Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

**TraFikte en tilt olduğunuz olay nedir??

Motovento
    REKLAM ALANI
    rüzgarınoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 250(Küçük Canavar)
    Şu dört teker ve üstü kullanıcılar var ya böle yola yayılıp babalarını yoluymuş gibi gidip seni adamdan saymayıp sıkıştırmaya şeridinde ideal süratinle giderken seni sağa yanaşmaya zorlmaya çalışan daha sarı lambada dat dat dat korna yapan yeşil kabuklulara tilt oluyorum
    Kazasız Belasız Sürüşler Sevgiler... Hayat Bir Mücadeledir
    Motosiklet Kullanmak Bir Mücadeledir O halde Motosiklet Kullanmak Hayattır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı rüzgarınoglu adlı üyeden alıntı
    Şu dört teker ve üstü kullanıcılar var ya böle yola yayılıp babalarını yoluymuş gibi gidip seni adamdan saymayıp sıkıştırmaya şeridinde ideal süratinle giderken seni sağa yanaşmaya zorlmaya çalışan daha sarı lambada dat dat dat korna yapan yeşil kabuklulara tilt oluyorum
    yesıl kabuklu ney kamblumbagamı
    Yeni yine yeniden

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    ya bu trafikte tilt olmayacak ne varki saymakla bitmez ama güzel topik herkes içini döküyor
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

agt33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorları bir ulaşım aracı olarak görmeyen vede yokmuş gibi davranan kendini bişeysanan şöför bozmaları

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinyalsiz önüme kıran şerrrr....pardon tipler

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Olay mahali kırmızı ışık.

- Camı açar...
    - Kaç lira bu?
    - Kadranda kaç yazıo?
    - Yapıo mu? Hepsini!
    - Dur gitmee! Bişey dahaaa...
    Cüneyt Eralp

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ehe Ben Trafiğe oLuyorum

4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    köpeklere gıcık oluyorum motoruma pisliyolar (trafik harici ama olsun)

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    bende : Otomobil Sürerken cep telefonuyla naklen yayın yapan salaklara, sağa dönerken sola yada arkalarına bakana, Park yerinden çıkarken, arabasının önünü karıştıranlara, Sağdaki kapı dururken soldaki kapıyı etrafına bakmadan açan aptal müsveddelerine, Sabah sabah 15 20 km süratle yayıla yayıla bayıla bayıla giden dolmuş, otobüs, halk otobüsü, bilimum dört tekerlekliler... Motorla yarış yapmaya çalışarak orgazm olmaya çalışan formula 1 özentisi mobiletler, ve kamyon şöforleri... Birde yolun ortasında durup avel avel gezen yayalar...Sanki motor çarpsa bi şey olmaz...yolun dönüş kısımlarına park eden hanzolar... ve bilimum trafik faciaları beni illet eder...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    trafikte deildee dahha cok mahalle arralarında dolasırken motora takılan kopeklere snır oluorum onca ınsan donup bakıoo sende kopek gitsin dıe yawaslıosun duruosun onlarlda gluo flan
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    walla ben 1,5 senedir zat kullanıyorum bi keresinde kırmızıda durukene amcamın teki geldi arkadan langırsttttt dokundu ben düştüm yere yahu dövsen bi çeşit elim de kalacak, hade diyelim kocaman zatı görmüyon ışıklaradamı bakmıyon be adam neyse ben yere falan düştüm kalktım ki trfk polisi geldi ahliyette yok ben yediğim ceza ile kalıdım benim motorda bişi yok ama adamın arabaya zatın arkadaki döküm radyatöre giri verdi çoffffff tabi amcamada radyatör girdi tabi neyse düşünsenize ne kadar dengesizler var valla

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    bence ençok kamyon şöförleri sinir ediyo beni sıkıştırıp duruyolar tam geçicem yol vermiyolar ayar oluyorum yani bune ya
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    hemen hemen bütün 4 tekerler.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Nerede ise trafiğin kendisi.
    10 gündür İst.da Beylikdüzü Ramada otel de idim.İsveç'li bir bay bir bayan,Fransız bir bay ve Polonyalı bir bay arkadaşımla yaptığımız çalışmalar boyunca yaptığımız iş seyahatlerimiz de bayanların trafikte daha ağır kanlı,daha yavaş tepki veren dolayısı ile çabuk ve doğru karar verme yeteneğinin önemli olduğu bilhassa şehir içi trafikte genelde yetisiz olduğu kanaatine vardık ne yazık ki.
    Bu sadece ülkemize özgü bir konu değil genel bir dünya sorunu.İşlerim gereği bir çok ülkeye(İngiltere Almanya İsveç İsviçre İrlanda Güney Afrika Hindistan Pakistan Suudi Arabistan Mısır Romanya Bulgaristan vb)ülkelere yaptığım iş seyahatlerimde ne yazık ki benzer manzaralarla karşılaştım.Bunu kesinlikle aşağı görmek için değil yetilerin sınırları hakkında nacizane fikir ve tesbitlerimi ifade edebilmek için yazıyorum.Tüm insanları seviyorum ve sayıyorum.Bilhassa bayanları,bizlere estetiği tattırdıkları için.Sağlıcakla kalın iyi akşamlar.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Karşidan Karşiya Gecerken Yolda Salinan Korna çaldigimdada Bana Bakakalan önlerinda Sertçe Durduğumda Ise "benimi Ezicen" Diye çikişan Bayan Yayalar

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bilinçli bir şekilde hatta doğuş grubunun yeni sloganıyla birlikte "trafik hayattır" inanın değil yolda gitmek yürümek bile beni trafiğin içinde tilt etmeye ramak bıraktıyor. (ha öyleyse git trafik olmayan bir yerde yaşa) şimdi akla bu soru gelecek hani bizim köylerimizde tarlaya ekin ekmeye giderken doluşulur traktörün arkasına şarkılar türküler söylenerek yavaş yavaş tarlanın yolu tutulur ya ha şimdi modern kültürün pop mizahı eşliğinde evimizden çıkıyoruz haydiii tarlaya (işe) gider gibi gidiyoruz açıkcası şu var yanımıza alacağımız 15 20 kişi servislerde bolca yer etmiş ha şimdi bunun neresine tilt oldum gerisine misali hayatımız yaşantımız değişikçe insanoğlunun öğrendiği tek şey olan noktaya gelelim ben daha mükemmelim ben herşeyi bilirim benden başka ne varsa kum çeksin tarlada sevgiler.....
    Rüzgar gibi geçti

shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslı arazi taşıtı olan, markası ne olursa olsun jeep denilen, arazide gitme özelliğinden arınmış yeni nesil türevlerinin şehir trafiğinde dolaşmalarına sinir oluyorum..

Bayan görünce sıkıştırma ihtiyacını gidermeden duramayan gereksizlere dayanamıyorum. .

Motor görünce yol vermemek için gayret sarfeden trafik mağdurlarına uyuz oluyorum..

Daha saysam mı ?

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    beni sıkışık trafikte şeridimi ihlal edip sağa doğru hafif hafif sıkıştırmaya çalışan gerizekalılara sinir oluyorum bu gün öyle bir sapığın yüzünden egzosu kaldırıma sürttüm daha komiği durup hasar varmı diye sıcak egzosu elimle kontrol ettim egzos iyi ama elim için aynı şeyi söyleyemem

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bir tane yok, o yüzden sıralama yapacagım.

benim en sinir oldugum tabii ki taksiciler.. daha sımdı gelırken bıle bin tanesi sıkıştırdı abuk subuk şerit geçicez diye. bigün dalıcam bi tanesine zıncırle ama du bakalım. hiçkimse şimdi taksici savunmasın ya da o da sana levyeyle girer demesin. ciğerini sökerim o levyeli babayiğidin, sinir sahibi ettiler beni gece vakti.

ikinci sırada da scooter a 2şer kişi binmiş sıfır koruma malak türk gençliği yer alıyor. okuzler yer ıslakmış viraj keskinmiş kamyonlar geziomuş hak getire vızır vızır geçiyorlar. oyle sagda solda patladıklarına da şahit olmuyoruz. 9 canlı herifler herhalde.

üçüncü sırada ise son model arabalı denyolar yer alıyor. süper hiper lüks arazi araçlarına ya da spor makinelerine binen bu tipler genelde 20 yi aşmamış ve aşırı lavuk oluyorlar. tamam babaları zengin olabilir ama ne yazık ki yol babalarının malı değil; umurlarında da değil zaten.

diyorum punisher tişörtü çekip bir infaz listesi oluştursam bu saydıklarımdan (taksiciler hariç, onları sadece dövmek lazım), 2-3 tanesini yok etsem biraz akıllanırlar mı?

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Taksiciler.....Taksiler....Taksiciler
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler