Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir daha hondamı asla

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keske dikkatli olsaydınız. Ava giderken av olmak.
    yok ben yine işi sağlama aldım sorun yok. yanlış mı anladım yoksa diye yazdım oraya bir şey olmaz o yüzden. hem 10 kilometrenin lafını kimse yapmaz, 10 kilometre değildir o yaa?

Alıntı JuxtaCrucem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam üşenmemişsin üstünü çizmişsin, üstüne üstelik youtube yüklemişsin.
    Keşke birde okusaydınız.
    10 Km demiş arkadaş 10 bin'i nereden çıkarttınız?
    10 kilometre değildir o. 10k kilometre olmasın? böyle düşündüm bir an çünkü bazıları motosikletin bakıma ihtiyaç duyduğunu bilmiyor ve motor arıza verene dek bakım yapmıyor. ben ilk motorumu bu şekilde yağsız bırakıp silindiri yedim mesela.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    •••Açıkcası bana hiç inandırıcı gelmedi.

İnşaAllah doğru değildir çünkü birilerinin Honda tarafından madur edilmesi bir Honda kullanıcısı olarak beni üzer.

Sağlam diyebildiğimiz uzun ömürlü dediğimiz bir HONDA markası vardı ama o da mı sorunlu yani?

-Şu an 3.Honda marka motosikletim garajımda duruyor ve onca km bana hiçbiri masraf açmadı desem yeridir.

3 motosiklette yaşadığım toplam 2 sorun oldu, yağ filtresi değiştirirken çok sıkmaktan vidayı kopartmıştım ve yağ tapasını dandik bir anahtar ile sökerken başını yemiştim.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Çok mu agresif kullanıyorsun da makina kol çıkardı

Honda motosikletlerin sağından solundan abidik gubidik sesler gelebilir. Rakip firmaların motorlarına göre daha uysal ve yavaştır. Bu ve benzeri her şeye inanırım.
    Amaaa Honda sorunlu marka dendiği an iş değişir. Honda bu arkadaş, bozulmaması için değil, bozulması için uğraşmam gerekir.
    Not: Yamaha kullanıyorum.
    hasmet ve MoRFy bunu beğendiler.

sorun Honda da değil, sorun bizde ülkede toplumda....

Valla 2.el desen 0 desen dusunmem honda derim ama sorun dersen sorunlu insan dersen turkler bu konuda 1 numaradir..Sonucta honda kul yapimi gokden zembille inmiyor elbet sorun olabilir keske hondanin fabrikayi arayip sorunu dile getirseydin..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    honda şöyle böyle diyip akla yatan motor çıkarttığındada gene alınan marka malesef çünkü dünya devi

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    geçen gün duke 390'a üst üste 2 kere kol çıkattıran vardı. Bi tanışın bence iyi anlaşırsınız siz.
    fatih.met, Onur34, MoRFy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    vay anasını, çıkarttıran çıkarttırana...
    fatih.met bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün duke 390'a üst üste 2 kere kol çıkattıran vardı. Bi tanışın bence iyi anlaşırsınız siz.
    Ama o kullanici hatasiymis. Burada direk Honda mesul.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Fethiye Honda Kıvrak motor servisinden bahsediyor kendin kaşınmışsın, Çatalarık göbekte İbrahim usta var ona git parçayı da kendin al. Zaten cbr Tofaş gibi yahu yan sanayi parçası bile var������
    f3rh4t bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama o kullanici hatasiymis. Burada direk Honda mesul.
    evet piston piminin kırılması kullanıcı hatasıymış

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakma, daha imla kurallarına uygun doğru düzgün başlık açamıyorsun. önce bi kendini düzelt. sonra çamur atarsın.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Bknz: Honda'nın bana ayıplı mal satması. Bir daha alır mıyım?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-satmasi.html

Motosikleti
    cbr 250 r
    sen neyin kafasını yaşıyorsun dayı ? daha 10 bin km olmadan yazıyor orda yani senin gibi boş beleş bi adama anlatayım ben yinede böyle mal mal videoda hazırlamışın 10 bin km olmadan motor arıza yaptı demek istedim anladın ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

cevaplara bakıyorum gerçekten ego tavan arkadaşım nerenizle okudunuz 2 tane motor aldım hondadan cbr 250 2 side aynı arızayı yaptı 1 kere bakımını geciktirmedim yağmurlu havada binmem 2012 motoru gören 0 gibi diyor gitmişim 1000 tl lik lastik takmışım zincir dişli değiiştirmişim böyle bakıyorum motoruma

adam diyorum lifte çekmeden motoru direk stator diyor arıza diyorum bunu anlatıyorum adam akü ölçüp sarj etmedini söyliyor ve stator diyor bi kablo cıkmışmı veya başka arıza varmı bakmıyor değiştirceksen 600 tl diyor toplamda adam statorun yağın içinde durduğunu aynı zamanda yağda değişeceğini söylüyor siz nerenizle okudunuzda böyle cevap veriyorsunuz anlamadım ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma, daha imla kurallarına uygun doğru düzgün başlık açamıyorsun. önce bi kendini düzelt. sonra çamur atarsın.
    sevgili Türk dil kurumu noktadan sonra büyük harfle başlar cümle
    sarpgray ve ozwizard bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı f3rh4t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen neyin kafasını yaşıyorsun dayı ? daha 10 bin km olmadan yazıyor orda yani senin gibi boş beleş bi adama anlatayım ben yinede böyle mal mal videoda hazırlamışın 10 bin km olmadan motor arıza yaptı demek istedim anladın ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

cevaplara bakıyorum gerçekten ego tavan arkadaşım nerenizle okudunuz 2 tane motor aldım hondadan cbr 250 2 side aynı arızayı yaptı 1 kere bakımını geciktirmedim yağmurlu havada binmem 2012 motoru gören 0 gibi diyor gitmişim 1000 tl lik lastik takmışım zincir dişli değiiştirmişim böyle bakıyorum motoruma

adam diyorum lifte çekmeden motoru direk stator diyor arıza diyorum bunu anlatıyorum adam akü ölçüp sarj etmedini söyliyor ve stator diyor bi kablo cıkmışmı veya başka arıza varmı bakmıyor değiştirceksen 600 tl diyor toplamda adam statorun yağın içinde durduğunu aynı zamanda yağda değişeceğini söylüyor siz nerenizle okudunuzda böyle cevap veriyorsunuz anlamadım ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

sevgili Türk dil kurumu noktadan sonra büyük harfle başlar cümle
    bazı forumlarda büyük harf kullanılmasına izin verilmiyor. oradan kalma bir alışkanlık.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Anlamadığım bir nokta, motor garanti kapsamindan cikali cok olmus.
    Ariza sebebi ile neden servise basvurdunuz? Servis zaten normalde de pahalidir.
    Yani bu durun umrunuzda olmayacak kadar paraniz vardır o baska. Servise götürür bırakırsınız.
    Ama hem korkarak giden hem servise giden birinin amacını anlayamadım?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kol çıkartanı bırak kol sokanı bile var.

https://www.youtube.com/watch?v=H8BSSCnSYds

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    aldatılan kadının "erkek değil misiniz? hepiniz aynısınız" demesi gibi olmuş.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    •••Açıkcası bana hiç inandırıcı gelmedi.

İnşaAllah doğru değildir çünkü birilerinin Honda tarafından madur edilmesi bir Honda kullanıcısı olarak beni üzer.

Sağlam diyebildiğimiz uzun ömürlü dediğimiz bir HONDA markası vardı ama o da mı sorunlu yani?

-Şu an 3.Honda marka motosikletim garajımda duruyor ve onca km bana hiçbiri masraf açmadı desem yeridir.

3 motosiklette yaşadığım toplam 2 sorun oldu, yağ filtresi değiştirirken çok sıkmaktan vidayı kopartmıştım ve yağ tapasını dandik bir anahtar ile sökerken başını yemiştim.
    Forumda Serhat06 var, başlıklarını bir oku dostum. Elemanın başına Honda da neler geldi. Sanırım halen çözemedi durumu.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)