Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

bir daha hondamı asla

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250 r
    sevgili cevap yazan ego yapan gerizekalı sığırlar mantlıklı cevap yazan okuğunu anlayip cevap yazan arkadaşlarım hariç ben diğer gavat ve geyiklere itafen başlangıcı yaptım...

motorda stator değil akü problemi çıktı yani 600 tl değil 100 tl bayıldım bu bir 2. olarak bok kafalı bok atanlar daşşak geçenler gidin kendiniz ile ilgilenin yine diyorum ben 250 liğe binmeden r6 2001 modelle ve vitesli motoru puch ile öğrenmiş adamım hiç yoksa bi 100k tecrübm var bu sürede okudunu anlayan like layan arakdaşlara mantıklı cevap verenlere özelden adres soranlara yine zeytin dalı ile yaklaştım özelden adres soranlara özellikle adresimi ve telefonumu hatta şirketimin adresini dahi verdim bekliyorum...

neyse dün itibari ile honda antalyadan 3 tane bayiyi aradım bakımların hiç bir şekilde yazılı ve emri vaki olarak 2000 km çekilmediğini ancak 2014 yılı itibari ile satılan motorların 2000 km de bakımna girdiğinde ek 3 yıl daha garanti uzatması olacağını söylediler ama fethiye kıvrak motor özellikle diyorum FETHİYE KIVRAK motor 2000 km ye bakımların düştüğüne dahil yazı geldiğini garanti açıklaması olmaksızın 2006 model aktivaciyada diyor bu konuda şikayet etsenizde adam bodrum marmaris fethiye Türkiye geneli en çok motor satan adam olduğu için honda siklemez ama ben japonyaya sevgili saygılı insanlara bunu özellkle japncaya cevirip aticam ve interntttede her yere yazacam lifte kaldırmadan stator deyip 600 tl istiyorlar...

neyse hondanın bir daha yanından geçmem demiştim geçmem bi arkadaş yazmış link paylaşmışya honda dert onda...

mt 07 mi diyordum 30k yerine 23k ya gerçekten kopacak tek moto KTM üst msjlarımda yazar kol çıkaacaksa bunda çıksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam valla haklisin bizim insanimiz boyle hic bir zaman konuyu tarafsiz ele alamaz her zaman bir fanatiklik vardir.Bu yuzden dogru anlasilmayi bekleme coluk cocuk dolu.Bizim insanimiz kendi halkindan cok firmalari savunmayi sever.Utanmasalar duzenli olarak ayin yapicaklar.Senin sorununda servis kaynakli mealesef ulkenin hic bir yerinde adam akilli servis yok.Adamin tek derdi senin parani almak karsiligi hic onemli degil sen o parayi ona vermek zorundasin mantigi yuzunden kalitemiz ve guvenimiz yok.Bunun sorumlusu devlet bu usta diye gecinen sigirlara ciddi egitim ve yaptigi isin arkasinda durma garantisi verme zorunlulugu olmali,aksi takdirde surekli boyle yakinip dururuz.
    Hayirli olsun yeni makinan keske eski modellere gitsen.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)