Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ses 150 dylan
    bnde bu dylanın mat siyahı var türkiyeyye ilk geldiği anda aldım.şimdi bnde modifiye aşmasındayım resimleri yayınlıcam çok hoş oluyorr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Sattırcaksınız bana ensonunda nexusu

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattırcaksınız bana ensonunda nexusu
    abi bak 27000 kişinin önunde ilan ediyorum,bende senin motoruna talibim

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bugün dylancılar kervanına katıldım, biraz tecrübe kazaniyim ondan sonra gezilerde buluşmak dileğiyle....

hvarol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom K6
    Merhaba arkadaşlar.

Bir YBR kullanıcısıyım, aybaşında motorumu DYLAN ile takas edeceğim. Aranızd abulunmak bana keyif verecek, fakat ben Bahçeşehir'deyim. Kalamış'a gelmem valla çok zor. Arada bir Avrupa yakasında da toplanmalıyız bence.

Bu arada Erdoğan Bey, eşinizle birlikte yaptığınız Bozcaada geziniz hala aklımda, süperdi.

Görüşmek üzere.

Haydar Varol

dylan almayı düşünenler ve yeni aramıza katılanlar gerçekten doğru motoru seçtiniz emin olabilirsiniz

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Satarsam Burgman 650 alırım Motorumuda değereni bilebilcek birine saticam zaten.

abi ben değerini bilirim sen merak etmeama gel gelelim para yok,olsa zaten dylana binmezdik

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Senden para isteyenmi oldu yeterki motorun hakkını ver. Bu sabah temde bitanesi emniyet şeridinden gidiyor, bende peşine düştüm gaz aciyorum o kaçıyor 140 ile yanyana geldigimizde çok şaşırdım mat siyah bi dylan 150

150lik filan ama yapıyor işte namussuz motorkendin görmüşün işte daha ne deyim ben değil mi amauzun km'li gezilerde 2 kişi bazen yetersiz kalıyor güç bakımından,hız bakımından demiyorum çünkü yeterli hızı var..bakalım seneye para bulursam büyütebilirim

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Yo gayet yeterli gücü var 15 hp az değil, mondiallerin zart 150 leri ile 450 km bi günde yol yapan var iki kişi hemde. Ama sanki rampada biraz bayılıyor dylan150 ler ? Aslında sesindende anlasılıyor torku fena değil, iş birazda sürücüye kalıyor.

Yo gayet yeterli gücü var 15 hp az değil, mondiallerin zart 150 leri ile 450 km bi günde yol yapan var iki kişi hemde. Ama sanki rampada biraz bayılıyor dylan150 ler ? Aslında sesindende anlasılıyor torku fena değil, iş birazda sürücüye kalıyor.
    rampada bayılmıyor ama,ben genelde uzun yollu gezilere 2 kişi gidiyorum,çantamız ve sele altı dolu oluyor,2mizde de full koruma,depo dolu filan derken çok ağırlaşıyoruz..yine buraya kadar sorun yok iyi gidiyor ama önden bi rüzgar geldimiiii 80-90km hızda takılıp kalıyorsun ve sesinden de anlıyorsun ki motorun 80le giderken benzini içiyor6700km oldu 6,5 ayda yaptım bunu,gerçekten iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum hala,dylanı almaklaama açık konuşayım bu kadar da iyi çıkacağını tahmin etmiyordum.

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    O kadar ağırlktan pekde bisey bekleme artık Rüzgar zaten en büyük derdimiz, scooter ların ortası boş olduğu ici rüzgar icerde bi güzel geziniyor hızı bi anda 5-10 km kadar düşürebilcek rüzgarlar alıyoruz. ben seni msn ye ekledim niye yoksun ortalıkta msn ye çevirdik burayıda

ama abi geçenlerde hondanın test motorlarından olan silverwing 400'e bindim,iananılmaz bi motordu gerçekten.ön camı sayesinde hiç rüzgar yemiyorsunuz.e gücüne zaten diyecek yok..çok rahattı ya.uzun yola çıkmak isterim gerçekten öyle bi scooterla,hayırlısı olsun bakalım inşallah bi yerlerden para bulursak sınıf atlaması yaparım dylanın filan gözünün yaşına bakmam yemin ederimabi korkuyorum msnye girmeye 34kişi online şuandabiliyorum sende onlinesın ama giremiyorum

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Pistte rüzgar olmaz zaten her tarafı kapalı Bizim motorlar kutu gibi önleride duvar gibi istedigi kadar şekillensin makine her türlü türbülansa giriyor özelliklede otobüslerin kamyonların arkasındayken :( silverwing alcaksan 600 ü al güç elinin altında olsun

Pistte rüzgar olmaz zaten her tarafı kapalı Bizim motorlar kutu gibi önleride duvar gibi istedigi kadar şekillensin makine her türlü türbülansa giriyor özelliklede otobüslerin kamyonların arkasındayken :( silverwing alcaksan 600 ü al güç elinin altında olsun
    yok abi pistte kullanmadım.eskişehir kutahya yolunda kullandım burası en çok rüzgar alan yollardan birisi..hatta en pis yol yani..yandan alınan rüzgara lafım yok ama dylanda önden alınca rüzgarı yüksek hızlardayken çok zorlanıyor.silverwngde böyle bi şey yok işte ön cam sayesinde rüzgar kaskının üstünden akıp gidiyor,çok hoşuma gitti yasilverwing 600 çok uzak abi bana ya..öğrenciyim eskişehirde bazen dylanın benzinine zor yetişiyorum,600'lük filan alırsam iliklerimi kurutur o benim,zevkten çok sinir yapar bende 600'lükhayırlısıyla bi çalışmaya başlayım okul bi bitsinde motoru o zaman alırım ben gibime geliyo

huseyin_k80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 500 2004
    selam rakadaşlar acemiliğim için kusura bakmayın ama daha motora binmeye başlıyalı 2 gün oldu...gidiyoruz öyle yavaş...dylanıma kaç okta n benzin almalıyım...ben 97 oktan aldım bugün ama bilmeden....

1000km ye kadar 95 al bence fazla zorlanmasın motor parçalar alışıncaya kadar yada herneyse işte

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan

Abi senin motorun yıllık vergisi ne kadar?
    çok şirin bi motor, iş yerimin sokağında var bi tane kırmızı oda. Her geçişimde bakıyorum iç geçiriyorum.
    teknik verileri nedir kısaca ?

slmlar cümleten
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    izel yıllık vergi 240 ytl

460cc tek silindir 40 hp bi makine,biraz konforsuz süspansiyonları sert ama çok tepkili çok torklu bi makine en son 192km/h gördüm ben. ama çok rüzgar aldığım icin düşürdüm hızımı, limitörü actım, egzosuda bosalticam 200+ icin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler