Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    anladım.. ben pek motorlardan anlamıyorum da bu tek silindir 2 silindir olayı nedir?
    arkadaşım belki motorunu satıcak burgman 650 15.000ytl teklif ettim de vergisi 600ytl senelik galiba vede benzini içiyomuş 0,40ykr/km gibi bişimiş.
    bizim dylan en güzeli " az yakar , çok kaçar"

abi +200 dedin ya ben öle duyguları pek bilmem motorla 120 arabayla 180 i geçemiyorum da motorlar anca okadarına izin veriyor
    anlatsana nasıl gidiyo ? kalkışı kaç sn dir 0-100. senin motora tek rakip burgman 650 mi?
    önümüzdeki yaza kaşınırsak belki yeni bi motor alabilirim.

arada bi arkadaşımdan duydum bizim dylanlar 30 hp çıkabiliyomuş modifiye ile.
    bilgisi olan?
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Aslında bana yakınsın icerenköydeyim, bilahere bulusup uzun uzun anlatabilirm istersen Tek silindir cift silindir adı üstünde işte birinde iki tane silindir var birinde bitane Burgman 650 ye bütün scooter kullanıcılarının hayalindeki motor şuan icin, evet çok yakıyor 650cc çift silindir vede 240 kg makine icin bu normal.dylan bi zaman sonra yetmicek sana, özelliklede iki kişi otoban dan bi uzun yol denemesi yaptığında zaman zaman motorunun ne kadar güçsüz olduğunu görceksin.Benim makine fabrika çıkışı 162km hız ama italyanlar bu konuda cömert rodaji biter bitmez 180 i gördüm, daha fazlasını istedim egzos taktım 192 gördüm, 7500 dd sonra limitör devreye giriyor ve gaz kesiyor onuda açtırdım 200+ hız Enjeksiyonlu makine olduğu icin modifiye imkanı sınırlı. dylan da modifiye edilir 30hp çıkartılabilir doğrudur, ama motorun ömrü kısalır bi kalkıs yaparsın çok lezizdir, bi km sonra krank kolunu eline alırsın Benim rakibim şuan icin burgman650 hız konusunda, 0-100 de 3sn gibi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bana yakınsın icerenköydeyim, bilahere bulusup uzun uzun anlatabilirm istersen Tek silindir cift silindir adı üstünde işte birinde iki tane silindir var birinde bitane Burgman 650 ye bütün scooter kullanıcılarının hayalindeki motor şuan icin, evet çok yakıyor 650cc çift silindir vede 240 kg makine icin bu normal.dylan bi zaman sonra yetmicek sana, özelliklede iki kişi otoban dan bi uzun yol denemesi yaptığında zaman zaman motorunun ne kadar güçsüz olduğunu görceksin.Benim makine fabrika çıkışı 162km hız ama italyanlar bu konuda cömert rodaji biter bitmez 180 i gördüm, daha fazlasını istedim egzos taktım 192 gördüm, 7500 dd sonra limitör devreye giriyor ve gaz kesiyor onuda açtırdım 200+ hız Enjeksiyonlu makine olduğu icin modifiye imkanı sınırlı. dylan da modifiye edilir 30hp çıkartılabilir doğrudur, ama motorun ömrü kısalır bi kalkıs yaparsın çok lezizdir, bi km sonra krank kolunu eline alırsın Benim rakibim şuan icin burgman650 hız konusunda, 0-100 de 3sn gibi.

HAcı sen bir "gılera nexuscular buraya" topiği açıversene ya...bilgi birikim ambiansı yani...Topik ağası olarak insanları bilgilendirirsin...Sevabına yani...Ha başımı ağrıtmayayım diyosan keyfin bilir tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAcı sen bir "gılera nexuscular buraya" topiği açıversene ya...bilgi birikim ambiansı yani...Topik ağası olarak insanları bilgilendirirsin...Sevabına yani...Ha başımı ağrıtmayayım diyosan keyfin bilir tabi...
    Sevgili metehan;
    arkadas benim ilk zamanlarıma benzio dimi... Bende az bagırmamıstım forumda şu en iidir bu en iidir die..Ama motor ve motorcuları tanıdıkça aslında markadan, süratden daha çok motosikletin üstündekilerin ve onların kalplerinin aslında bu sevgiye ve heyecana bu kadar gönül vermemizin asıl nedeni die düşünmeye başladım..Ne güseldir Heyecan ve gençlik..
    Unutma tanımsız dostum..Herkesin motoru kendine göre en iyisidir ve herkesinde bir ideali vardır..
    S&S

Motosikleti
    Honda Dylan

ağzımın suları aktı be abi 0-100km 3sn
    akşam bi ihtimal buluşmaya gidicem fenerbahçe'ye gelme durumun varsa haberim olsun.
    34 BC 8561

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    İzel saol , servise gittim zira garanti kapsamına girmez dış parçadır vs gibi klasik geçiştirmelerle karşılaştım sırf bu tenekeye 85 ytl alıyorlarmış,1500 km de daha dylanım,işin enteresan yanı o parçayı tutan 2 vida birden gevşemiş olmalı aksi takdirde fırlamayıp saatte 110 la giderken başıma ciddi birşey gelmesi olası die düşünüyorum.

Akşam fenerbahçeye gelmek istiyorum nerde toplanılıyor?

Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi dylancılar bi zahmet su topiğin linkini benimki gibi imzanıza ekleyiverin muhabbete artık burda devam edeceğiz.

İstanbullu Dylancılar perşembe akşamları Kalamış Park Cafe de buluşuyoruz.
    saat 20.00 den itibaren mekana doluşup bol bol muhabbet ediyoruz. Gelebilecek herkesi bekleriz.
    Kalamış Park Cafe, Marina ile Fenerbahce Dereağzı Tesisleri arasında kalan deniz kenarındaki ağaçlık alanın içindedir.

bengitmeyi düşünüyorum wes, muhabbet edip nargile fln içeriz.
    Kimin ne soruınu var çözümü neymiş onları öğreniriz..

ben genelde tek biniyorum. arkaya binen yoksa taktırma abi.
    muadil bulunur herhalde, öyle spesifik bi parça değildir.

** yağmur dolayısıyla ben gidemiicem herhalde buluşmaya.
    donuma kadar ıslandım eve gelene kadar.
    ıslanmama formülü bilen var mı ?

abi motorun 2. eli ne kadar? 8.750ytl 5000km de 2004 model fiyat gördüm, çok mudur?
    yazın bu motor 9.000ytl değilmiydi ben mi öle hatırlıyorum acep.
    34 BC 8561

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    İzel bende gidemedim buluşmaya,donuma kadar ıslandım
    Ümraniye moda yolu üstünde,kötü bir deneyim idi,bugün pantolon almayı düşünüyorum artık zamanı gelior değilmi?Acaba nasıl birşey almalı?

wes
    1750

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    metehan abi ne haddime topic ağası olmak sende taktir edersinki nexus sınıfında lider usta scooter kullanıcısı sensin
    izel o fiyatlar normal, bende benim makineyi satıyom 9.250 ye 2005

Motosikleti
    Honda Dylan
    adam takas edelim dylan la dio. 4750 para ve motorun.
    bende tşk ettim teklife düşünüyorum
    2004 model alet 5000km de. kafam karıştı yaw...
    34 BC 8561

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yağmurda ıslanan dostlar merhaba!
    Ben yazın basında spidi marka yağmurluk pantalon almıştım. Normal pantalon üzerine giyebiliyorsunuz. Ayakkabıları dahil örtüyor. Çok hafif ve kullanışlı aynı zamanda çok da kaliteli.
    60 ytl ye 6 taksit almıştım. Şimdi kaç paradır bilemiyorum. Adres: Kuruçeşme yamaha.

http://www.spidi.it/images/products/x35_b.jpg
    Hayatonda

erdoğan abi bende rev'it in yağmurluk-pantolununu alayım dedim ama 80ytl dediler..yaw ben öğrenci adamım 80 ytlye yağmurluk benim neyimegittim av malzemeleri satan yerden 10 ytlye altlı üstlü yağmurluk takımı aldım,bunuda pantolanun üstüne giyebiliyorsunuz
    spidi,rev'it ve diğre bunun gibi kaliteli yağmurluklara alternatif olarak söyleyim dedim

Motosikleti
    Honda Dylan
    Kadıköy'de bi av malzemeleri satan tükkan vardı bende bi oraya bakıniim.
    ucuzsa bende aliim öğrenci işi
    34 BC 8561

Motosikleti
    BMW F650 GS
    alemsiniz. Ucuzu sağlam ise alın tabi. Ama iki yağmurdan sonra ortasından ikiye ayrılırsa yazık olur.
    Zaten motor malzemesi olunca birden fiyatlar uçuyor. Bende daha evvel yapı marketleri dolaşayım ucuz bişi bulurum diyordum ama gidip bakamamıştım. Sonra rastlantı oldu yazın ortasında (Bozcaada'ya gitmeden) almıştım. İyi de etmişim.
    Hayatonda

zaga13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar ben bu motora aşık oldum ama çok pahalı 5300 ytl buna bi indirim yapmazlar mı yada siz araya girseniz bişiler yapmazlar mı?????

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T

ben sana yardımcı olayım:)

Alıntı zaga13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar ben bu motora aşık oldum ama çok pahalı 5300 ytl buna bi indirim yapmazlar mı yada siz araya girseniz bişiler yapmazlar mı?????
    günaydın arkadasım... ben satıyorum motorumu.. 2006 model 2500 km'de.. gel ben sana yardımcı olayım... gerci erdogan da satıyodu ama son durum ne bilmiyorum.. su anda yurtdışındayım, ilgilenirsen erhan.cubukcu@elastogran.com.tr adresine bi mail at görüşelim...

(foruma cok sık mesaj yazamıyorum ama sıkı takipçinizim arkadaslar... görüşmek üzre)

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı wes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzel saol , servise gittim zira garanti kapsamına girmez dış parçadır vs gibi klasik geçiştirmelerle karşılaştım sırf bu tenekeye 85 ytl alıyorlarmış,1500 km de daha dylanım,işin enteresan yanı o parçayı tutan 2 vida birden gevşemiş olmalı aksi takdirde fırlamayıp saatte 110 la giderken başıma ciddi birşey gelmesi olası die düşünüyorum.
    Gecen akşam bi baktım benimkinin de vidalarından biri düşmüş tek vida tutuyor. 2. sinin düşmesini bekliyorum

Şaka şaka şu yağmurlardan fırsat bulabilirsem, diğeri de düşmeden evvel eksiğini tamamlayacağım. Umarım ben takana kadar diğeri de düşüp parçayı komple kaybetmeyiz.

Belki de bu parçanın düşmesi vesile olur ona o kadar para verceğime eksozu değiştiririm deyip alırım bi performans eksozu.

(Lakin motora çıkartma bile yapıştıramıyorum, koca eksozu nasıl taktırırım bilmiyorum. Bizim hatun o eksozu görse benim kafamda parçalar.)
    Hayatonda

Abicim Dylan'cıların dertleri tasaları yokki hepsi motor tepesinde keyif çatıyor. Suraya gelip 3-5 kelam edip bi yerde buluşalım toplu geziler yapalım vs. demeye adam bulamıyoruz.
    abı bende de dylan var kım ne derse desın honda ben kaza yaqtım abı motora bısıcık olmadı saqa saqlam ben son hız 140 qordum herkes qahalı aldın dedı ama sımdı arkadasım ıkı cın malı degıstıredı 5 mılyar verdı nerdese ben 4.800 e almıstım sımdı onun elınde mondıal var bende honda kalıta kalıte kalıte

Haydi dylancılar bi zahmet su topiğin linkini benimki gibi imzanıza ekleyiverin muhabbete artık burda devam edeceğiz.

İstanbullu Dylancılar perşembe akşamları Kalamış Park Cafe de buluşuyoruz.
    saat 20.00 den itibaren mekana doluşup bol bol muhabbet ediyoruz. Gelebilecek herkesi bekleriz.
    Kalamış Park Cafe, Marina ile Fenerbahce Dereağzı Tesisleri arasında kalan deniz kenarındaki ağaçlık alanın içindedir.

abıı be ben canakkalelıyım canakkalede 15 e yakın dylan var bız napalımm sımdıı ben 17 yasındayım benım qıbı bı arkadasım var sadece hepsı babam abım yasında

Alıntı zaga13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asık olunmucak bı halı yok kı bıde arka camurlugu cıkartın okadar asi oluo kı dylan sahsen bnm o sekılde honda abı bu 5.300 verceksın bır kere verceksın arkana bakmıcaksın bıdaha

abı bnm orjınal egsozun ıcınde parcalar kırıldı ses yapıo bende yenı egsoz aldım sızce nasıl yapmısımm

Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı enqine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asık olunmucak bı halı yok kı bıde arka camurlugu cıkartın okadar asi oluo kı dylan sahsen bnm o sekılde honda abı bu 5.300 verceksın bır kere verceksın arkana bakmıcaksın bıdaha

abı bnm orjınal egsozun ıcınde parcalar kırıldı ses yapıo bende yenı egsoz aldım sızce nasıl yapmısımm

Çamurluğu çıkartınca güzel duruyodur da, yağmurlu havada kullandın mı?
    çamurlar nereye gidiyor merak ettim.
    34 BC 8561

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    arkadaslar merhaba.. buji ile ilgili bi sorum var .. aslında hepimizi ilgilendiriyo.. yardımcı olabilirseniz sevinirim

http://www.motosiklet.net/forum/show...ighlight=dylan

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler