Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spy 1000m alarm hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD ( 2013 )
    Spy 1000m alarm almak istiyorum fakat kullanıcı yorumu gibi şeyleri bulamadım aranızda kullanan , bilgi verebilecek birileri varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bildiğiniz çin malı alarm. Fazla birşey beklemeyin, abartılmasına ve reklamlarına da kanmayın derim. spy 5000 mi 7000 mi ne almıştım saçma bir fiyata. Zırt pırt alarm batarya bitiriyor, kumanda pil bitiriyor, alarmı kumandadan iptal edemiyorsun. Doğru dürüst montaj yapılmadıysa hiçbir fonksiyonunu kullanamıyorsun. Vitesli motosikletlere uzaktan çalıştırma fonksiyonunu güvenlik(!) nedeni ile takamıyorlar çünkü sistem debriyaj ve vites boş konum fonksiyonunu bypass ederek çalıştırıyormuş v.s. v.s... Sonunda iki üç kablo bir soket söküp iptal edip çıkartmıştım. Tabi birde montaj yaparken nasıl becerdilerse fan rölesini, stator ve konjektörü (tabi ki biryerden ters polarize verdiler) yakmışlardı. Onun yüzünden çekmediğim işkence kalmamıştı

Alacaksanız marka konusuna fazla takılmadan, darbe ve mikrodalga sensörlü güçlü sirenli bir model alın. Diğer fonksiyonlar hikaye. Ve kumandanız sadece basit bir kumanda olsun, aç/kapat/alarm şeklinde. Dijital ekranlı ve çift yönlü kumandaların bataryalarını iki günde bir şarj etmek veya bataryasını değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Tekrar ediyorum, iki günde bir.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Vitesli motosikletlere uzaktan çalıştırma fonksiyonunu güvenlik(!) nedeni ile takamıyorlar çünkü sistem debriyaj ve vites boş konum fonksiyonunu bypass ederek çalıştırıyormuş v.s. v.s...
    Bahsettiğiniz alarm spy5000m ise kim söylemişse ya bilmeden sallamış ya da aleni yalan söylemiş size .

Kumanda pili de normal alkaline pilde 1 ay, 1000mAh şarjlı pilde 3 hafta kadar gidiyordu, uzaktan çalıştırma özelliği de dahil kendim monte ederek 2 yıl kullandım.
    Ha, ne kadar az güç çeker ise çeksin dikkatli olunmazsa bir süre sonra aküyü pert ediyor orası doğru.

spy 1000m de dediğiniz gibi çin malı alarm işte. İşini görür arkadaşın.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz alarm spy5000m ise kim söylemişse ya bilmeden sallamış ya da aleni yalan söylemiş size .

Kumanda pili de normal alkaline pilde 1 ay, 1000mAh şarjlı pilde 3 hafta kadar gidiyordu, uzaktan çalıştırma özelliği de dahil kendim monte ederek 2 yıl kullandım.
    Ha, ne kadar az güç çeker ise çeksin dikkatli olunmazsa bir süre sonra aküyü pert ediyor orası doğru.

spy 1000m de dediğiniz gibi çin malı alarm işte. İşini görür arkadaşın.
    Doğrudur, zaten bilen adam olsa elektrik sisteminde ters polerizeye sokup bana 1.000 TL masraf çıkartmazdı. Ama kumanda bataryası en fazla iki günde bir bitiyordu. Şarjlı ve alkalin pilde denedim, malesef sonuç değişmedi. Arıza veya montaj hatası, belki mesafeden kaynaklı sürekli sinyal aradığı için (teknik detayından emin değilim) de olabilir. Ayrıca en azından 3-4 günde bir motosikleti çalıştırmazsanız aküyü de bitirebiliyor, en azından zayıflatıyor. 15 gün çalıştırmazsanız akü tamamen bitiyordu. O yüzden uzun süre çalıştırmayacağım zaman 15A sigortasını söküp devre dışı bırakmak zorunda kalıyordum. Düşünün, uzun süreliğine motosikleti bırakmak için alarm takıyorsunuz ve uzun süre bırakıldığında batarya bitirdiği ve hatta bataryayı bozduğu için iptal etmeniz gerekiyor

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/spy-1000-m-motosiklet-alarmi-P68186316?gclid=Cj0KCQjwhPfkBRD0ARIsAAcYycH6tjTnRO URuvv-nQD8ttlCnEFE7Zc6HcQgYvMCvd0GJ2B_lbAbqE0aAnLoEALw_w cB&gclsrc=aw.ds

Burada yorum yazılmış alarm hakkında

Motosikleti
    GeorgesnocaNA
    cin mali markasi bile belli olmayan uzaktan calistirma ozelligi olan bir alarm kullaniyorum. menzili disinda bir sikintim yok. ayrica aliexpressden yorumlara bakarak bir cok alarm icinden istediginizi secebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)