Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

arkadaşlar lutfen trafikte birbirimize olan selamı unutmayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    bana kım olursa olsun hıç fark etmez bence.sevmedığım motor tıpı yok .allahın selamı nı neden esırgeyım...korna veya ısıkla...vermek ıstemeyen kendısı bilir.
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana'da her gördüğüm motora selam vermeye kalksam evin yolunu şaşırırım.
    katılıyorum.
    bi de volkan resimdeki sen misin?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Alıntı soldoycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi kafa selamı olmadı bir dad yaparsın..
    bosuna konusuyoruz burada ...

tanıdıksa dad yapılır tabi ikaz anlamında görmesi için yoksa istisna bir durum olurmu olur yani..
    çok iyi oluyor boş konuş muyorsunuz burada...
    tşk

sed22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto-Zeta Ralli 125
    korna olmadı selektör yapın arkadaşlar.. ve slm veren de vermeyende saolsun..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    benim 1haftalık, 800km'lik bir motosiklet tecrübem var... en çok hoşuma giden taraf bu selamlaşma kısmı, tanı tanıma selam alıp veriosun güzel oluo

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadalar ben gördüğüm her motora mutlaka selam veriyorum.arkadaslar sağ olsunlar hepsi karsılık veriyorlar.ama bazıları tabiki selamı almıyor...bilmem nedendir.onlar almasalarda biz üzerimize düşeni yapıp selamımızı verelim.motorculuk kardeşliktir.çin i , yapon u, yad vs . yoktur.motoşiklet kardesliktir.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı GoxHell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 1haftalık, 800km'lik bir motosiklet tecrübem var... en çok hoşuma giden taraf bu selamlaşma kısmı, tanı tanıma selam alıp veriosun güzel oluo
    kardeşime aynen katılıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    arkadaşlar mümkün olduğunca korna kullanmayın.
    dünyanın birçok ülkesinde çok zorunlu olmadıkça korna çalmak ayıp karşılanır. selektör yaparsın yeter illa selam vericem diyorsanız.
    elinizi ayağınızı da bırakmayın yani, kafa ve selektör ile selam verin geçin bence.
    sonra selam vericem diye motorun kontrolünü falan kaybedersiniz bi dünya iş

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bide ayna tutmak vardır ayıp , onu da yapmayın arkadaşlar selamlaşmak için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    evet ya...ben de gördugum butun motorculara slm verıom....hep korna calıom...bazen el kaldırıom....ama slm vermeyen dıııtttt oluo..hatta dıııııttttt....karsılını alıncada cok mutlu oluyoru...gecen adanadan gelırken ankya gırdım...bı motoru ısıklarda gectım uzun batım kornaya...adam ne karıslık verdıne bısey yaptı...bıde ustune bastı gaza gıttı.....gecti benı....pis motorcu....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya...ben de gördugum butun motorculara slm verıom....hep korna calıom...bazen el kaldırıom....ama slm vermeyen esseklerde oluo..hatta essolessk....karsılını alıncada cok mutlu oluyoru...gecen adanadan gelırken ankya gırdım...bı motoru ısıklarda gectım uzun batım kornaya...adam ne karıslık verdıne bısey yaptı...bıde ustune bastı gaza gıttı.....gecti benı....pis motorcu....
    biz boşa konuşuyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet ya...ben de gördugum butun motorculara slm verıom....hep korna calıom...bazen el kaldırıom....ama slm vermeyen esseklerde oluo..hatta essolessk....karsılını alıncada cok mutlu oluyoru...gecen adanadan gelırken ankya gırdım...bı motoru ısıklarda gectım uzun batım kornaya...adam ne karıslık verdıne bısey yaptı...bıde ustune bastı gaza gıttı.....gecti benı....pis motorcu....
    inanmıyorum senin gibilerde mi bu siteye üye!yok arkadaş bu işin suyu çıktı motorcu ruhu bu değil yaa......

Motosikleti
    tiger 250
    kardeşim agır konusmussun inan ki böle olmaz yaa...bi motosiklet sewdalısına yakışıyormu ayıp duymadık biz bu sözleri okeyyyyy....
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    senin bir doktora gözükmende büyük fayda var ...

Alıntı cengizim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanmıyorum senin gibilerde mi bu siteye üye!yok arkadaş bu işin suyu çıktı motorcu ruhu bu değil yaa......
    kim karar veriyor bu siteye kimin üye olup olmayacağına

vidası düşenin ilk yardımına koşan kardeşim fıratım agresif yapmışsın , selam vermişsin rüşvet deyu almamış olabilir boşverseydin

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim karar veriyor bu siteye kimin üye olup olmayacağına

vidası düşenin ilk yardımına koşan kardeşim fıratım agresif yapmışsın , selam vermişsin rüşvet deyu almamış olabilir boşverseydin
    Amma yağladın ruhşencim....Sana 1 vida borcum olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bahadinli arkadaşımız iyidir hoşdur sözünü sakınmaz diğerleri gibi içinden pazarlık yapmaz eğer motorcu ruhu dediğiniz olay özünde olmadığı biri gibi davranmaksa ben zaten o tür motorcu değilim. hatta ve hatta motorum çinli olduğu için bazılarına göre ikinci sınıf motorcuyum yinede onların ne düşündükleri benim kim olduğumu değiştirmez. BBG forumu tadına ulaşan formumuzda BBG evinde kameraya mesaj vermek için konuşan kişiler gibi toplumsal içerikli mesaj verme kaygısına düşen fakat aslında açmış oldukları konuların benzerlerinin çok önceleri konuşulduğunu farketmedikleri ortada iken amerikayı milyonuncu kez keşfedip yeni bir şey bulmuş edası ile çıkmalarına sinir oluyorum. söylenecek çok söz olsada sözün hepsi insana söylenmezmiş
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadinli arkadaşımız iyidir hoşdur sözünü sakınmaz diğerleri gibi içinden pazarlık yapmaz eğer motorcu ruhu dediğiniz olay özünde olmadığı biri gibi davranmaksa ben zaten o tür motorcu değilim. hatta ve hatta motorum çinli olduğu için bazılarına göre ikinci sınıf motorcuyum yinede onların ne düşündükleri benim kim olduğumu değiştirmez. BBG forumu tadına ulaşan formumuzda BBG evinde kameraya mesaj vermek için konuşan kişiler gibi toplumsal içerikli mesaj verme kaygısına düşen fakat aslında açmış oldukları konuların benzerlerinin çok önceleri konuşulduğunu farketmedikleri ortada iken amerikayı milyonuncu kez keşfedip yeni bir şey bulmuş edası ile çıkmalarına sinir oluyorum. söylenecek çok söz olsada sözün hepsi insana söylenmezmiş
    iyi hos ama "ama slm vermeyen esseklerde oluo..hatta essolessk" normal degil. selam vermek/almak olayini da bu kadar ciddiye almak normal degil...

bende beyaz ceketlilerin motora binmesine karşıyım , foruma üye olmasınlar hadi bakalım hodri meydan

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler