Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Kaplama

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şeffaf folyo düşünüyorum. Siz yaptırdınız mı ?
    yok hocam yaptırmadım. kendi üzerindeki stickerlara zarar verebilirler diye çekindim açıkçası.
    işi doğru düzgün ustaya yaptırmak lazım, buradakiler motosiklete araç muamelesi yapmıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende stickerlardan korkuyorum açıkçası. Ufak tefek çiziklerden nasıl koruyabiliriz ki.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben sağ ve sol grenaja 20 santim stickeri kardeşimle.(Tabelacılık yapmışlığıda va yani tecrübeli)Zor yapıştırdım.Folyonun yüzeyi takip etmesi çok zor.Ustalık iteyen bir iş gerçekten de.

ErenArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs iron max
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam folyoyu bereden bulabilrim. Fiyat nedir folyonun. En azından maliyeti bilsem.

Motorum sıfır gibi çizik vs olmadan bir şekilde korumak istiyorum. Satarken rahat satmak ve gereksiz çizik olmasın diye ne yapmak lazım. Folyo harici plastip çok tavsiye ediliyor ama motor için nasıl olur. Stickerler sökülmeden kötü olmaz mı. Stickeri sökme şansımız yok zaten
    Hocam İstanbuldaysan direk toptancı firma adını vereyim, istersen öncesinde bir konuş perakende de verirler. fiyatlar çok değişken 2 dolara da var 20 dolara da.

Taç reklam
    Küp Reklam

Buralara bir sor
    Ulu Manitu

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence çok kasmayın. Dışarıda yolda kullanıyorsunuz. Zamanla eskiyecek, ufak tefek çizilecek tabii ki... Zevkle kullanmaya bakın. Önlenmesi zor ufak tefek şeylerin keyfinizi bozmasına izin vermeyin.

Şu an motosikletimin sağ grenaji yok, farı kırık (lens çatlak, far çalışıyor). Gel gelelim kullanıyorken hâlâ aynı zevki alıyorum.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Haşmet biz zor sahip olabildiğimizden ve genelde arabaya telefona çok anlam yüklediğimizden kafaya takmamazlık yapamıyoruz.Benim evde pasta cila için dükkan açacak kadar malzeme vardır.Belli yaşı geçince anca kafaya takmamaya başlıyorsun. Geçen garajda yine biri tampona sürtmüş beyaz boya kalmış benim tamponda.Öyle duruyor pasta falan atsam çıkacak muhtemelen.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)