecik" girişi var solda petrol ofisini göreceksiniz onu geçince sağ taraftan köprü altından geçip ineciğe sapıyorsunuz, yol asfalt ve hem manzara hem de yol motor için çok zevkli (yaklaşık 50 km, viraj-iniş-çıkış). şarköye gelince de benim gazozumu içiyorsunuz (vakıflarda Cemal kardeşin çayını içmiştiniz). Eylül başına kadar hafta sonları oradayım.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu rotaya şu revizyonu yapacağım, şarköye gidecekseniz tekirdağı geçtikten yaklaşık 10 km sonra "inecik" girişi var solda petrol ofisini göreceksiniz onu geçince sağ taraftan köprü altından geçip ineciğe sapıyorsunuz, yol asfalt ve hem manzara hem de yol motor için çok zevkli (yaklaşık 50 km, viraj-iniş-çıkış). şarköye gelince de benim gazozumu içiyorsunuz (vakıflarda Cemal kardeşin çayını içmiştiniz). Eylül başına kadar hafta sonları oradayım.
    Çok misafirperver bi topluluk çıktı burası teşekkürler. Bu gidişle kilo alıp döneceğim anlaşılan
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    dostum sana yalıköy çilingözü öneririm ortaköye 140km.civarındadır ve yaklaşık iki saat tutar çünkü hadımköyden ve çatalca köylerinden gidiliyo yol çok zevkli ve yalıköyden sonra 12km.si toprak yol ama düzgün doğasıda çok harika tavsiye ederim mutlaka git hatta istersen bu hafta sonu cumaya kadar bana haber ver beraber çadırları alıp gidelim istersen beni ara tel.05333056002 çilingözde gidenler bilir deniz dere ve orman birliktedir.

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sana yalıköy çilingözü öneririm ortaköye 140km.civarındadır ve yaklaşık iki saat tutar çünkü hadımköyden ve çatalca köylerinden gidiliyo yol çok zevkli ve yalıköyden sonra 12km.si toprak yol ama düzgün doğasıda çok harika tavsiye ederim mutlaka git hatta istersen bu hafta sonu cumaya kadar bana haber ver beraber çadırları alıp gidelim istersen beni ara tel.05333056002 çilingözde gidenler bilir deniz dere ve orman birliktedir.
    UçanTeneke, teşekkürler, bunuda listeye alacağım. Ama bu hafta sonu güzel bir plan çıktı onu değerlendireceğim. Yeğenin doğum günü, Şile'deler şu an, hafta sonu abimle yavaş yavaş (o da 500km yapmış şimdiye kadar) Şile'ye gideceğiz. Hadi hayırlısı. Gezide foto çekmeye çalışacağım ama bakalım artık. Abim de ilk defa uzun yola çıkacağından biraz daha konsantre ve dikkatli sürüş olacaktır, fotoya zaman kalmayabilir.

Teşekkürler.
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Motosikleti
    hyosung karion 125
    foto önemli değil, dikkatli gidin gelin yeter
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    karasuya git yola hayran kalacaksın 180 + 180 km tavsiye ederim

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Seni de bilgilendireyim çıkacağım zaman belki 3 motor (veya daha fazla katılımcı olursa daha iyi) gezi yaparız günü birlik, eğlenceli olur.
    [/COLOR][/B]
    Keşke beraber gitme imkanı olsada gitsek gerçi abi senin motor basar önden gidersin grup sürüşü falan olmaz 90-100km arası bizim seyir suratimiz.Öyle 120-130 lara çıkamıyoruz

Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karasuya git yola hayran kalacaksın 180 + 180 km tavsiye ederim
    karasu ağvayı geçtikden sonramı O tarafa doğru güzel yerler var sanırım.Fakat yolları çok virajlı
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    [QUOTE=erdo2002;771470]Keşke beraber gitme imkanı olsada gitsek gerçi abi senin motor basar önden gidersin grup sürüşü falan olmaz 90-100km arası bizim seyir suratimiz.Öyle 120-130 lara çıkamıyoruz

Benim motor basınca gidiyorda, ben basmıyorum Geçen cumartesi abimle Şile oradan Ağva'ya gittik. Özellikle Şile-Ağva arasındaki yol muhteşemdi, ağaçların arasından süzüle süzüle gittik. Yol zaten virajlı olduğu için hız yapma imkanı da yok, zaten amaç hız yapmak değil. Bu hafta sonu sabah erkenden yine bir yere gideceğim herhalde. Sabah 8:00'de yola çıkıp, en geç14:00 gibi evde olabileceğim bir rota bakınıyorum. Tavsiyeler arasından gözüme birini kestirip yola koyulacağım.

Katılmayı düşünen varsa bildirsin, e-mail ve msn bilgilerim, profilimde mevcut...

cepni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaR1
    arkadaşlar ben geçtiğimiz hafta üç dört yere gittim.
    perşembe: çatalca ihsaniye köyü
    cuma :maşukiye (adapazarına bağlı galiba)
    cumartesi:yalova(motosiklet festivali ve sonrasında çınarcık)
    pazar :çerkezköy ve saray üzerinden kıyıköy
    toplan 950 km yapmışım.
    gittiğim yerler arasında en çok hoşuma giden kıyı köydü. herkeze tavsiye ederim.
    ayrıca kıyı köyde konaklamak isterseniz 30 ile 60 ytl arasında pansyonlar var (iki kişi fiyatı)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)