Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

arkadaşlar lutfen trafikte birbirimize olan selamı unutmayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    benim msjım neden silinmiş onu anlamadım
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kask takmayana motosiklet sürerken sigara içene arka yolcusunuz yan oturtana kaskı kendi takıp arkadakine vermeyene. SELAMım YOKTUR

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    yaf bende cok kızıorum slm verıorum hıc bakmıor bıle kendı kendımı rencıde edıorum ama alıskanlık oldu bende ılla slm vercem nabalım bız yınde slmımızı verelımde almayan almasın saygılar sevgıler..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlaşma normal bişey değil .. eğer bir yerleşim biriminde 2-3 motorsanız selamlaşırsınız ama artık çoğu il ve i,lçede motor ve haliyle motor sürücüsü sayısı araba sayısının üstündedir bu nedenle selam vermek hem tehlikeli hemde rahatsız edicidir..eğer ben gördüğüm her motora selam verecek olsam ya tek elim devamlı havada yada kornada gitmem lazım ..Motorcunun motorcuya en büyük selamı yolda kaldığında güvenli bir şekilde durup yardım etmesidir.

benzin bitmiş olabilir teker patlak olabilir yada başka bir arıza olmuş olabilir yanınızda devamlı kauçuk siyah hrtum taşıyın ince olanlarından 1 metre yeterlidir. bölece yolda bi şekilde benzin sorunu olursa kolayca aktarma yapabilirsiniz..
    Barış'a katılıyorum
    Müsait geçişlerde,karşıdan gelene mutlaka sellektör ya da el sallayarak, yanımdan geçen'e ''dit'' şeklinde selam veririm zira karşılaştıklarımın hemen hepsi aynı koşullarda selam veriyor!

Tehlikenin yaşanabileceği yerlerde gönüller bir olsun arkadaşlar olayın farkında olan zaten gidonunu bırakmaz!
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Celik Tiger 150
    ksra bakmyin ama bende kafasinda kask olmayan...korumasiz,arkasinda bidon ve cesitli ivir zivir olan motosikletlilere slm vermiorm verslerde orali olmuorm....motoru onumli diil bnce ustundeki onmli

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Vallahi ben selam vermeyi bırak kırmızılarda durunca yeşil yanana kadar sohbet bile ediyorum benim için çin'i japon'u italyan'ı farketmez motorcu motorcudur hepsi benim için aynı ben böyle düşünüyorum

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı racingnofear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ark motoruna göre değişior wllh scooterla selam versem oralı olmuolar ama race motorla selam verdinmi başka oluor tabi
    demekki farkında olmadan trafikte de tazr birliktrliği oluyormuş.

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben selam vermeyi bırak kırmızılarda durunca yeşil yanana kadar sohbet bile ediyorum benim için çin'i japon'u italyan'ı farketmez motorcu motorcudur hepsi benim için aynı ben böyle düşünüyorum
    tebrik ederim korkut abi. allah tekerini yoldan çıkarmasın

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    negatif cvp ların hepsi büyük cc lerden gelmiş dikkatinizi çekerim selammı öne hesabı...
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki farkında olmadan trafikte de tazr birliktrliği oluyormuş.

tebrik ederim korkut abi. allah tekerini yoldan çıkarmasın
    Eyvallah ALLAH motosikletçi arkadaşlarımızdan yardımını eksik etmesin

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde trafikte gördüğüm bütün şahsi motosiklet kullanıcılarına selam veriyorum ama bu selamların sadece %40 ına cevap geliyor.ve evet büyük motor kullananların çoğu selama karşılık vermiyor...
    luxor ben selçuk tayım bana da korna çaldınmı hiç?

abı ben korna ıle selam veremıyorum cunkü motor calısınca korna sesı falan duyulmuyor bende el ıle selam verıorum

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı ben korna ıle selam veremıyorum cunkü motor calısınca korna sesı falan duyulmuyor bende el ıle selam verıorum
    senin motosiklet traktörmü yoksa
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Araba sürücüleri yolda giderken birbirlerine sürekli selam verseler ne komik olur dimi
    Bence abartılıyor bu selam işi.Işıkta yanyana geldiğinde kafanın bi hareketiyle yada elle vermektir selam.Yada bir yerde dururken yanınıza gelen bir motorcuyla muhabbettir.Bir ortamda karşılaşınca sanki arkadaşmışsınızcasına konuşabilmektir.Gezi yolunda moladasınızdır o sırada yoldan geçen motorcunun size selam vermesidir yada.. Ama 2side sürüş halindeyken verilen selamın pek bir manası yoktur bence..CC ile alakalı yorumlar gelmiş.Ben Zs kullanırkende aynı düşüncedeydim.Yada baktınız selam vermiyor selamınız karşılıksız kalıyor,neden hala bir selam telaşındasınız ? Selam alamamak hoşunuza mı gidiyor ?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Ya çok önemsız bı düdüüt sesı nası mutlu etmış çoğumuzu ışte demek kı en azından bu selam konusuna kayıtsız kalmamak ıyıdır
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motosiklet traktörmü yoksa
    yok benım motorun hava fıltresı sokuk oldugu ıcın ustunde durulmuyo yıkılıo ordatıl

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor statüsü olayı var biraz, ama mesela bana mopedlide selam verse karşılığını veriyorum, çünkü adamın motoru fransız malı benimki çin

ben sol elimle selam veririm ve genelde de veririm, şimdiye kadar selamımı gördüğünden emin olduğum hemen her motorcu karşılık verdi. tabi çoğu çinli motorcuydu. ama böyle bir selamlaşmadan sonra, kendimi çok huzurlu hissediyorum, çünkü yanlız olmadığımı anlıyorum. sonuçta yaradılış olarak sosyal yaratıklarız.

Selamını eksik etmeyin arkadaşlar. Selamun Aleykum!
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bende hergördüğüm motorcu arkadşa selam vermeye çalışıyorum durumum müsait olduğu sürece.....hiç ihmal etmemeyede çalışırımm (sadece kask takan arkadaşlara selam veriyorum,kaskı yok ise selam vermiyorumm aksine onları kınıyorum)

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hergördüğüm motorcu arkadşa selam vermeye çalışıyorum durumum müsait olduğu sürece.....hiç ihmal etmemeyede çalışırımm (sadece kask takan arkadaşlara selam veriyorum,kaskı yok ise selam vermiyorumm aksine onları kınıyorum)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler