Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En Çok Önerdiğiniz Marka Hangisidir ?

Katılımcı sayısı
37. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial

12 32.43%
  • Kanuni

21 56.76%
  • Asya

4 10.81%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Kanunimi Çin Malımı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    İstanbul'da ikarus marka belediye otobüslerini yapan firmanın ürettiği motor diyolar keeway için.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence arkadaşım mondial 150 zat görünüş süper çok arıza yaptığınıda görmedim zat ın hiç görmedim sana kısace bi arkdaşımı örnek veriyim 3-4 kez takla atmış motorda sorun yok diyor çok memnunum dedi bende ilk duyunca gülmemek için zor tuttum kendimi espiri bi yana bence mondial

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    [QUOTE=death;649483]
    Kanuni den yapılan bir açıklamaya göre parçalarının %50 sinin yerli üretim olduğunu söylüyorlar.

O zaman Kanuni hiç alınmaz
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    redrose harbı cok güldüm ya dedıgın seye cahiller ınanır böle şeylere

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence arkadaşım mondial 150 zat görünüş süper çok arıza yaptığınıda görmedim zat ın hiç görmedim sana kısace bi arkdaşımı örnek veriyim 3-4 kez takla atmış motorda sorun yok diyor çok memnunum dedi bende ilk duyunca gülmemek için zor tuttum kendimi espiri bi yana bence mondial
    ya bencede ıste orneklerınıde gormus arkadasımız..yanı hanı delının 1 ı kuyuya tas atmıs 100 akıllı cıkaramamıs aman almayın kotu cın malları gıbı soylentılere ınanmamalıyız herseyde oldugu gıbı ıyısıde var kotusude var degılmı bencede mondıal ıyı hem goruntu hem performans ..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    koray_77 ayrıca benım arkımda var zat hıcte memnun degıl kac defa yolda kaldı kayısı kopmaktan gaz telı kopmaktan dahada cok sorunları oldu

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya tabikide kanuni heleki hussar 125 süper bir motordu ya benim arkadaşımda vardı 10 bin km filandı hiç bir arıza filan vermedi sadece yağ yakma sorunu vardı o kadar bence kanuni alın heleki hussar

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Dostum bu nasıl soru yaw KAnunı mı Cın mı KAnunı ne malı kı halalla neyse Alabılrısın ama bence almak ıstedıgın model dıyer markalarda da varsa bence Kanuni alma nıye dersen bun atmıyorum Yemın de edebılırm KAnunıden ayrılan bı ustam var dedıgı laf su Ben kanını kadar sahterkar kötü bi firma gormedim ve bazı seyler anlattı servıslerı ıle ılgılı ben almam sahsen.Servis derken taaa fırmadan kaynaklanan sorunlar.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

kanunide normal çinli diye bildiğiniz motorlarda aynıdır. hiç bir fark yok aynı kalıtesız parca ve montaj. 2-2,5 mılyar arasında alabılecegın en ıyı scooter kymco agility 125 dir. baska hıcbır markaya bakmadan gozun kapalı gıdıp alabılırsın. forumda arastırabılırsın agilityden hıc sıkayet alan gormedım. bunun yanında kucuk hacmıne ve agırlıgına ragmen cok ıyı beygır gucune sahıptır. ben kullanmadım ama kullananlar ınanılmaz derecede seri oldugunu kullanırken dıkkatlı olmak gerektıgını soyluyorlar. www.kymco.com.tr den ınceleyebılırsın

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    birisi al diyo birisi alma diyo bu ne biçim iş ya arıza çıkarması birazda senni kullanmana baglı temiz kullanırsan bişe olmaz karar senin ama ben derimki türk malı olan kubayı al www.kubamotor.com füyatlarıda digerlerine göre hesaplı alırsanda resimlerini koy
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi al diyo birisi alma diyo bu ne biçim iş ya arıza çıkarması birazda senni kullanmana baglı temiz kullanırsan bişe olmaz karar senin ama ben derimki türk malı olan kubayı al www.kubamotor.com füyatlarıda digerlerine göre hesaplı alırsanda resimlerini koy
    Dostum kırılma ama sende ıyı atmıssın Turk malı dıye gırdım ınceledım benım motorun aynısından satıyolar Neyse türk malı yok arkadaslar Turk montajı var o kadar
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    kanuninide asyanında kısacası çin mallarının taaa.......

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendde zat var tık demedı bugune kadar ama bakımını bu sefer 700 km gecırdık oksurmeye basladı bırazdan gıdıyrz servıse

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Bence ikinci el temiz bir bws 100 alabilirsin.Her yaz kalkanda kullanıyorum(kiralayıp)taş gibi motor ve iki kişi kalkandan kaşa gazlıyorum.Kanuni ve mondial hakkında yorum yapmayacağım çünkü kullanıcıları bazen çok alınganlık yapıyor kimseyi kırmak istemem ama iki markayıda kullandım ve bir tek alırken ve satarken mutluydum...Gerisini sen düşün.İkinci el bws baya uygun fiyatlara her ne kadar 2 zamanlı çabuk yıpranır deselerde kiraladığım yerde senenlerdir aynı motorlar var bir tek birinde sorun vardı oda kornası takılmıştı yani sorunsuz motorlar.Kymco nun scooterlarıda çok sağlam ve ikinci eli daha uygun yamahdan (alırken uygun, satarken kymco çok tanınmadğı için biraz ederinin altına gidiyor.)Kymco enduro vardı bende motor katır gibiydi,scooterınıda kalkanda kiraladım güzeldi ama scooter alırsam bws tercih ederim.
    Ne olursa olsun tabii ki karar senin içine sinen motoru al ve motoru ikinci el alıyorsan mutlaka bir servise götür incelettir.Çin malı türk montajlı motorları alırken galeriler çok misafirperver davranıyor çok güler yüzlüler,çok inandırıcı konuşuyorlar ama neticede sonu hüsranda olabiliyor...Bu tarz motorlar biraz şans işi kimi 10000 km.de sorunsuz kimi alıp eve gidene kadar sorun çıkartıyor.Benim kanunide eve gidene kadar ilk sorunla karşılaşmıştım...Mondial lide aldıktan iki hafta sonra heralde ben şansızım yada kalite standartı diye birşeyi henüz öğrenememişler...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    150 cc ve altındaki motorların neredeyse tamamı çin malı zaten!

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    arkadaşım bırak sen kanuniyi asyayı mondiali vb.
    eğer bir motoru uzun ömürlü sorunsuz kullanmak istiyorsan paraya kıyacaksın biraz.ben kirke yede söylemiştim görünüşe aldanmayın.ben deerıda mondialide kullandım.hatta arkadaşlarımda wardı.şu an onların hepsi çin malı kalem bile kullanmıyolar.benden söylemesi son karar yinede senin tabiki.
    başka sorun olursa ben burdayım

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    ben çinde bir fuara katıldım ve keeway in devasa bir standı vardı isteyene resimde gönderirim .burda olmayan guzel iri ama motoru ufak endurolar vardı
    bir soru macar firması çin ihraç malları fuarında ne arar
    keeway çin malıdır, kalitesini bilemem kullananlar hep iyi diyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    walla kardeş o paraya bence en güzel makine kymko dur benim görüşüm çok diri bir makineye benziyor yukarda arkadaş yazmış sitesini zaten

02devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım bu yenı cıkan motorların hepsı cın malı. kanunı de dahıl. ben kendım motosıklet tamırcısıyım.hepsını bırbıırn den farkı fıyatı.san hıc tavsıye etmem bu motorları.alacaksan al bı honda veya yamaha ıkıncı el al senelerce bın

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı 02devrim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bu yenı cıkan motorların hepsı cın malı. kanunı de dahıl. ben kendım motosıklet tamırcısıyım.hepsını bırbıırn den farkı fıyatı.san hıc tavsıye etmem bu motorları.alacaksan al bı honda veya yamaha ıkıncı el al senelerce bın
    bak işte işi ustasına sorun.ben kullandım sadece o motorları ve beğenmedim.işin ustasıda böyle diyor ve siz hala çin malı alıyosanız diyecek birşey yok.
    umarım söylenenlere kulak verirsiniz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)