Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

TMF, motosiklet tutkunlarını kan bağışına davet etti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızılay hastaneye fatura ediyor, hastane tedavi giderleri içinde Emekşi sandığı/SGK'dan tahsil ediyor. Eğer sosyal güvenliğiniz yoksa hastaneye siz ödüyorsunuz.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Yandaş tipler hastane cıkışı para ödemediği için "kızılay satmıyor" diye düz ama mantıksız bir bakış açısı ile ilerliyor bu durumda.

Kızılay özel hastaneler hariç devlet kurumlarına bu kanı fatura ediyor ise yapılan etik değildir. Bizden bedava aldığı kanı satması kabul edilemez.

yukarda diyorlar ki stok tutma maliyeti, zart maliyeti zurt maliyeti, ah güzel kardeşim bu adamlara zaten bağış yapıyor insanlar. Ensar vakfı gibi bir ırz düşmanına para verecek gücü var ise bağışlar yeterli geliyor, bu durumda kanı satmasına gerek yok.

Kızılay baskanı ve sülalesi eşşek kadar maaş almasın, villa kiralamasın bi zahmet.

Noldu aksaray itibar göstergesi idi hükümet için, kızılay için cocuk tecavcüzcülerine bağış yapıp villada 18 bin tl maaş ile partilemek de mi itibar göstergesi?

Yine de kan bağışının önemi bir başka, kızılaya ya da direk hastanaye bağış yapmamız gerekiyor.

Bu arada TMF duyar kasacağına tüzüğündeki görevleri yerine getirsin. Bu ülkenin bilinçli insanı yalakların tavsiyesi ile yapmaz görevini. yapılacak birşey varsa yapar.
    izzmarit bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paralara yine örnek vermek gerekirse;

Eşim 4 kat aşağıdaki ameliyathaneye gitmesi ve gelmesiyle birlikte toplamda 10 dk. süren bir ameliyat oldu yaklaşık 3 ay kadar önce.

Ameliyatta kan yok, uyutma yok, bayıltma yok. Lokal anestezi ile bir damara girilip damar daraltıldı.

7889,35 TL. Özel değil yanlış anlaşılmasın. Devlet Hastanesi. Nereden biliyorsun fatura mı geldi diyeceklere söyleyeyim SMS ile bilgilendirildik. Mesajı atan SGK. Kurumumuzca karşılanmıştır diyor...

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bu arada ben Kızılay'a kan verilmesin vs. demiyorum. Kim kanını nereye vermek istiyorsa verir, kişinin kendi kanını nereye bağışlayacağını söylemek benim haddim değil. Sadece böyle bir uygulama var, ücretsiz kan bağışı yapsanız bile kan ihtiyacınız olduğunda aslında bedelini ödüyorsunuz onu belirttim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kızılay başkanının itibarı Kızılay'ın, Kızılay'ın itibarı da milletin itibarıdır.
    Hem suç olsa hakkında soruşturma veya dava açılırdı.
    Onun için çok da konuşmaya gerek yok.
    AKParti'ye desteğe devam.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)