Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En Çok Önerdiğiniz Marka Hangisidir ?

Katılımcı sayısı
37. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial

12 32.43%
  • Kanuni

21 56.76%
  • Asya

4 10.81%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kanunimi Çin Malımı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

yahu ıskembeden sallıyorsunuz hakıkaten yaaa yamaha veya honda ıscılık ucuz dıye mondıla gıbı cın ıscılerını kullanıyorsa bu tamamen cınlımı demek oluyor yapmayın yahu.sadece ıscıyı ucuza calıstırıyor.motoru olusturaN butun parcalar yamaha ve hondaya yakıısır sekılde fıyatla orantılıdır. madem mondıalde cın ybr 125 te koyun 2 motoru yanyana bakın malzeme kalıtesıne yetınmeyın bının kullanın en cok okuyan deıl gezen bılırmıs kıtaptan ordan burdan okumayın bının gezın anlayın ne demek ıstedıgımızı. nıye 2 sıde cın malıda hondayla yamaha fıyatları pahalı delımı bu adamlar mondıalle aynı paraya mal edıp mondıal 20 kazanırken bunlar 200 kazansın.mondıalın ve dıger cınlılerın 125 cc lık vıteslılerı ybr 125 e ve honda cg gıbı motora kafa tutamaz. cekıs farkı hız farkı konfor farkı(tıtresim olmayısı) her konuda ustundur. 1 aylık motorun gaz telı koparmı ya butun cıvataları gevsermı bunlar tanık oldugumuz seyler sız sımdı sert kullanırsan kopar tabı dıceksınız bız nıye ybr 125 e delı gıbı abanıyoruz 10000 11000 cevırtıyoruz gaz acıyoruzda kopmuyo yada gevsemıyo. azcık mantıklı olun yahu gozunuzu sevem.benım param buna yettı mondıal aldım ama dokuluyo arkadas motorda tıtresım var dıyın ya korkmayın cunku zaten ısını bılenler sız solemesenızde bunları bılıyo. sadece kendınızı kandırıyosunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ıskembeden sallıyorsunuz hakıkaten yaaa yamaha veya honda ıscılık ucuz dıye mondıla gıbı cın ıscılerını kullanıyorsa bu tamamen cınlımı demek oluyor yapmayın yahu.sadece ıscıyı ucuza calıstırıyor.motoru olusturaN butun parcalar yamaha ve hondaya yakıısır sekılde fıyatla orantılıdır. madem mondıalde cın ybr 125 te koyun 2 motoru yanyana bakın malzeme kalıtesıne yetınmeyın bının kullanın en cok okuyan deıl gezen bılırmıs kıtaptan ordan burdan okumayın bının gezın anlayın ne demek ıstedıgımızı. nıye 2 sıde cın malıda hondayla yamaha fıyatları pahalı delımı bu adamlar mondıalle aynı paraya mal edıp mondıal 20 kazanırken bunlar 200 kazansın.mondıalın ve dıger cınlılerın 125 cc lık vıteslılerı ybr 125 e ve honda cg gıbı motora kafa tutamaz. cekıs farkı hız farkı konfor farkı(tıtresim olmayısı) her konuda ustundur. 1 aylık motorun gaz telı koparmı ya butun cıvataları gevsermı bunlar tanık oldugumuz seyler sız sımdı sert kullanırsan kopar tabı dıceksınız bız nıye ybr 125 e delı gıbı abanıyoruz 10000 11000 cevırtıyoruz gaz acıyoruzda kopmuyo yada gevsemıyo. azcık mantıklı olun yahu gozunuzu sevem.benım param buna yettı mondıal aldım ama dokuluyo arkadas motorda tıtresım var dıyın ya korkmayın cunku zaten ısını bılenler sız solemesenızde bunları bılıyo. sadece kendınızı kandırıyosunuz.
    A+++ kesinlikle katılıyorum bu konuda arkadaşa,ama asome_67 arkadaşımız birşeyi unutmuş bazıları kendilerini kandırdığı gibi bazıları bayii olduğu için başkalarınıda kandırıyor

ne honda nede yamaha hatta suzukinin çinde en ufak bir parça bile üretimi yoktur, bunu belge ile ıspat etmelisin, sözle olmuyor, benim motorumun üretim yeri endonezya, üstünde yazıyor ge beraber bakalım.

Muttaki ARKADAŞIM
    Yamaha'nin ybr serisinin Çinde Üretildiğini Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirisin. Yeni çıkacak 250 cc naked Yamaha motor ise Brezilya'da üretiliyormuş. Ben Müşteri hizmetelerinden öğrendim. Ama adamlar nerde üretirse üretilsin kaliteler sonuçda. Biraz daha maddi durumum iyi olsa R6 alırdım. Motor tek kelime ile bir harika.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    dervişe sormuşlar: Kışı mı seversin allah ın Takdiri, yoğusam Yazı mı?
    Derviş cevaplamış:
    Yahu Bahara Kıran mı girdi
    Poturdak

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    cinden gelen motorlarla kanunınin sattıgı motorlara dikkatli bi şekilde bakarsanız türk malı mı cin malı mı anlarsınız.... Bu konu defalarca konusuldu forumda... Kanunı ismi konusunda Tr de Tuttugu için adamlarda bunu fırsat bilerek değerlendiriyolar...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    zinhar kanuni çin malı değildir. çinliler kanuniyi kopyalıyor
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuni mi Çinli mi ? sorusu Elma mı Armut mu? gibi bişey .
    ikiside aynı al birini vur ötekine .

Motosikleti
    tiger 250
    bi gün bineceğim inş japona ve benzin döküp yakacağım bu kanuni tigeri

dayanamdım yazayım dedim

arkadaşlar ben daha 3 ay öncesine kadar kanunu ve kondial yetkili servisinde çalışıyordum arkadaşlar bahsettiğiniz motorların hepsi aynı yerin aynı fabrikanın parçalarını kullanıyor biraz zahmet edip motorların altındaki imalat etiketlerine bakarsanız çinde üretim yapan belli bir kaç firmanın ürünü olduğunu göreceksiniz elbetteki dengi bir araç atıyorum 5 iken bu 2 ise biraz düşünmek lazım şuan 4 büyük japon ve italyan scooterlarının dışında diğer tüm markalar çin malından başka bir şey değil ben kendim 600 lük japon racing kullanıyorum param yetinceye kadar inanın içim gitsede ucuzların yüzüne bile bakmadım eğer ucuz mal kullanacak kadar zenginseniz bir lafım yok.ben bu işin kalbi
    ndeyim bana güvenin hepinize iyi günler.(japonun yaşlısı 10 tane çinin sıfırı eder)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abıler suan pıyasada nekadar motor varsa hepsı cın malı honda olsun yamaha olsun ben ıyıce arastırdım sadace plastık fıber kısımları turkıyede toplanıyo eger varsa tanıdık servız arkılerınız gıdın sorun yada yanında durun bakın sadece fıber kısımları burda toplanıyo

Çin Malı Kanuni Arasındaki Fark

Kanuni belli bir pazardan ürün alıyor,çin motorları gelmeden önce Thiwan motorlarını kullanıyordu,buna örnek bobcat Bu motor italyan asıllı Thiwan malıdır,bir diğer ismide PGO Dur,ancak çin mallarından sonra bunların üretimini durdurdu,Kuralkanın Sattığı Tüm Motorlar Şuan Çin Malıdır,ve piyasadaki asya motor,mondial gibi motorlarla aynı fabrikadan ürün almaktadır,sadece kanuni patentini alıyor,bunun dışında hiçbir değişiklik yok,Kanuninin satmış olduğu Rokko 150,Asya motor 19 A İle aynıdır,parcaları kanuni pek fazla temin edemediği için piyasadan kullanıyor,kimse yanılmasın boş yerede daha fazla para ödemesin kafam karıştı diyorsan güvenemiyorum diyorsan suzuki,yamaha,piaggio gibi ürünlere yöneleceksin 2 liraya motor alıcam diyosan düşünmene gerek yok hepsi aynı.

Motosikleti
    tiger 250
    ALLAH Belasını versin bu kanuni nin belasını
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)