Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

**TraFikte en tilt olduğunuz olay nedir??

Motovento
    REKLAM ALANI
    can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    Alıntı Gabe adlı üyeden alıntı
    bir tane yok, o yüzden sıralama yapacagım.

benim en sinir oldugum tabii ki taksiciler.. daha sımdı gelırken bıle bin tanesi sıkıştırdı abuk subuk şerit geçicez diye. bigün dalıcam bi tanesine zıncırle ama du bakalım. hiçkimse şimdi taksici savunmasın ya da o da sana levyeyle girer demesin. ciğerini sökerim o levyeli babayiğidin, sinir sahibi ettiler beni gece vakti.

ikinci sırada da scooter a 2şer kişi binmiş sıfır koruma malak türk gençliği yer alıyor. okuzler yer ıslakmış viraj keskinmiş kamyonlar geziomuş hak getire vızır vızır geçiyorlar. oyle sagda solda patladıklarına da şahit olmuyoruz. 9 canlı herifler herhalde.

üçüncü sırada ise son model arabalı denyolar yer alıyor. süper hiper lüks arazi araçlarına ya da spor makinelerine binen bu tipler genelde 20 yi aşmamış ve aşırı lavuk oluyorlar. tamam babaları zengin olabilir ama ne yazık ki yol babalarının malı değil; umurlarında da değil zaten.

diyorum punisher tişörtü çekip bir infaz listesi oluştursam bu saydıklarımdan (taksiciler hariç, onları sadece dövmek lazım), 2-3 tanesini yok etsem biraz akıllanırlar mı?
    hocam punisher benzetmesi süperdi vallahi yardımcı olurum
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bayan arkadaşların büyük araba ve genelde de range rover jeep alıp da manevra yapamamaları sinir bozucu tabi. trafiği kilitleyebiliyorlar. bence bayanlarda asıl sorun bazen panik yapıp fren yerine gaza basıp inanılmaz zor anlar yaşamaları ve yaşatmaları.

base ball sopalı taksiciler,tornavidalı dolmuşçular,doğan görünümlü şahine beş kişi binen ve kendini allah sanan sustalı bıçaklı ve bilye atar hale getirilmiş gaz tabancalarıyla donanmış it kopuk takımı gerçekten çok tehlikeli.

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    punisher
    Çoculuğum geldi be aklıma valla sırf o tshirt giymek için bile olay çıkartırım

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    en cok ışıklarda veya trafikte beklerken mal mal bakan şahıslara gıcık oluyorum ya noluyo ki tip tip bakınca.Bide durduk yere ani fren yapan tipler var gıcık sıralamasında üst sıradalar.he nerdeyse unutuyorum bide trafikte şeridinde gitmesi gerekirken sanki motorlar gelipte geçmesin diye sağa sola yanaşan tasıtlar onlarda cok gıcık yaw
    Drift Religion

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    sinyal vermeden dönüş yapan araçlara uyuz oluyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    istanbulda minibüs dolmuş ve taksi şöförleri, benimde arabam var bütün motosikletleri görüyorum bu arkadaşların motosikletleri bu kadar görmezden gelmemeleri gerçekten çok garip

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    trafik kurallarına uymayan bütün herkese gıcık oluyorum.
    geçen haftalarda, acıbademde yolda kalmış 2 motorcu gördüm. çin malı bir scooterları vardı. işaret yaptılar durdum. benzinleri bitmiş. benzinliğe götürmemi istediler, "seve seve" dedim. birini arkama alarak benzinciye götürüp geri getirdim. yolda giderken kırmızı ışıkta durdum. aramızda geçen dialog:
    -haa, abi sen duruyosun di mi?
    -nasıl yani?
    -abi sen kırmızıda duruyosun. biz geçiyoruz, geçseydin ya..

bir de, bayanların büyük çoğunluğu trafikte tehlike arz ediyor.. kimse bunu inkar edemez.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı
    trafik kurallarına uymayan bütün herkese gıcık oluyorum.
    geçen haftalarda, acıbademde yolda kalmış 2 motorcu gördüm. çin malı bir scooterları vardı. işaret yaptılar durdum. benzinleri bitmiş. benzinliğe götürmemi istediler, "seve seve" dedim. birini arkama alarak benzinciye götürüp geri getirdim. yolda giderken kırmızı ışıkta durdum. aramızda geçen dialog:
    -haa, abi sen duruyosun di mi?
    -nasıl yani?
    -abi sen kırmızıda duruyosun. biz geçiyoruz, geçseydin ya..

bir de, bayanların büyük çoğunluğu trafikte tehlike arz ediyor.. kimse bunu inkar edemez.
    kulağına küpe olsun bidaha arkana hayvan bindirme

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Öküz biriyle kaza yparın o özür diler yanında ki kabadayılık. Tam başa bela ki bugün başıma geldi. Şöför özür dilyor yanındaki dayılanıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    özellikle doğu karadenizli vatandaşların hacı kahveci,sait uçar gibi ispanyollara benzeyen kısık sesli yerel türkücülerle,ismael türüt ve oy nurcanum nurcanum gibi eserlerini arabaya eklenmiş hoparlörden tüm mahalleye yayın yapacak kadar açmalarına gıcık oluyorum.uyaracak olsanız feci şekilde dayak yer belki de pıçaklanırsınız.sevmiyorum o yöre insanını.özellikle düğün ve askere uğurlama saçmalıklarında yapılan kural hataları ve şehrin göbeğinde havaya sıkılan kurşunlar ve yapılan bilimum gürültünün haddi hesabı yok. bir gün tepemin attığı bir güne denk gelicek dalıcam heriflere.

dediğim günlerde bu vatandaşların iyicene gözü döner ve ciddi tehlikeler atlatırsınız.korna bile çalsanız dayak yersiniz.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aptalca araba suren ve kendını profosyonel sananlara gıcık olurum
    Yeni yine yeniden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    seyir esnasında sağ ön koltukta oturan ve pis ayağını kürek gibi aracın dışına çıkaran ayılara gıcık oluyorum.tipoloji olarak güneydoğu kökenli olduklarını tahmin ediyorum. yahu kardeşim o kadar yer varken o ayağın orda ne işi var.senin pis ayağını görmek zorunda mıyım, ayrıca bir kamyon bir tır gelse seni biçse ,,,ayağını 500 metre ilerden toparlar.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    motorları araçtan saymayanlara kıl oluyorum..

Aynen Katılıyorum Sana....
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu pis ayak çıkan araçlar genelde kırmızı steyşın renault 12 falandır.

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    trafik terörü yaratan herkese ve her olaya tilt oluyorum . özellikle dolmuş taksi ve otobüs üçgenine. ayrıca eksosundan aşırı karbonmonoksit çıkartan büyük küçük vasıtalara da tilt oluyorum.
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bir de otobanda farı bozulmuş aracını yolun sağına çekmiş,sanki yanında yedek ampul varmış gibi, çok anlıyormuş gibi farı tamir etmeye çalışan herşeyden anlarım abi adamları vardır.bunlar genelde süratle gelen bir 5.20 BMW ya da fatih kamyon tarafından biçilerek ömürlerini tamamlar, bir iki kişinin de hapsi boylamasına sebep olurlar.

özellikle antep, adana, mersin,antalya civarlarında güney yörelerimizde 10 tane efes bira karşılığında 87 model mobilet alıp karıya kıza hava yapmak için daha çok dikkat çeksin diye egzozunu kulağa matkap olacak kadar gürültü çıkarttırarak gürültü faşizmini gerçekleştiren .........17 yaşlarında zenci kadar kara tenli,çirkin bir vatandaş formu vardır ki base ball sopasıyla kovalayıp sırtına kösmek farzdır.

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    sayın dishy sende araba kullanacak olsan şehir içinde 60'ı geçemezsin.burada hatalısın.sen uzun yolda 60'la giden araba gördünmü hiç?

sen iki tekersin trafikte kapladığın alan en fazla yarım metredir.

arabalar ise bunun 2 3 katıdır.sen olsan basabilirmisin şehir içinde.dört tekerle şehir içinde basanlar denyodur zaten.

bende bir motorcu olarak sevgili motorcu kardeşlerime şunu söylüyorum.

eğer şehir içinde kafa tuuttuğunuz arabaya şehir dışındada kafa tutuyorsanız size helal!

ama uzun yolda sağdan devam etmek zorunda iseniz arabalarada hak verin ve ayrıca arabalarla yarışa girmeyin.
    unutmayınki..
    en düşük araba sizden 3 silindir fazla,en az 60 beygir fazla,en az 1lt. motor hacmi fazla,3 teker fazla.vs.vs.

ama 4 silindirli bir motor sahibi iseniz saygılarımla sayın dishy!

zaten büyük olanlar küçüklerle uğraşmazlar.iğne biz çuvaldız 4 tekerlere
    itina ile kaza yapılır

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    özellikle doğu karadenizli vatandaşların hacı kahveci,sait uçar gibi ispanyollara benzeyen kısık sesli yerel türkücülerle,ismael türüt ve oy nurcanum nurcanum gibi eserlerini arabaya eklenmiş hoparlörden tüm mahalleye yayın yapacak kadar açmalarına gıcık oluyorum.uyaracak olsanız feci şekilde dayak yer belki de pıçaklanırsınız.sevmiyorum o yöre insanını.özellikle düğün ve askere uğurlama saçmalıklarında yapılan kural hataları ve şehrin göbeğinde havaya sıkılan kurşunlar ve yapılan bilimum gürültünün haddi hesabı yok. bir gün tepemin attığı bir güne denk gelicek dalıcam heriflere.

dediğim günlerde bu vatandaşların iyicene gözü döner ve ciddi tehlikeler atlatırsınız.korna bile çalsanız dayak yersiniz.
    ya bence bir yöre halkını kapsayan böyle bir açıklama bence hatalı herkes öyle değildir.tamam sevmeyebilirsin ama genelleme yapma hakkı vermiyor ki arkadaşım yani bunları yapan sadece karadenizliler mi eğer bunlarsa seni tilt eden türkiyede daha çok tilt olursun çünkü bunları herkes yapıyor bir yöre halkına mal etmek yanlış olur...
    sevgilerimle.......
    NOT:ayrıca sakın öyle dalacam filan deme öyle bir hata yapma karadenizliler hiç boş gezmez arkadaşım bir hiç için kendine yazık edersin....
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı
    sayın dishy sende araba kullanacak olsan şehir içinde 60'ı geçemezsin.burada hatalısın.sen uzun yolda 60'la giden araba gördünmü hiç?

sen iki tekersin trafikte kapladığın alan en fazla yarım metredir.

arabalar ise bunun 2 3 katıdır.sen olsan basabilirmisin şehir içinde.dört tekerle şehir içinde basanlar denyodur zaten.
    başkasına yazacaktın sanırım,,alaka kuramadım çünkü kendi yazdıklarımla..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    özellikle antep, adana, mersin,antalya civarlarında güney yörelerimizde 10 tane efes bira karşılığında 87 model mobilet alıp karıya kıza hava yapmak için daha çok dikkat çeksin diye egzozunu kulağa matkap olacak kadar gürültü çıkarttırarak gürültü faşizmini gerçekleştiren .........17 yaşlarında zenci kadar kara tenli,çirkin bir vatandaş formu vardır ki base ball sopasıyla kovalayıp sırtına kösmek farzdır.[/QUOTE]

söylediklerinde haklısın trafikte uyuz olduğumuz şeyler ama dikkat ettimde her şikayetinde belli bölgelere yükleniyosun bir laf vardır her destede var bir kereste diye genelleme yaparak bütün doğu karadenizlileri bütün güneydoğuları ya da ne biliiym baseball sopasıyla kovalamak falan garip laflar yakışıksız kelimeler böyle forumlar için.tabiki bir çok şey görüyoruz trafikte lanet ediyoruz ama bu hataları yapanların memleketlerinden gelen bir özellik değil kendilerini yetiştirme tarzlarından gelen hayvanlıklardır eğitimsizlikten gelen hatalardır. 3-4 tane mesaj yazmışsın her birinde kesin hedefler göstermişsin biri doğu karadeniz biri g.doğu bir de özellikle kara tenlilere takmışsın herhalde ne biliyim hayret ettim doğrusu bu devirde böyle yaklaşımlara.
    neticede yurtdışında (belçika-brüksel) yaşamış birisi olarak, 1 sene orada arabada kullandım trafikte kural aynı da uygulamalar farklı.motosiklet ve bisikletlere verilen önem ve dikkati bizim burada beklememiz zor bunu böyle kabul etmek lazım yine bizim nesille biraz daha anlayış geldi ama belçikadada hiç bir zaman bir evin kapısını çalıp bir bardak bile su isteyemeyiz herhalde.

sonuçta bizim ülke böyle zamanla düzelir gibi kızmakta haklıyız ama lütfen bölge kesim memleket belirtmeden bazı insanları üzmeden yorumlar yapalım

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler