Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBR 125 : yeni başlayan birinin düşündükleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    javacı_ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa ceylan
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım neden objektif olmuyorsun ...hep subjektifsin ama...ben diyormuyum benim Harleyim senib cbr125ini geçer diye...ayıptır ya...

seni objektif olmaya davet ediyorum...

(ben kaçıyorum topikten son mesajı sen yaz sana kitlesinler napim abi...)

bu laflar bana ayittir canım, copyright © yani lütfen laflarımı kullanma yoksa seni telif haklarımdan mahkemeye veririm adamın kafasını karıştırma ayrıca, alan memnun kullanan memnun o zaman sana b*k yemek düşer
    Ben günahlarına emanet edilmiş bir mermi çekirdeğiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    her söz sahibine aittir...sen çok yedin galiba...

hem "ayittir" diye br şey yok...cahil...

"ait" olacak...türkçeyi sök öyle gel...ilköğretim terkmisin...kaçıncı sınıftasın...

http://www.tdk.org.tr/TDKSOZLUK/SOZBUL.ASP?kelime=ait
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    kim ne derse desin bence çok güzel bir motor özellikle yeni başlayanlar için ...kötü eleştiri yapaların çoğu(istisnalar hariç) zaten cbr a binmeden yada ondan daha güçlü motoru kullanırken sonra cbr125 e binenlerdir...bence çok hoş bir motor ...bende inşallah bu sene öss yi kazanıp cbr125 almayı düşünüyorum...saygılar...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar sükunete ve sağduyulu olmaya (bu arada neden solduyulu değil de sağduyulu denir anlamış değilim, yani solcu değilim ama sol çok mu kötü bişey... ki ben solağım yani) davet ediyorum sizi

Motosikleti
    Honda CBR 125 (inşallah)
    selam arkadaşlar

siteye yeni üye olduğum için kimseyi tanımıyorum sizlerle tanışıp tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum çok yakın bir zamanda inşallah bende sizin aranıza katılacağım satın almak için motor arıyorum aslında çokta fazla bilgi sahibi değilim bu konuda sadece inanılmaz bir düşkünlüğm var 2000 yılında A2 ehliyetimi aldım o yıllarda birkaçkez öğrenmek için kawasaki EN 500 kullanmıştım ama uzun zaman oldu kısmet olursa en kısa zamanda güzel bir motor sahibi olmak istiyorum bu konuda sizlerden yardım bekliyorum fiyatı uygun temiz bir motor bulmama yardımcı olursanız sevinirim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı sulearinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar

siteye yeni üye olduğum için kimseyi tanımıyorum sizlerle tanışıp tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum çok yakın bir zamanda inşallah bende sizin aranıza katılacağım satın almak için motor arıyorum aslında çokta fazla bilgi sahibi değilim bu konuda sadece inanılmaz bir düşkünlüğm var 2000 yılında A2 ehliyetimi aldım o yıllarda birkaçkez öğrenmek için kawasaki EN 500 kullanmıştım ama uzun zaman oldu kısmet olursa en kısa zamanda güzel bir motor sahibi olmak istiyorum bu konuda sizlerden yardım bekliyorum fiyatı uygun temiz bir motor bulmama yardımcı olursanız sevinirim
    aramıza hoşgeldin ama bu mesajı buraya değil de keşke yeni bir başlık açıp oraya yazsaydın, hem herkese bir merhaba demiş hem de güzel bir başlangıç yapmış olursun

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Sonuna kadar büyük bir keyifle okudum gerçekten çok güzel ve açık bir şekilde herkese bilgi verdin. Motor ne olursa olsun kullanan kişi memnunsa gerisi önemli değildir.
    Honda'dan Yamaha'dan falan da zarar etmezsin diye düşünüyorum. Fazla masraf açmazlar. Çinlilerden hesaplıya gelir bile Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Kaza Anında Sizi Korur...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    teşekkür ederim, topic bütün çabalarima ragmen biraz karismisti ama napalim. yaziyi begendigine çok sevindim.

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm bende 125r kullanıcısıyım 10 numara bi mator ama yetmiyo satıyorum almak isteyen varsa satılıktır 10binkmde repsol rengi kazasız minik dev bence ooobuarda fiyatı 3.750 2007 ye 4 gün kala aldım

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her söz sahibine aittir...sen çok yedin galiba...

hem "ayittir" diye br şey yok...cahil...

"ait" olacak...türkçeyi sök öyle gel...ilköğretim terkmisin...kaçıncı sınıftasın...

http://www.tdk.org.tr/TDKSOZLUK/SOZBUL.ASP?kelime=ait
    huahuahLafı cuk oturtmussun.Herhalde şakasına dedi dimi jawacı yani öyledir herhalde biraz ağır bir atışma olmuş bu yahu Neyse biz gene cbf topiğimize dönelim
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    KAçıınnnnnnnnnnn hortlaaaaaaaaakkk
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yeni motosikletin hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.yorumlarınında birçok kişiyi bilinçlendireceğinden eminim
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Henüz Yok
    Arkadaşım ben biraz farklı yaklaşacağım ama sakın beni yanlış anlama.Ben cbr yi kötüleyen biri asla değilim aksine hayranı olduum bi motor fakat boy ve kilomdan dolayı dylan ı tercih etmeme sebep oldu.Eğer iş okul vs şehir içi kullanım için aldıysan yanlıuş bi seçim yapmışsın gibi geliyor , aman yanlış anlama fakat racing tarz motorlar şehir içi tam bi işkenceye dönüşüo ama sana sonuna kadar hak veriyorum benimde fiziğim el verse bende hiç düşünmeden cbr alırdım fakat gerçek bu doğru bi tercih yapmana sevindim , hayırlı olsun , kazasız sürüşler
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    çok güzel bir yazı tek eksii(yazının deil motorun)125 cc için fazla pahalı olması

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler