Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Son Dakika : Yeni Honda Forza..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    Lansman a katılan var mı acep???

Anes bana yakın illa ki 16 veya 17 sinde görmek istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    2 Temmuzda Honda forza 250 yi Güngör Motorda yakından inceledim. Tespilerim şu yönde:
    1-Forza 300 dan daha derli toplu ve sportif olmuş. Xmax tan esintiler var. Xmax'ın piyasayı ne kadar domine ettiğinin göstergesi.
    2-Ledler faarlar çok başarılı olmuş.
    3-Sele yükseligi: xmax'a göre daha alçak 1,63 boyundayım yükseklik açısından sıkıntı çekmedim.
    3-Sele altı sınıfının en fazla kapasitesine sahip olmasa da(SYM joymax a göre daha küçük)tatminkar bir büyüklüğü var.Uzerinde opsiyonel olarak topcase var. Kontak açıkken anahtara gerek olmadan tek tuşla açılabiliyor.
    4-Gosterge sade ve şık xmax 400 göstergesine benziyor.
    5-Aynalar gidonda değil ve kapana biliyor ayrıca aynaların genişliği gidondan fazla değil trafikte sağa sola çarpma derdi olmaz.Sinyaller aynaya entegre bu da kırılması halinde aynanın maliyetinin fazla olacağı anlamına geliyor.
    6-Üzerinde Pirelli Diablo rosso lastikle geliyor bu önemli bir artı.
    7-On camın yüksekliği elektronik olarak kolayca ayarlanabiliyor bu özelliğini çok beğendim.
    8-Sele altında ekstra bir cep var. Avadanlık ve lastik tamir kiti koymak için çok kullanışlı olabilir.
    9-Bayiden aldığım bilgiye göre; Topcase li 26-28, Topcase dahil fiyatı 28-30 bin bandında olacağını söylediler.
    Not: Telefon dan yazıyorum hatalardan ötürü özür dilerim
    Buyrun Fotoğraflar:

[u
    potasyum, emremm, badircik ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Pcx ile xmax melezi birşey. topcase li 26 olursa alırdım bir dal.yada almam ne alıcam cb500f alırım.edit xmax 250 abs yakıtı fazlalığı ve performans düşüklüğü yüzünden sattım bu sebepten 250 cc scooter almam gibi. Ama yamaha yerine Honda yı tercih ederim.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Xmax kaç modeldi ? Yeni modellerinde yakıt tüketimi konusunda kullanıcıları çok memnun yeni kasa xmax eskisi gibi sele altı genişliği ve daha spor tasarımı ile öne çıkıyor.Forza güncel kasası ile eskisinden çok daha farklı bir görüntüye kavuşmuş sürüşünün nasıl olduğunu test etmeden anlamak güç. Eğer fiyatı uygun olursa bir çok insanın tercih edeceğinden eminim.

Motosikleti
    MASH150/PCX150/MT25/XMAX250/DOWNTOWN350
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax 27.000 olmuş. 20.000 e 2018 honda mı alacağız?
    20bin olursa en az 10 tane alırım

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat nezaman açıklanır bilgisi olan varmı

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir motor. Normalde maxiscooter dizaynı bana hitap etmez ama ben de ilgileniyorum yeni Forza ile. Revizyon başarılı olmuş, çok işlevsel duruyor. Yan aynalar için SYM'de falan o bölgeleri bir parçayla kapatıp aynaları gidona taşıma modifiyesi yapıyorlardı. Bunda da yapılabilir. Fiyatı her türlü 30 bine yakın olacaktır.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı overprotec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat nezaman açıklanır bilgisi olan varmı
    motor bayileri gezer bence tamamen, ilgi alaka ön sipariş durumuna göre motor fiyatını açıklarlar diye düşünüyorum, bu halde ay sonu gibi olur bence
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

Motosikleti
    nc750x
    250 cc yapmaları bence pek iyi değil. Sırf 2.000 lira ucuz olacak diye 250 cc yapmaları mantıklı olmamış. Artçılı ideal maxi scooter 300-350 cc olmalı.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax kaç modeldi ? Yeni modellerinde yakıt tüketimi konusunda kullanıcıları çok memnun yeni kasa xmax eskisi gibi sele altı genişliği ve daha spor tasarımı ile öne çıkıyor.Forza güncel kasası ile eskisinden çok daha farklı bir görüntüye kavuşmuş sürüşünün nasıl olduğunu test etmeden anlamak güç. Eğer fiyatı uygun olursa bir çok insanın tercih edeceğinden eminim.
    Xmax 2016 model di 4 lt den aşağı düşmedi hiç. 3600 km de sattım

Motosikleti
    nc750x
    xmax300 2000 km dir kullanıyorum. Şehir içi ortalama 2,4-2,6 litre yakıyor. Artçılı 2,6-2,8 litre.

Motosikleti
    MASH150/PCX150/MT25/XMAX250/DOWNTOWN350
    MOtoru canlı gören var mı ? Kasa olarak heybetli değilmiş, xmax.ten küçük diyorlar. Dpğru mu ?

Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekiş kontrol ile elektrikli ön camı iptal edip getirsinler 25bin (+-1000) TL ye olur. Markaların Avrupada ki modelleriyle Türkiye ye getirdikleri modeller arasında donanım farkı olması alışıldık bir durum.
    Resmi honda türkiye sayfasında söylediğiniz özellikler bulunmakta türkiyede forza 250 motosikletin özelliklerinde kısıtlama yapılmadan gelecek bencede elektrikli cam anahtarsız çalıştırma keyif işi fakat çekiş kontrol olması gereken bir özellik xmax ile karşılaştırılıp yenebilmesi için daha yeni bir motor olan forza 250 ye daha fazla extra özellik konması da markaların farklarını doğuruyor birbirne çok benzeyen bu iki motor arasında seçilmesinde öncü olacak özellikler genelde bunlar. forza (AB) avrupa birliğinde yani italyada üretiliyor %20 gümrük vergisinden muaf olacak. 250 cc olduğu için ötv vergisi %37 yerine %8 e düşecek yani nss 300 28.500₺ diye düşünürseniz forza 300’ün fiyatını baz alır onun üzerinde düşünecek olursak 21.500 civarı bir fiyat ile gelmesi beklenir fakat özellik farkları ve bu farkları da göz önünde bulundurulduğunda 25’e yakın olması beklentim.honda forza xmax’in eski rakibi olduğunu düşünür ve ötv dilimini %37 den hesap edersek şuanki pahalı fiyatı çıkıuor fakat 250 cc olsaydı xmax’den daha ucuz olacağını göz önunde bulundurmak lazım.
    Forza 250 benim beklentimce xmax’den 2000₺ daha ucuz olacak gibi
    Çantalı versiyonunda ekstra para isteneceğinden xmax ile arasındaki fark kapanır gibi fakat bayiler genellikle 28.000₺ oalcak çantalı modeli 30.000 olacak diyor.

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax300 2000 km dir kullanıyorum. Şehir içi ortalama 2,4-2,6 litre yakıyor. Artçılı 2,6-2,8 litre.
    Pcx 125 kadar yakıyor vay be

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Kadirbayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi honda türkiye sayfasında söylediğiniz özellikler bulunmakta türkiyede forza 250 motosikletin özelliklerinde kısıtlama yapılmadan gelecek bencede elektrikli cam anahtarsız çalıştırma keyif işi fakat çekiş kontrol olması gereken bir özellik xmax ile karşılaştırılıp yenebilmesi için daha yeni bir motor olan forza 250 ye daha fazla extra özellik konması da markaların farklarını doğuruyor birbirne çok benzeyen bu iki motor arasında seçilmesinde öncü olacak özellikler genelde bunlar. forza (AB) avrupa birliğinde yani italyada üretiliyor %20 gümrük vergisinden muaf olacak. 250 cc olduğu için ötv vergisi %37 yerine %8 e düşecek yani nss 300 28.500₺ diye düşünürseniz forza 300’ün fiyatını baz alır onun üzerinde düşünecek olursak 21.500 civarı bir fiyat ile gelmesi beklenir fakat özellik farkları ve bu farkları da göz önünde bulundurulduğunda 25’e yakın olması beklentim.honda forza xmax’in eski rakibi olduğunu düşünür ve ötv dilimini %37 den hesap edersek şuanki pahalı fiyatı çıkıuor fakat 250 cc olsaydı xmax’den daha ucuz olacağını göz önunde bulundurmak lazım.
    Forza 250 benim beklentimce xmax’den 2000₺ daha ucuz olacak gibi
    Çantalı versiyonunda ekstra para isteneceğinden xmax ile arasındaki fark kapanır gibi fakat bayiler genellikle 28.000₺ oalcak çantalı modeli 30.000 olacak diyor.
    Honda forza 250 ve 300cc İtalya değil-Tayland imalat.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Yamaha xmax 250 üretimini forza 250 çıktı diyemi durdurdu diye aklına geliyor insanın.çünkü forzanın bu özellikleri karşısında hiçbirinin hiç şansı yok.

Şu motoru neden Mart- Nisan aylarında getirmezler. Ortalık yeni kasa x-max doldu. Honda hâlâ motor getirecekte satacak. Mantıklı bir açıklaması olan var mı?

Motosikleti
    cıks
    İlk defa bir motoru görmek için tnt25 de sabırsızlanmıştım,bu 2. G3rçekte yakından nasılmış merak içindeyim. Hayırlısıyla yarın anes te görmek için giderim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    alet güzel 25 ten aşağı bir fiyat olacağını düşünmüyorum,20 liraya temiz forza 300ler var kasa olarak daha büyük duruyor,ben olsam onu tercih ederdim fakat vergi dilimi bir üst dilime geçiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)