Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    tamamdır 20.30 da buluşuyoruz.
    Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    he,he, baba naparsak yapalım, bu başlık güdük kaldı, ötekine göre..
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    erdoğancığım nasılsın ben barış göztepe parkından hatırlarsın, hani pit bulllarım vardı ya bende dylan almak niyetindeyimde şunun bagaj hacmi nedir, gösterge panelinde saat varmı neler var tripmetre varmı, elinde foto varsa gönderebilir misin?

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    gösterge panelinde saat , tripmetre var. bagaj hacmini bilmiyorum ama geniş olmayan kapalı kaskı alıyo yanılmıyorsam.

34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Oo Barış kardeşim.. ne haber yaaa..

Bu sayfalar arkadaşların da dediği gibi biraz güdük kaldı millette alışkanlık işte hep diğer tarafta coşuyoruz.

Bagaj olayı yetersiz ama her motorda bagaj ufaktır.. Ben çanta kullanıyorum hatta son günlerde biraz da abarttım galiba satan adamları bile şaşırtacak kombinasyonlarla motora çeşit katıyorum..

şu başlığımıza da buyur;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-a-76.html
    Hayatonda

küççük canavar:)

mrblar ben bir honda yetkili servis personeli olarak en sevdigim modellerin başında dylan 150 geliyor.
    motosiklet o kadar güzel ve alımlıkialan bidaha satmıyor
    bayadır arıyorum bi tane dylan ama kimse satmıyor.
    ben ona küçük canavar diyorum o benm küçük canavarım
    herkeze kazasız günler dilerim.

saygılarımla...

Motosikleti
    -18
    keşke benim de olsaydı bi motorum
    yeter ki ayağımı yerden kessin

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar Dylan kullanıcılarına ya da bu konudan anlayan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.
    2.el motosikletler satılırken bilirsiniz ki bazen km düşük gözüksün diye motosikletin toplam kmsi bazı hilelerle düşürülebiliyor.
    sormak istediğim Dylan gibi dijital km sayacı olan motosikletlerde bu gibi hilelere başvurula bilir mi?

Motosikleti
    GSR 600 DYLAN 150
    mrb arkadaslar benımde dylan 150 motorum var motorla yuksek hıza çıktııgım zman çok çekme yapıyo saga ve sola nedendır bu sorunla karsılasan oldumu.

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    Yamaha R1, 180 beygir civarinda bir makina, 0-100km zamani 3.2sn civarinda. 650lik Burgman ile bunu gecebiliyorsan cok takdir ettim Fabrika verisi 6.9sn gibi bisi, belki viper motoru takilarak 3sn olabilir

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bana yakınsın icerenköydeyim, bilahere bulusup uzun uzun anlatabilirm istersen Tek silindir cift silindir adı üstünde işte birinde iki tane silindir var birinde bitane Burgman 650 ye bütün scooter kullanıcılarının hayalindeki motor şuan icin, evet çok yakıyor 650cc çift silindir vede 240 kg makine icin bu normal.dylan bi zaman sonra yetmicek sana, özelliklede iki kişi otoban dan bi uzun yol denemesi yaptığında zaman zaman motorunun ne kadar güçsüz olduğunu görceksin.Benim makine fabrika çıkışı 162km hız ama italyanlar bu konuda cömert rodaji biter bitmez 180 i gördüm, daha fazlasını istedim egzos taktım 192 gördüm, 7500 dd sonra limitör devreye giriyor ve gaz kesiyor onuda açtırdım 200+ hız Enjeksiyonlu makine olduğu icin modifiye imkanı sınırlı. dylan da modifiye edilir 30hp çıkartılabilir doğrudur, ama motorun ömrü kısalır bi kalkıs yaparsın çok lezizdir, bi km sonra krank kolunu eline alırsın Benim rakibim şuan icin burgman650 hız konusunda, 0-100 de 3sn gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    merhaba ben yenı uye oldum kendımı tanıtayım celil istanbul ümranıyede oturuyorum bu forumlarıda yaklasık 1 aydır tkıb edıyorum herkese ı sohbetler

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    bende varım honda dylan olarak ;)
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    kimse yokmuu? bendede yaklaşık 8 aydır dylan var sayfayı çok daha uzun zamandır takip ediyorum ama çok sessiz kalınmış anlaşılan dylanlardan kimsenin şikayeti yok

bende en büyük katkı benim zannediyodum kendimi avutuyormuşum meğerse

Motosikleti
    asya150t1
    Alıntı burgman34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 ses dylan iyi motor bi kere 150 cc göre 15.8 ps güc üretiyor bu yeter
    Alıntı huseyin_k80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler bilgi için... motorumda çok acemiyim onun için epey pratik yapmalıyım zaten ehliyetimi bugün aldım... gerçekten dylanı kullanmak çok keyif verici....
    abi ehliyetin hayırlı olsun dylan diger scooterlara göre çok güçlü :cat:

abi her scooter çekme yapar sadece silwerving 600 fsj hariç kullandım 170km den sonra oda yapıyorr

ben bişey sorcam arldaşlar şimdi ben ya asya 150t alcam yada 2el honda dylan alcam hangisini öneriyosunu?

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Alıntı 0402 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bişey sorcam arldaşlar şimdi ben ya asya 150t alcam yada 2el honda dylan alcam hangisini öneriyosunu?
    Asya kesin olmamakla beraber 8-9 beygir civarı. Ömürleri daha da belirsiz. Kimi 1.000 km gidemiyor. Kimi 10.000 km. Kimi 20.000 km. 1.000 km de 1 kayış değiştirilir. Son sürati de km saati doğru göstermemekle beraber 90-100 km/h dir. Hava soğutmalıdır. Parçaları ucuzdur. Ancak sık parça değiştirteceği için Dylandan daha pahalıya gelir. Bakım ücretleri ucuzdur, 1.000 km de 1 bakıma götürürsün.

Dylan 15.8 beygirdir. Motoru biten Dylan görmedim, duymadım. Hepsi hala kullanılıyor. 100.000 km kullanılanı biliyorum maksimum. 40.000 km ,30.000 km 20.000 km Dylanlar biliyorum hala da kullanılıyor. 16.000 kmde kayışı değişir. Son sürati 130 km/h dir. Rampa aşağı 140 km/h ve daha fazlasını yaptım. Su soğutmalıdır. Sen sürebildiğin sürece benzinin bitene kadar tam gaz sürebilirsin gücünde en ufak bir azalma olmaz. Parçaları pahalıdır. Özellikle dış plastik kısmından bir parça değiştireyim dersen uçuk kaçık fiyatlar var. Örnek olarak ön lastik üstü çamurluk 120 lira. Motor kısımda zaten parça ihtiyacı olmuyor. Bakım ücretleri km ye göre değişiyor 50-60 lira civarı. Ancak balata,kayış gibi bitip değişmesi gereken bakımlarda 200 lira civarına çıktığıda oluyor. Ancak o bakımlar 16.000 kmden sonra gerekiyor. BAkımları da 4.000 km de 1 dir.

Birde burası biraz küçük kaldı asıl Dylan başlığı şurasıdır:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lan-150-a.html
    Çok vaktinizi alır ama Dylan hakkında çok şey öğrenirsiniz.

Benim fikrim sağa sola bakkala, pazara gitmek için alacaksanız asya almayın yine bir honda activa ve ya beat alın oda 2. el olabilir. Asya alırsanız motordan soğuma ihtimaliniz var. Belki hiçbir sorun çıkartmayadabilir ancak çin malı motorların biri diğerini tutmuyor. 1.500 lira civarı para verip risk alırsınız. 2.el bir hondaya verdiğiniz paranın tamamı motora olur. Ama çok gezen biriyseniz ve keyif almak istiyorsanız Dylan alın. Kmsi düşük olursa tabiki daha iyi olur ama 20.000-30.000 km deki temiz DYlan lar bile Asyadan kat kat üstündür.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya kesin olmamakla beraber 8-9 beygir civarı. Ömürleri daha da belirsiz. Kimi 1.000 km gidemiyor. Kimi 10.000 km. Kimi 20.000 km. 1.000 km de 1 kayış değiştirilir. Son sürati de km saati doğru göstermemekle beraber 90-100 km/h dir. Hava soğutmalıdır. Parçaları ucuzdur. Ancak sık parça değiştirteceği için Dylandan daha pahalıya gelir. Bakım ücretleri ucuzdur, 1.000 km de 1 bakıma götürürsün.

Dylan 15.8 beygirdir. Motoru biten Dylan görmedim, duymadım. Hepsi hala kullanılıyor. 100.000 km kullanılanı biliyorum maksimum. 40.000 km ,30.000 km 20.000 km Dylanlar biliyorum hala da kullanılıyor. 16.000 kmde kayışı değişir. Son sürati 130 km/h dir. Rampa aşağı 140 km/h ve daha fazlasını yaptım. Su soğutmalıdır. Sen sürebildiğin sürece benzinin bitene kadar tam gaz sürebilirsin gücünde en ufak bir azalma olmaz. Parçaları pahalıdır. Özellikle dış plastik kısmından bir parça değiştireyim dersen uçuk kaçık fiyatlar var. Örnek olarak ön lastik üstü çamurluk 120 lira. Motor kısımda zaten parça ihtiyacı olmuyor. Bakım ücretleri km ye göre değişiyor 50-60 lira civarı. Ancak balata,kayış gibi bitip değişmesi gereken bakımlarda 200 lira civarına çıktığıda oluyor. Ancak o bakımlar 16.000 kmden sonra gerekiyor. BAkımları da 4.000 km de 1 dir.

Birde burası biraz küçük kaldı asıl Dylan başlığı şurasıdır:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lan-150-a.html
    Çok vaktinizi alır ama Dylan hakkında çok şey öğrenirsiniz.

Benim fikrim sağa sola bakkala, pazara gitmek için alacaksanız asya almayın yine bir honda activa ve ya beat alın oda 2. el olabilir. Asya alırsanız motordan soğuma ihtimaliniz var. Belki hiçbir sorun çıkartmayadabilir ancak çin malı motorların biri diğerini tutmuyor. 1.500 lira civarı para verip risk alırsınız. 2.el bir hondaya verdiğiniz paranın tamamı motora olur. Ama çok gezen biriyseniz ve keyif almak istiyorsanız Dylan alın. Kmsi düşük olursa tabiki daha iyi olur ama 20.000-30.000 km deki temiz DYlan lar bile Asyadan kat kat üstündür.
    hocam tebrik ederim muhteşem bi açıklama olmuş
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

merhabaaa ben yeni üyeyim buraya ve bende honda dylan kullanıcısıyım 1 yıldır.bu arada tek bayan benim herhalde bu motoru kullanan sizlerle tanışmayı çok isterdim ben sinem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    Alıntı hazelnut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabaaa ben yeni üyeyim buraya ve bende honda dylan kullanıcısıyım 1 yıldır.bu arada tek bayan benim herhalde bu motoru kullanan sizlerle tanışmayı çok isterdim ben sinem...
    memnun oldum bencede bayan olarak teksiniz..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler