Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda TODAY Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar, honda today aldım lakin far camı ve ampulü yok bunu bana en yakın nerde yaptırabilirim otoseverden hariç esenler bağcılar topkapı o civarlara yakın bildiğiniz bi yer varsa beni bilgilendirme imkanınız varmı...bu arada daha yeni kayıt oldum bu siteye eğerki bi sorun varsa yazılarımda site kurucularının affına sığınıyorum...

teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    istoç ta özen motor var. 0212 659 41 42. ÖZEN MOTOR
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

peki burdanda randevu almak gerekiyormu ayrıca illa honda servisimi olması gerekiyor baska bi yerden ampul ve cam bulma imkanım yokmu

yardım eden yokmu lütfen okuyan arkadaslar biliyosa yazabilirler mi rica ediyorum

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence honda bayıı'nden yap hem daha ıytı yaparlar hemde kalıtelı olur...

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaops23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoseverden hariç
    Bi bildiğin varsa yazda aklımızda olsun
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

otosever hakkında bi arkadasın yazısını okumustum, arkadasım motorunu parçalayıp randevu alın diye yolda bırakmıslar ? ve dediğide doğru kendi paramızla rezil oluyoruz...o yüzden de otosevere gitmeyi düsünmüyorum belki büyük cc li motorlarda bunu yapmıyorlar ama bizimde aldığımız 2.200 ytl lik bi scooter sonuçta ayrıca ii parada yani...o yüzden baska memnun olan arkadaslar varsa yazmalarını rica ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)