Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

20.Ağustos Domaniç-Akhisar derken deli dana gibi gezmem.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o Tiger'ı al hele müthiş planlarım var rota anlamında.
    Valla motoru satıştan çıkardım, kızdım Korlas'a. Seneye bakarız artık...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motoru satıştan çıkardım, kızdım Korlas'a. Seneye bakarız artık...
    Zaten satmana değecek bir motor değildi. Hevesin kaçmasın die ses etmemiştim. Yapıştır kullan kendi motorunu.
    Cyan, espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten satmana değecek bir motor değildi. Hevesin kaçmasın die ses etmemiştim. Yapıştır kullan kendi motorunu.
    Aynen, bununla uzun yol çok yaptım zaten, devam...
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son günlerin moda repliği olan "helal olsun dayı ogli" diyorum tomi reis.

Tek başına hayatın zevkini çıkaran insanlara bayılıyorum ya, bravo başkan.
    tommygun bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende pazar günü Babaeski tarafına gideyim diyorum kıçım yemiyor açıkçası.Sana helal olsun.Ben bi çay molası birde benzin alma ile Safranboluya gittim ama bittimde.Çok takdir ettim seni

Şu İronbutt mı ne var günde 1000 mil yapıyorlar.Sertifika falan veriyorlar.Sen ona çalış.

Seninde Demir olmasada teneke olmuştur.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Wauv! süper Hareketlilik Tebrikler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Güzel yollarda sürmüşsünüz. Bir dahakine Bursa-Harmancık-Dağardı-Demirci rotasını deneyin. Doğal güzellikler açısından orası da çok güzeldir.

Demirci-Akhisar arası çok virajlı ve zor yollar. Bence bir günde yaptığınız yol epey fazla ama bundan zevk aldığınız belli oluyor.

Nice gezilere sağlıkla...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bravo güzel gezmişsin tekerine sağlık
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla tommy,sana play sration falan alalim bence.Neden dersen,cok ince hesaplama teknikleri kullanarak bir hesap yaptim.

Seni motor km de 120 gr co2 uretiyor.
    900 x 120 dersek 108 kg co2 salmis oldun dunyaya.

Tema nin facebook sayfasinda diyor ki , bir kizilcam agaci 20 yasina kadar 80 kg co2 emiyor.

https://m.facebook.com/temavakfi/pho...993102/?type=3

Yaaa yaaaa,..Bence cok gezenler olarak acilen tema ya falan bagis yapmamiz lazim

Dunyaya zarar ziyanmisiz haberimiz yok
    tommygun bunu beğendi.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika gezi olmuş. Dün ben de Domanic üzerinden Tavsanlı İnegöl yapmıştım ters yönden. Denk gelmedik. Bir daha bu taraflara gelirseniz Bursa Keles Harmancık Ballıköy Tavşanlı rotasını öneririm. Hatta haber verirseniz beraber gezelim.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla tommy,sana play sration falan alalim bence.Neden dersen,cok ince hesaplama teknikleri kullanarak bir hesap yaptim.

Seni motor km de 120 gr co2 uretiyor.
    900 x 120 dersek 108 kg co2 salmis oldun dunyaya.

Tema nin facebook sayfasinda diyor ki , bir kizilcam agaci 20 yasina kadar 80 kg co2 emiyor.

https://m.facebook.com/temavakfi/pho...993102/?type=3

Yaaa yaaaa,..Bence cok gezenler olarak acilen tema ya falan bagis yapmamiz lazim

Dunyaya zarar ziyanmisiz haberimiz yok
    Yolda mola esnasında da bir iki defa osurdum, böylelikle Ozon tabakasına da zararım oldu. Haklısın, dünyanın başına bela olmuşum iyice.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezi olmuş. Dün ben de Domanic üzerinden Tavsanlı İnegöl yapmıştım ters yönden. Denk gelmedik. Bir daha bu taraflara gelirseniz Bursa Keles Harmancık Ballıköy Tavşanlı rotasını öneririm. Hatta haber verirseniz beraber gezelim.
    Hakikaten de aynı güzergahta sürmüşüz, keşke denk gelseymişiz.
    espresso, Cyan, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    250r
    Bu sezon gidemedik pek bir yere, böyle yazılar güzel oluyor. Senin özelinde, gezi yazılarını paylaşan herkese : Tekerinize daş değmesin.

Böyle güzel gezi rotalarını kaydediyorum. Yarın öbür gün lazım olur diye. Hepsini deneyesim var.
    Ama biraz cc yükseltmem lazım önce.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sezon gidemedik pek bir yere, böyle yazılar güzel oluyor. Senin özelinde, gezi yazılarını paylaşan herkese : Tekerinize daş değmesin.

Böyle güzel gezi rotalarını kaydediyorum. Yarın öbür gün lazım olur diye. Hepsini deneyesim var.
    Ama biraz cc yükseltmem lazım önce.
    Niye cc yukseltesin hocam ?

Elindekiyle de gezebilirsin, hatta daha guzel gezersin. 1000cc olunca daha fazla mi gezeceksin? Millet 50km/sa ile gidiyor 1000cc motosikleti cok yakmasin diye.

Daha 30 yasinda olmayan kadin, 150cc Vespa ile Italya'yi ve Balkanlar'i dolasti, hatta tanistigi Fransiz kadin 50cc Vespa ile dolasiyor, sen cc yukselteyim diyorsun.

CC yukseltmeye ayiracagin para ile cok daha iyi gezersin soyleyeyim, bir yerden basla derim.
    yec, espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elindekiyle de gezebilirsin, hatta daha guzel gezersin. 1000cc olunca daha fazla mi gezeceksin? Millet 50km/sa ile gidiyor 1000cc motosikleti cok yakmasin diye.

Daha 30 yasinda olmayan kadin, 150cc Vespa ile Italya'yi ve Balkanlar'i dolasti, hatta tanistigi Fransiz kadin 50cc Vespa ile dolasiyor, sen cc yukselteyim diyorsun.

CC yukseltmeye ayiracagin para ile cok daha iyi gezersin soyleyeyim, bir yerden basla derim.

Ahahha, gayet haklısın. Bir yerden başlamak lazım. CC yükseltme istememin sebebi birazda ulaşım maksatlı yol yapmamdan kaynaklı. İki kez çorlu-çanakkale yaptım. Beni yoruyor biraz 90-100 gitmek. Titreşim vs. Birde bende gideceğim bir yer varsa, hemen varayım takıntısı var.

Neyse. Tommygun'ın konuyu baltalamayalım. Özelden konuşuruz.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahha, gayet haklısın. Bir yerden başlamak lazım. CC yükseltme istememin sebebi birazda ulaşım maksatlı yol yapmamdan kaynaklı. İki kez çorlu-çanakkale yaptım. Beni yoruyor biraz 90-100 gitmek. Titreşim vs. Birde bende gideceğim bir yer varsa, hemen varayım takıntısı var.

Neyse. Tommygun'ın konuyu baltalamayalım. Özelden konuşuruz.
    Tommygun'a ozelden de soyluyorum ki, o gezmiyor, o sadece yol yapiyor. Onun terapisi de bu. Herif mabadi demir yapacak illa.

Motosikleti
    250r
    Tommygun'a ozelden de soyluyorum ki, o gezmiyor, o sadece yol yapiyor. Onun terapisi de bu. Herif mabadi demir yapacak illa.
    900'ü devirmiş. Ama durmadan yapabilir mi bilmiyorum. Yol yapmak gerçekten terapi bu arada. Anlıyorum Tommygun'ı.
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Olm biragurusu bu kadar kiskanma yaa.Ama sen de hakkisin,bakiyosun adam 1000 cc ile ayni ortalama hizda senin skuterinden az yakiyor... moralin bozuluyor,motorundan soguyorsun.haklisin ben de olsam kafayi yerdim.

Ustelik tam bir hayvan,gaza basinca pata kute oyle sesler cikariyor ki anlatilmaz yasanir.

Yapacak bisey yok ama,paraya kiyip alemin kralindan alabilirsin ama senin boyun da yetmez :/

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda mola esnasında da bir iki defa osurdum, böylelikle Ozon tabakasına da zararım oldu. Haklısın, dünyanın başına bela olmuşum iyice.
    Çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz.

tommygun ve gurcanozturk bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Ironbutt ünvanı almaya az kalmış hocam bravo
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz.

https://i.hizliresim.com/kzmd3pu.jpg
    Üstat benim hayata bakışım "İçinde kalıp kanser olacağına dışarı çıksın konser olsun" minvalindedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

@gurcanozturk ben biraz meraksız bir insanım. Hani gittiğim yerde oraya özel bir mekan varmış, tarihi eser varmış, şelale varmış çok da umrumda değil. 2 hafta önce Söke Karina bölgesindeydik iş amaçlı, 600 yıllık Rum köyü ve modernize edilen taş evleri gezdik. Millet ayıla bayıla bitiremedi, resimler çekti, ihtiyarlarla konuştu. Ben "amk ne işim var burada? bitse de gitsek" dedim. Ben sadece yolda olmayı seviyor ve istiyorum.

@yec 250 cc kullandığım dönemler Ankara ve İzmir'e çok gittim. Kız arkadaşlarım vardı ayrı ayrı. Düşük cc deyip geçme, her yola götürüyor.
    gurcanozturk, espresso, DickName ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Aha benim kafadan.Sevene bir şey diyememde ben bakıyom hep taş. Ama güzel bir koy deniz gördümmü dayanamam.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)