Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20.Ağustos Domaniç-Akhisar derken deli dana gibi gezmem.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha benim kafadan.Sevene bir şey diyememde ben bakıyom hep taş. Ama güzel bir koy deniz gördümmü dayanamam.
    He senin kafadan. Domanic'te denize girmis, Akhisar'da da plajda kizlara bakmis zaten
    espresso, DickName ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu İronbutt mı ne var günde 1000 mil yapıyorlar.Sertifika falan veriyorlar.Sen ona çalış.
    Nasıl alınıyormuş o sertifika? Hemen sardırayım bir tane. Motorun arka sağ kuyruğuna yapıştırayım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He senin kafadan. Domanic'te denize girmis, Akhisar'da da plajda kizlara bakmis zaten
    Öyle deme ben geçmişte askerlik için Denizli'ye gitmeden önce Denizli'yi Ege'nin şirin bir sahil kenti sanırdım.
    gurcanozturk, Cyan, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    r25 >c800> mt09
    Şu zamanda böyle geziler yapabilen sizi tebrik ediyor aynı zamanda kıskanıyorum. Eskiden ben de 900 kilometre kadar olmasa da günde 200 km'ye varan geziler yapardım. Şimdi içimden 20 kilometre yapmak bile gelmiyor. Kaybolan motosiklet motivasyonumu bir gün tekrardan kazanmak dileğiyle.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat benim hayata bakışım "İçinde kalıp kanser olacağına dışarı çıksın konser olsun" minvalindedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

@gurcanozturk ben biraz meraksız bir insanım. Hani gittiğim yerde oraya özel bir mekan varmış, tarihi eser varmış, şelale varmış çok da umrumda değil. 2 hafta önce Söke Karina bölgesindeydik iş amaçlı, 600 yıllık Rum köyü ve modernize edilen taş evleri gezdik. Millet ayıla bayıla bitiremedi, resimler çekti, ihtiyarlarla konuştu. Ben "amk ne işim var burada? bitse de gitsek" dedim. Ben sadece yolda olmayı seviyor ve istiyorum.

@yec 250 cc kullandığım dönemler Ankara ve İzmir'e çok gittim. Kız arkadaşlarım vardı ayrı ayrı. Düşük cc deyip geçme, her yola götürüyor.
    @Tommy, tarihi eserde @gürcana, şelalede bana sokmuşun lafı.

Bunun acısını çıkarmamız lazım. Yazdım kara kaplıya

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Tommy, tarihi eserde @gürcana, şelalede bana sokmuşun lafı.

Bunun acısını çıkarmamız lazım. Yazdım kara kaplıya
    Abi öylesine yazdım ama ne anlama geldiğini şu an sen söyleyince farkettim. Laf çakma amacım yoktu ama yine de yanlış anlaşılmışsam kusura bakma.
    espresso, ufoz ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Abi öylesine yazdım ama ne anlama geldiğini şu an sen söyleyince farkettim. Laf çakma amacım yoktu ama yine de yanlış anlaşılmışsam kusura bakma.
    Ne kusura bakması yahu
    Latife yaptım
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben laf çakma olarak değil de birbiriyle iyi anlaşanların dostça atışması gibi anladım. Hem ve varmış, kimine tarihi eserler hep taş işte ne var gibi gelir kimine de uff şimdi kim suya girip ıslanıcak boşver der, sonuçta çeşit çeşit değişik insanlarız.

Mesela ben de mutlaka gezinin bir yerinde güzel yemek olmalı, gideyim yiyeyim. Mesela aynı gün senin tost yiyip döndüğün Ayvalık'ta benim çok eskiden arkadaşlarım yemek olan mekan işletiyormuş bu yaz öğrendim, çok güzel pizzaları falan varmış, fırsat olsa gider pizza yer, akşamına onların küçücük evinde ya da dükkan serin olur dükkanda bir kenara uyku tulumumu serer kalır ertesi gün dönerim ama işte ona bile fırsatım yok.

Ne güzel çeşit çeşit gezenler var, kendim gezemiyorum ama bunları okuyup ne güzel gezmişler diyorum, ileride belki gezerim diye aklımın köşesinde tutuyorum rotaları.
    Voltaren, ufoz ve tommygun bunu beğendiler.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Bugün öğlen saatlerinde Bursa'dan Mudanya'ya gittim-geldim. Hepi topu 50 km. civarı yol yaptım. Ama pestilim çıktı sıcakta, sucuk oldum resmen, eve geldim dinlenmeye çekildim.

910 km. diyorsun bu sıcakta tommygun hocam, ben de bravo diyorum performansına ve dayanıklılığına.
    ufoz, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün öğlen saatlerinde Bursa'dan Mudanya'ya gittim-geldim. Hepi topu 50 km. civarı yol yaptım. Ama pestilim çıktı sıcakta, sucuk oldum resmen, eve geldim dinlenmeye çekildim.

910 km. diyorsun bu sıcakta tommygun hocam, ben de bravo diyorum performansına ve dayanıklılığına.
    50 km ! Pestil ! Derdim ama,
    havada çok nem var. Gerçekten insanı sersem ediyor.
    Bugün 100 km, Hezarfene gittim geldim. Pestil gibiyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben laf çakma olarak değil de birbiriyle iyi anlaşanların dostça atışması gibi anladım. Hem ve varmış, kimine tarihi eserler hep taş işte ne var gibi gelir kimine de uff şimdi kim suya girip ıslanıcak boşver der, sonuçta çeşit çeşit değişik insanlarız.

Mesela ben de mutlaka gezinin bir yerinde güzel yemek olmalı, gideyim yiyeyim. Mesela aynı gün senin tost yiyip döndüğün Ayvalık'ta benim çok eskiden arkadaşlarım yemek olan mekan işletiyormuş bu yaz öğrendim, çok güzel pizzaları falan varmış, fırsat olsa gider pizza yer, akşamına onların küçücük evinde ya da dükkan serin olur dükkanda bir kenara uyku tulumumu serer kalır ertesi gün dönerim ama işte ona bile fırsatım yok.

Ne güzel çeşit çeşit gezenler var, kendim gezemiyorum ama bunları okuyup ne güzel gezmişler diyorum, ileride belki gezerim diye aklımın köşesinde tutuyorum rotaları.
    Dükkanda, serinde, uyku tulumunda uyuma fantazisine bayıldım
    Voltaren bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 km ! Pestil ! Derdim ama,
    havada çok nem var. Gerçekten insanı sersem ediyor.
    Bugün 100 km, Hezarfene gittim geldim. Pestil gibiyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Dükkanda, serinde, uyku tulumunda uyuma fantazisine bayıldım
    Dükkan eski taş bina, herhalde gece de serin oluyordur diye tahmin ettim. Zaten aynı gün içinde Oraya gitmek bile benim için en az 5-6 mola ile olur, aynı gün geri dönmek arabayla bile yapabileceğim bir şey değil, hem gitmişken arkadaşları görmüşken içeriz de, gece kalmak lazım.
    ufoz bunu beğendi.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Arkadaşlar bugün sabah 06:00'da evimden başlayan yolculuğum 19:00 itibariyle sağ salim yine evime dönerek tamamlandı. Git-gel 910 km.yi aynı gün içinde devirmişim. Epeydir merak ettiğim Domaniç rotasını ilk kez denedim. Bu rota hem uzun yol sakin sürüşe izin veren hem de firkete virajlarıyla motosikletin ve kendinizin limitlerini epey zorlayarak tempolu ve sportif sürüşe imkan tanıyan bir rota. Özellikle İnegöl sonrası Domaniç ve Simav-Demirci-Gördes-Akhisar arası dağ yolları hem manzara hem de viraj anlamında muhteşemdi. Yaklaşık 300 km boyunca neredeyse virajlar hiç bitmedi. Bir ara hakikaten zihnim yoruldu dönmekten. Gördes-Akhisar arası Medar diye bir mahalle var, orada Total benzin istasyonu içinde küçük bir köfteci buldum. Adamlar Akhisar usulü müthiş bir köfte yapmışlar. Ayıptır söylemesi 45 TL'ye hem köfte hem salata gömdüm. Dönüşte yeni İzmir Otobanı'nı kullanarak Negmar Tavşanlı iskelesine geldim, feribotla Eskihisar'a geçtim, oradan da Kadıköy'e evime döndüm. Aynı gün içinde Kocaeli, Yalova, Bursa, Kütahya, Manisa, Balıkesir derken 6 şehir geçmişiz ve neredeyse 90.000 km'ye dayanmış 14 senelik motorum "Maşallah" dedirtti.

https://i.hizliresim.com/dtax6s7.JPG

https://i.hizliresim.com/eog5bql.JPG

https://i.hizliresim.com/azhc2pl.JPG

https://i.hizliresim.com/skv9rue.JPG

https://i.hizliresim.com/kupgqj9.JPG

https://i.hizliresim.com/nc0w709.JPG
    Tebrikler.....
    tommygun bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Öyle deme ben geçmişte askerlik için Denizli'ye gitmeden önce Denizli'yi Ege'nin şirin bir sahil kenti sanırdım.
    Abi buna çok güldüm.

Teneke veya kalay kaplattığınız herhangi bir organınız var mı? Lan arabada klimalı koltukta adamın k.çı ağrıyor.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi buna çok güldüm.

Teneke veya kalay kaplattığınız herhangi bir organınız var mı? Lan arabada klimalı koltukta adamın k.çı ağrıyor.
    Konfor sele var ama yine de kıç ağrısı oluyor. Arada bir arazi sürüşü yapan endurocular gibi depoyu dizimle sıkıp ayağa kalkıyorum. Molalarda da ördek gibi kültür fizik hareketleri yaparak kan dolaşımım toparlasın diye abuk subuk hareketler ediyorum.
    DickName, espresso ve levend84 bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Senin touring'in mi gelmiş artık acaba? Bakıyor musun hiç?
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin touring'in mi gelmiş artık acaba? Bakıyor musun hiç?
    Eski Rt'den Fjr'ye, Goldwing'den Zzr 1200'e çok geniş bir aralıkta motor bakıyorum buaralar
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sen o Tiger'ı al hele müthiş planlarım var rota anlamında.
    Adami heveslendirme.ne yapacak tigeri ingilizden uzak durmak lazim.

Binsin 500F e yeterde artar bile.

Iyi gezmissin helal olsun,içindeki kurtlari dökmussundur,bundan gayri karada ölum yok sana..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Eski Rt'den Fjr'ye, Goldwing'den Zzr 1200'e çok geniş bir aralıkta motor bakıyorum buaralar
    Senin ilacin versys veya vstrom

Aslinda şu VFR 800 crossrunner 4 silindir degilde 2 silindir olsaydi deli gibi tutulurdu...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adami heveslendirme.ne yapacak tigeri ingilizden uzak durmak lazim.

Binsin 500F e yeterde artar bile.

Iyi gezmissin helal olsun,içindeki kurtlari dökmussundur,bundan gayri karada ölum yok sana..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Senin ilacin versys veya vstrom

Aslinda şu VFR 800 crossrunner 4 silindir degilde 2 silindir olsaydi deli gibi tutulurdu...
    Vstromun eski 1000'lik modellerine de baktım bir ara. Versys'in de Klz değil de Klv 1000 diye bir motoru vardı eski Vstromla aynı platform, Türkiye'de çok bilinmiyor. O motor da olurdu aslında.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Vstromun eski 1000'lik modellerine de baktım bir ara. Versys'in de Klz değil de Klv 1000 diye bir motoru vardı eski Vstromla aynı platform, Türkiye'de çok bilinmiyor. O motor da olurdu aslında.
    Varadero 1000 al

Molasiz tek marşta 300-400 km gidersin(burasi onemli MOLASIZ).ayi gibi makina..
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varadero 1000 al

Molasiz tek marşta 300-400 km gidersin(burasi onemli MOLASIZ).ayi gibi makina..
    Tommygun'ın ilacı bence tracer 900gt.

Gaza getirelim çok çalışsın, az bira içsin de arttırsın.
    levend84 ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)