Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

arkadaşlar lutfen trafikte birbirimize olan selamı unutmayalım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger 250
    selam verip almak olayı bence ciddi ama adam görmüyosa almaz ama eşşolu demenin bi anlamı yok terbiyesizce bi tabir biz burada kardeş değilmiyiz ya...birbirimize öle sölersek dısardakiler küfretse yeri yani
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Predator[23rd] kelimeler değişmiş olsada altındaki anlamlar aynı olduğu sürece değişen nedir? orada sana ağır küfür olarak gelen kelime yerine aynı anlamı dolaylı olarak yüklenen bir kelime kullanmış olsa değişen ne olacak.
    ürünün ambalajı mı önemli yoksa içeriği mi?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam verip almak olayı bence ciddi ama adam görmüyosa almaz ama eşşolu demenin bi anlamı yok terbiyesizce bi tabir biz burada kardeş değilmiyiz ya...birbirimize öle sölersek dısardakiler küfretse yeri yani

Onun da içinden geçen bu değil...Sadecee vurgulama yanlış....Biraz daha espri katmak istemiş sadece...Genç olduğu için kanı da deli....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun da içinden geçen bu değil...Sadecee vurgulama yanlış....Biraz daha espri katmak istemiş sadece...Genç olduğu için kanı da deli....
    saolasın abi ben yakıstıramadım bi motosikletçiye...biz bu yaolda genciz tecrübelerinize saygımız var siz düzeltseniz daha ii olur
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Predator[23rd] kelimeler değişmiş olsada altındaki anlamlar aynı olduğu sürece değişen nedir? orada sana ağır küfür olarak gelen kelime yerine aynı anlamı dolaylı olarak yüklenen bir kelime kullanmış olsa değişen ne olacak.
    ürünün ambalajı mı önemli yoksa içeriği mi?
    valla hoca bana agir gelecek küfür aslinda yoktur, umurumda bile olmaz. ancak bana göre selam vermek gibi önemsiz bir olayi karsi tarafa küfür edecek kadar ciddiye almak akli basinda bir insanin yapacagi sey degil.

ben de selam veriyorum/aliyorum ve ben de sizler kadar seviniyorum bu olayi. ancak yer yer tehlikeli (ciddi boyutlarda tehlikeli!!!) oldugunu da biliyorum ve bundan dolayi da ciddiye almiyorum...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın abi ben yakıstıramadım bi motosikletçiye...biz bu yaolda genciz tecrübelerinize saygımız var siz düzeltseniz daha ii olur
    Ben kulağını çekerim.....

Fıratcım canım .....Şu mesajını bi değiştirsen bak hoş kaçmamış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Yazılanların hepsini okudum...Korna çalmak gerçekten mantıklı gelmedi bana..Elinizi kaldırıp selam verin yada başınızı öne eğin daha iyi...Ayrıca bazı yerlerde gerçekten çok motor var..İlgili durumda herkesden çıkan sesi düşünemiyorum...Çok garip bir hengame olur..

Korna ikazdır ve ikaz olarakda kalmalıdır..
    Bide bizde oldugu için söylüyorum ybrlerde kornaya çok az bi dokununca çıkan bi ses var onun gibide selamlaşabilirsiniz. Her motorda nasıl bilemiyorum ama ben yüzü bana dönük olmayanlara yada tanıdık bi dükkanın önünden geçerken bunu kullanıyorum..cılız ve rahatsız etmeyen çok da kısa bir ses...
    Herkese keyifli ve gürültüsüz sürüşler..

LucasBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    Boludan istanbula motorumla geldim..
    istanbul giselerini gectikten sonra baska bir motor yanima kadar yaklasti hizini esitledi israrla kornaya basti.. bisimi var acaba diye yuzune baktim kafa yapti bende kafami salladim..

daha sonra kadikoye girdim baska bir motor arkamdan israrla korna calara onume gecti ve elini kaldirdi..

e uzun yoldan gelmisim.. motorda bir ariza oldugunu dusunerek kenara cektim sagini solunu inceledim.. inanin o korna calislarinin selam olabilcegi aklima bile gelmedi..

ben selam verirken kafa ile bunu yapiyorum daha farkedilmedigim olmadi.. o israrli korna calislari beni mutlu etmekten cok endiselendiriyor.. "bisi mi oldu acaba" diye..

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    genelde vermiyorum, neden derseniz bizim taraflarda cok fazla tasiyici var hepsine selam verirsem onume bakamam. ama sehirdisina dogru tenha yollarda veriyorum
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde vermiyorum, neden derseniz bizim taraflarda cok fazla tasiyici var hepsine selam verirsem onume bakamam. ama sehirdisina dogru tenha yollarda veriyorum
    adamın cbr 600 f i var selam verirmi kuriyecilere pizzacılara marketcilere bakkalcılara

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    DOSTLAR
    bazı insanlar sadece para si olduğu ve piyasa yapmak için bahalı motorlar ediniyor motora bindiklerine bakmayın motorculukla alakalarıyoktur onun için bikariş havadalar selam almamalarıda normal ,
    başta büyük makine kullananlar ve pahalı kullananlar
    bizler motorcu ruhu taşıyan insanlar olarak karşılaştığımız motorcu dostlara slm veririz

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTLAR
    bazı insanlar sadece para si olduğu ve piyasa yapmak için bahalı motorlar ediniyor motora bindiklerine bakmayın motorculukla alakalarıyoktur onun için bikariş havadalar selam almamalarıda normal ,
    bizler motorcu ruhu taşıyan insanlar olarak karşılaştığımız motorcu dostlara slm veririz
    Sen sırayı çok iyi biliyorsun galiba, bi sıralada görelim dostum, sonra kimler geliyor?
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşlar hani 5.000 nüfuslu küçük bir kasabada otursak hadi neyse...ama koca büyük şehirlerde oturuyoruz çoğumuz...yani selam işi biraz fantastik geliyor bana...selam verirsin almaz...o verir sen farketmezsin vs...

farklı nüans ve permütasyonlar...iç dinamikleri tetiklemek adına sevgi kardeşlik adına polyanna aşkına samimi bir yaklaşım ama beyhude çabalar...

Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTLAR

ben shadow man hariç kimseciklere selam veremem vallahi..kimse kusura bakmasın...Harley kardeşliği diye bişey var canım...şaka lenn...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben shadow man hariç kimseciklere selam veremem vallahi..kimse kusura bakmasın...Harley kardeşliği diye bişey var canım...şaka lenn...
    Walla, yine kırdın geçirdin beni. Nerden buldun da çektin fotoları, ne zaman oldu bu işlem? Ufaktan başlasana harbiden bi stand up olayına, ben toplarım bi grup insan
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Motosikleti
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla, yine kırdın geçirdin beni. Nerden buldun da çektin fotoları, ne zaman oldu bu işlem? Ufaktan başlasana harbiden bi stand up olayına, ben toplarım bi grup insan
    Sevgili Harleyci dostum...işte yaşandı ve bitti saygısızca...yıl 2005 di...tek sorun motorun bana ait olmamasında...oda küçük önemsiz bir detay zaten...bir ağabeyime ait motordu Levent caddesinde...bende o dönemler İRA reklam ajansında çalışıyordum fırsat bulmuşken çekeyim dedim...nüans bu...stand up olayıda şu an stand by aşamasında...bakma forumlarda coştuğuma...beni tanıdığında fikirlerin değişecek sessiz bir yapım var...

parolamız ...3 keree...yaşasın Yüce Harley...yaşasın Yüce Harleyy...yaşasın Yüce Harleyy...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Harleyci dostum...işte yaşandı ve bitti saygısızca...yıl 2005 di...tek sorun motorun bana ait olmamasında...oda küçük önemsiz bir detay zaten...bir ağabeyime ait motordu Levent caddesinde...bende o dönemler İRA reklam ajansında çalışıyordum fırsat bulmuşken çekeyim dedim...nüans bu...stand up olayıda şu an stand by aşamasında...bakma forumlarda coştuğuma...beni tanıdığında fikirlerin değişecek sessiz bir yapım var...

parolamız ...3 keree...yaşasın Yüce Harley...yaşasın Yüce Harleyy...yaşasın Yüce Harleyy...
    Horraayy (ne demekse). 2005/2006 vrod alanlar şu anda çok üzgün, bayağı yenilikler var(mış) 2007 modelde. Benzin deposu daha büyük, arka lastik 240mm, jantlar delikli, ııı, hmm, bu kadar hatırlıyorum açıkçası, belkide yoktur fazla değişiklik ne bilim 1 hafta olmadı daha. Bu arada grisi gerçekten çok güzel duruyormuş.

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    mete_han o motorun jantları nasıl öyle allah allah çok garip gözüküyor..Özelikle son resimde arka teker..Öyle jantmı olurmuş yaw. Bu motorlar bizi aşar...bakarken bile her tarafına bakamıyorum

Motosikleti
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Horraayy (ne demekse). 2005/2006 vrod alanlar şu anda çok üzgün, bayağı yenilikler var(mış) 2007 modelde. Benzin deposu daha büyük, arka lastik 240mm, jantlar delikli, ııı, hmm, bu kadar hatırlıyorum açıkçası, belkide yoktur fazla değişiklik ne bilim 1 hafta olmadı daha. Bu arada grisi gerçekten çok güzel duruyormuş.
    doğrudur.............he...

Alıntı Muxa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han o motorun jantları nasıl öyle allah allah çok garip gözüküyor..Özelikle son resimde arka teker..Öyle jantmı olurmuş yaw. Bu motorlar bizi aşar...bakarken bile her tarafına bakamıyorum
    sünnetsiz gavırlar yapıyor abi.....gerçekten boşa efsane olmayan bir motor...Amerikan Motor ve Otomotiv Endüstrisi nedense aksesuara konfora pek önem vermez...odun gibi kalas gibi motorlar arabalar üretir...ama Japon teknolojisi karşısında eriyen bir endüstri artık zihniyeti değiştirmeye başladı...

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    bence de selam olayini abartmayin, herkesin huyu ayridir ister verir ister vermez, bana da chopper surenler selam vermiyo ben aliniyor muyum ooh havalar da guzel ezikligin manasi yok gaz acin keyfinize bakin
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende beyaz ceketlilerin motora binmesine karşıyım , foruma üye olmasınlar hadi bakalım hodri meydan

senin beğenmediğin beyaz ceket senin motorundan pahalı ona göre konuş be güzelim

Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende beyaz ceketlilerin motora binmesine karşıyım , foruma üye olmasınlar hadi bakalım hodri meydan

unutma arkadaş sen bir shadowcuyla konuşuyorsun dikkat et istersen he?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler