Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

**TraFikte en tilt olduğunuz olay nedir??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR1000RR
    Şerit arasında giderken, şeridinde gitmeyipte yandaki arabalar ile aynalarını değdirmeye çalışıp sonra da aynadan seni gördüğü halde toz almaya devam eden sürücüler...BİRDE OTOBÜS VE MİNİBÜSLEEEEER...Çok büyükler kardeşim yahu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Vento adlı üyeden alıntı
    BİRDE OTOBÜS VE MİNİBÜSLEEEEER...Çok büyükler kardeşim yahu
    aman yarabbim hele kamyon ve de tırlar...sabahları çevreyolunu kullanıorum işe gelmek için,,yanımdan bi geçiolar ödüm patlıo
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Sinyal verip pat diye önüme duran minibüsler bile canımı sıkmaz, genelde sakinimdir trafikte.

Tek bir konuda küplere binerim. Örneğin bir kavşakta bekliyorsunuz sağınızdan bir araç geliyor bekliyosunuz adam geliyor yanı başından dönüyor. Uzun lafın kısası Sinyal vermek için parmağını oynatmaktan aciz ve üşengeç dingillerden nefret ediyorum.
    Free Motorcycle Team

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Trafİkte Seyİr Halİnde İken ,ÇocuĞunu Dİreksİyona KucaĞina Oturtup Etrafa,,, "bakin Benİm OĞlum Var Helal Olsaun Bana Ben NeymİŞİm Bea"...bakiŞlari Atan Alaturka Tİpler.

Aİrbagi AÇilmayasicalar!

GÖrmemİŞİn Bİr OĞlu OlmuŞ Krolari

1988 Model Beyaz Şahİnİn Ön Izgaralarini Farkalrini DeĞİŞtİren, Camlarina Fİlm Çekİp Kalin Lastİk Takan,arkasina "mevzu Derİn" Tarzinda İĞrenÇ Şeyelr Yazip İÇİne 5 Kro DoluŞup Askerde Kral Tv Yayinindan AliŞkin OlduĞumu İĞrenÇ MÜzİklerİ Sonuna Kadar AÇip Kariya Kiza Laf Atan Dallamalar.!(kapilari Kİlİtleyİp Arabayla Beraber Yakmak Lazim Bunlari...)

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Alıntı moto adlı üyeden alıntı
    ben otobanda yuksek suratlerde gıderken en sol serıdı bos bırakmayan suruculere tav oluyorum ve arbasının yanına yanastıgım kısılerın cabucak gaza gelıp arabayı patınajla kaldırmalarına
    Tüm yazılanlara

Birde neden motorsikletle yaklaşınca araç sürücüleri gaza basıyor çözemedim . Kendim arabayla giderken motorsiklet sürücüsü gördümmü oldum olası arabayla normal bir hızda izlerim gerekmedikce hızlanıp arkamdan geleni şaşırtmam şaırtmaktan korkarım motor yada 4 teker farketmez , benmi safım anlamadımki

Alıntı northern adlı üyeden alıntı
    kusura bakma ama gerçekler bu yönde benim kız arkadaşım bile artık anladı bayan gördümü dikkat et diyor beni uyarıyor benim en sinir olduğum fren mesafesine yandan başka arabaların zırrtt diye girmesii sonunda birine geçireceğim ama hayırlısı
    Dishy üzgünüm ama bende Northern e katılmak durumundayım , bizim evdede aynı görüş hakim , 16 yıldır araç kullanıyorum 4 kazam var birinde kamyon sürücüsünün hatası ile ailecek 3 takla attık Allaha şükür sagız , diğer 3 kaza ufak ve arabama iki kez park halinde , bir kezde kavşak dönüşünde çarptılar 3 şöförde bayandı dogru duzgun kullanan bayan surucu yokmu tabiki var . onlar icin sozum meclisten dısarı. Hatan yapan erkek yokmu bir dolu onlarada sözümüz cok zaten.

syg
    Özgürlüğüm Rüzgarında Saklı

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    aman yarabbim hele kamyon ve de tırlar...sabahları çevreyolunu kullanıorum işe gelmek için,,yanımdan bi geçiolar ödüm patlıo
    walla aynen
    dikiz aynasından tır geldiğini gördüğün anda
    sıkı sıkıya yapışıyorum direksiyona..
    tırların rüzgarı bile etkiliyor benı...
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    walla aynen
    dikiz aynasından tır geldiğini gördüğün anda
    sıkı sıkıya yapışıyorum direksiyona..
    tırların rüzgarı bile etkiliyor benı...
    beni de sallanıorummmmm

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Sollamak yerine sağlamayı (sağımdan geçmeyi) tercih eden dallamalar
    Kaza Anında Sizi Korur...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    dikiz aynasına bakmayanlara sinir oluyorum. bunlara motorlar da dahil. geçen aynaya bakmayan bir motorcu aniden önüme kırdı çarpıyordum. tabi önüme kıran arabaları say say bitmez.

evet bunlara ilaveten.birden durup arkasında kim var bakmadan geri vitese atıp geri geri gelenlere.Özellikle sizi göremeyecek kadar büyük ve havaleli taşıtların arkasında kalmayın.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    1-sinyal vermeden dönüş yapmaya çalışanlar
    2-normal şekilde yanımdan geçerken zaaaaaarrtttt diye korna aklımdan
    diyorum bu kamyon herhalde, arkama bir bakıyorum moblyte bu ne ya
    3-düz ve boş yol 20 den gidenler sanki turistlik yer geziyooo
    4-bazı (%25)bayan sürücülerden
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yamuk yaptıktan sonra kaçan sürücülere gıcık oluyorum erkeksen kaçmasana kafanı kırim

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    Minibüscüler, taksiciler ve aynı arabaya doluşmuş 3-4 serseri beni çok sinirlendiriyor.
    would I still see suspicions in your eyes?

Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    su birikintilerine tilt oluyorum
    arkamdan korna ve selektör yapan arabaları seviyorum önce yol verip sonra geçmesi zevkli oluyo
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sinyal vermeden şerit değiştiren hem kendini hem trafiği tehlikeye sokan bilimum umumi arkadaşlar ...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    topiği kadın erkek ayrımı olarak değişin isterseniz atışmanıza gerek yok trafikte erkekler kadar iyi kullanan bayan sürücülerde var ancak bayan sürücülerin çoğu heyecan yapıyo bu heyecan hata yapmasına sebep oluyo bazen bu hatalar çok ciddi olaylara yol açıyo. diger bi açıdan bakarsak erkekler heyecan yapmıyo ama dikkatsiz arac kullanan erkeklerin sayısı az değil uzun lafın kısası trafik kazalarının çoğu erkek sürücülerin hatalarından kaynaklanıyo bayan sürücülerde diger sürücüleri özellikle biz motosiklet sürücülerini cok zor durumlarda bırakıp kaza yapmalarına sebep oluyo yine uzun lafın kısası erkek kaza yapıyo bayan kaza yaptırıyo

egzozcu savaş ferik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence araba kullananlar bizleri kıskanıyor ve onu için böye dengesizce davranıyorlar onlarıda anlamak lazım aralarından zırt diye geçiyoruz.geçen hafta hanımla beraber dolma bahçeye gidiyoruz sahilden trafik kilit yanından geçtiğimiz arabalarda porş audı mercedes bmw yani en ucuz araba 70 milyar tl adamlar til oluyor tabi bizide daha serbest bir trafikte sıkıştırıyorlar normal olarak

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: crato **************
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    bayan sürücülerin çoğu heyecan yapıyo bu heyecan hata yapmasına sebep oluyo bazen bu hatalar çok ciddi olaylara yol açıyo. diger bi açıdan bakarsak erkekler heyecan yapmıyo

e tabi yapmazlar çünkü sizlerin etrafın da size bi halt yapıomuşsunuz gibi bakan birileri yok

bu da tilt olduğum olaylardan biridir.....

chess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Bir seferinde bir bayan söför yüzünden bende kazaya uğrayacaktım. Olay söyle gidiş gelişin kaldırımla ayrıldığı her yönü iki şeritli yolda akşam saati evimde doğru dönüyorum. Kaldırım bir noktadan kırılmış ve o noktaya doğru karşı şeritten bir araba yaklaşıyor. O noktadan kaldırıma çıkıp U dönüşü yapamayacağını en azından beni görünce bekleyeceğini düşünme gafletinde bulundum. Bayan söför bir anda karşı şeritten benim şeridime çıktı ve dönmeyide beceremeyince yolu 90 derece kesti. Kaçacak yerde kalmadı bana. Zar zor frenle durdum. Bir iki metre daha yakında olsa kafadan arabaya girmemek için motoru devirirdim herhalde. Neyseki durmayı başardım. Hanımefendi bir elinde telefon, camlarını da olası "sözlerden" sakınmak için kapattı hiç yüzüme bakmadan geçti gitti!

Bir de tofaş grubu arabalarıda minübüs kategorisine koyuyorum. Hele camları filmliyse, üzerinde yazı vs varsa aman aman dikkat!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler