Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Pulsar a herkes dil uzatıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Bir bajaja verilen paraya acirim,birde bajaji matah birşey sanipta yok yaaa çok iyi,süper,ama bajaj diye öven bla blaci kitleye gerçeği anlatırken harcanan nefes,emek,zamana..
    telike ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Hayatında ilk defa motora binmiş adam sever tabi. Kalitenin ne olduğunu bilmez kaliteli sanar. Arıza yapar sürekli, bu da sanar ki motorculuk hep böyle. Kalite görmemiş adamlar fiyatına göre iyi motor diyorlar. Değil. Turşu körü körüne pulsar fanatizmi olan adamla konuyu uzatmam bile
    abeciMotoru ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neler yapıldı 20 bin bakımda?
    yağ, yağ filtresi, hava filtresi, bujiler değişiyor. + işçilik. işçiliğe 120 alıyorlar

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Motor sürmeye yeni başlamış bir arkadaş vardı bizim motor grubunda bajaj 200ns sahibi. Öve öve bitiremezdi motorunu, "yok şöyle iyi, böyle iyi, şöyle uçar, böyle kaçar" diye. Bizde eyvallah iyidir deyip geçiyorduk.

Sonra iyice gaza geldi bu: "yok senin R25den de iyi, yok efendim honda cbr250r motor değil zaten bajajın yanında" falan filan diye... Bende "he kardeşim he, senin motorun hepsini döver, en iyisi seninki" deyip geçiştirirdim konuyu

2-3 ay sonra rastladım buna motoruna sövüyor, satacam bunu diyor. Dedim ne oldu hayırdır? Sabahları marş almıyormuş, arada göstergesi gidip geliyormuş, deponun oradan bir zırıltı geliyormuş... birsürü şey saydı.

"He kardeşim, en iyisini en doğrusunu sen bilirsin" diyerek yine uzaklaştım yanından
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar bana göre iyi ve güzel bi motor. fakat r25 mt25 ile kıyaslanamaz. cbr250 ile gidişi konusunda kıyaslama yapılabilir ama cbr ı geçemeyeceği aşikardır, kalite olarak da cbr bir iki tık öndedir. şimdi kimse kalkıp yok 10 gömlek üstün demesin cbr için. pulsar fiyatına göre çok iyidir bunu da kimse inkar edemez. özellikle büyüttümki hemen atlayıp aha çok iyi dedi demesin bazı marka fanatikleri diye. şimdi 8 bin liraya çin harici pulsar ve tnt den başka motor yok. motor karşılaştırma işini tartışmaya, atışmaya çevirmenin anlamı yok. kimse marka fanatizmi yapmazsa aslında gayet iyi karşılaştırmalar yapılıp herkes kendine en uygun olanı seçer. bu iş bütçe işi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu başlığına özel karikatür tasarlansa

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Parası buna yetti belki bunu aldı herkesin parası olmayabilir yok japonlardanda iyiymiş yok öyle birşey

Kimse yoğurdum ekşi demez bindiği motoru en iyisi sanar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Parasına göre iyidir lafını anlamayanlar var beyenmiyosanız gidin ybr alın
    jimi_hendrix ve kovboy03 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benımde , gordugum,duydugum,okudugum,sordugum,ızledıgım sonucunda sahsı fıkrım o parayı verıpte alacagım bır motor degıl.Alan alır elbette kendı kararıdır.
    o paraya aynı güçte başka ne motor var bizi aydınlatırsan sevinizir
    endurocu adayı :D

Paran neye yetiyorsa ve o paraya en fazlasını kim veriyorsa ona git. Ben de öyle yaptım. Haa bak ben NS150 kullanıyorum 8500km'dir. Motor ve mekanik aksamda en ufak sıkıntı yok, sadece göstergede soğuk havalarda hata verip motoru biraz ısıtınca düzeliyor, akü de değişti ama geçmedi, ki bence akü ile alakası yok sorunun göstergenin yapısı ve üretimi ile var, gösterge soğukta hata veriyor, onun dışında mekanik bir problem çıkmadı, onu da önemsemeden kullanıyorum. ne kadar ekmek o kadar kösfte, Pulsar alacaksan buna benzer şeyler çıkabilir, hiç çıkmayadabilir, ben bunlar olabilir diye bilerek aldım pişman değilim çünkü beygir gücü tam da işimi görecek yeterlikte, işçiliği ve gidişi japon commuterlerden daha iyi. eski cbf, ybr kullanıcı olarak söylüyorum bunu. Ama ns200 çok söz edemem, tek diyeceğim küçük tefek problemler çıkma ihtimali var, ama benim gözlemim mekanik anlamda büyük bir problem yok, en azından Pulsar ns150'de yok.

Ha bu arada ben Honda cbf150 kullanırken de herkes dil uzatıyordu, YBR125'de de, Hyosung'da da dil uzatıyolardı. emin ol BMW alsan ona da dil uzatan çıkacaktır. sen ne istediğini iyi belirle iyi araştır ona göre al, aynı paraya başka markalardan ne alabilirim diye de araştır. Mümkünse bin test et.
    Bajaj belki baldo pirinçten beyaz pilav değil, ama aç bırakmayan ve bulguru hiç de fena olmayan iyi bir bulgur pilavı diye benzetsem teşbihde hata yapmış olur muyum bilemedim. Hani muadili Japonlardan bir gömlek altta ama Çinlilerden bir kaç gömlek üstte bir marka diyebiliriz. (Çinli'den kastım Japon ama Çin üretimi commuterleri filan da kapsıyor)

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu başlığına özel karikatür tasarlansa
    Cloud, abeciMotoru, zekeriyaimam ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık çok güldüm. Çok da güzel olmuş.
    mgora bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    bence pulsar f/p ürünü bir kere çok az yakıyor cc sine göre iyi gidiyor. çözülemeyen sorunu yok firma garantide arkasında duruyor.

AEA gibi dandik markaları incelemeyen adam bile pulsarın ilk gelen en çok kronik sorunu olan verisyonunu beğendi. kendisini sevmem.

pulsar 200cc deki rakiplerine bakmak lazım. Bunlar Duke 200, Tvs RTR 200 (daha gelmedi), Lifan falan var.

200 cc'nin en iyisi KTM buna kimse itiraz etmez. Fakat Pulsar ile Lifan'ı kıyaslamak Pulsar'a haksızlık olur.

200 cc motosikletler---> http://www.epey.com/motosiklet/e/YTo...yIjt9fV9OOw==/

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym wolf - inazuma. hangisi at hangisi eşek :D
    pulcanla altına minder koymadan günde 900 km yapabildiğin gün Sym Wolf'ü eleştirebilirsin evlat.
    Inazuma'yı da sorguluyusan zaten eşşek hesabına hiç girmicem :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar bana göre iyi ve güzel bi motor. fakat r25 mt25 ile kıyaslanamaz. cbr250 ile gidişi konusunda kıyaslama yapılabilir ama cbr ı geçemeyeceği aşikardır, kalite olarak da cbr bir iki tık öndedir. şimdi kimse kalkıp yok 10 gömlek üstün demesin cbr için. pulsar fiyatına göre çok iyidir bunu da kimse inkar edemez. özellikle büyüttümki hemen atlayıp aha çok iyi dedi demesin bazı marka fanatikleri diye. şimdi 8 bin liraya çin harici pulsar ve tnt den başka motor yok. motor karşılaştırma işini tartışmaya, atışmaya çevirmenin anlamı yok. kimse marka fanatizmi yapmazsa aslında gayet iyi karşılaştırmalar yapılıp herkes kendine en uygun olanı seçer. bu iş bütçe işi
    Marka fanatizminden bahsetmiş arkadaş
    bu gözler neler gördü burda birbirimizi kandırmayalım, ortada bi marka olsa fanatizmini yapın da o da yok arkadaş :D
    motorunun başına bişey gelen ekrem abi diye sayıklamaya başlıyor, marka algınızın çapı bu kadar, yolda orası burası akan pulsarcıklarına toz kondurmayan sizler neyin fanatizmini yaptığınızı bilemeden eldeki yarım ekmek tavuk dönere, pirzola muamalesi yapıyorsunuz, komik oluyo yani.

evet f/p oranı iyi bir motordu! şuanki fiyatı 11.300 olup neyine güvenerek yaptığı zammı daha anlamadan, 400lük yine 3 bucili :D bi motor çıkardılar (söyleyince bi gülme geliyo) ve fiyatı 18 bin tl'cik.

arkadaşlar motorla temas kurun biraz, tuşlarına basın grenajı okşayın falan, peynirden üretilmiş malzeme kalitesiyle hala aklınızda bir ışık patlamıyosa, siz tek eşli bir motorcusunuz demektir :D aldatın olm motorunuzu, gidin azıcık sarışın esmer farklı türleri deneyin, deneyin de tencere ile motosiklet arasındaki fark az daha göstersin kendini, selametle.
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Çok motor baktım ve hobi amaçlı boş zamanlarda binmek için aldım. görüntüsü çok tatminkar ses ve gidişi aynı cc lere kıyasla daha iyi parça kalitesi tatminkar. kalite olarak çinlilerden açık ara daha iyi. Belki bir honda değildir marka değeri olarak fakat ileride olamaz değil.tavsiye gidip test et kendin gör. Ben test edene kadar hep tereddüt ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

kim ne derse desin f/p ürünüdür. Tukakacılar saldırsın

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulcanla altına minder koymadan günde 900 km yapabildiğin gün Sym Wolf'ü eleştirebilirsin evlat.
    Inazuma'yı da sorguluyusan zaten eşşek hesabına hiç girmicem :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Marka fanatizminden bahsetmiş arkadaş
    bu gözler neler gördü burda birbirimizi kandırmayalım, ortada bi marka olsa fanatizmini yapın da o da yok arkadaş :D
    motorunun başına bişey gelen ekrem abi diye sayıklamaya başlıyor, marka algınızın çapı bu kadar, yolda orası burası akan pulsarcıklarına toz kondurmayan sizler neyin fanatizmini yaptığınızı bilemeden eldeki yarım ekmek tavuk dönere, pirzola muamalesi yapıyorsunuz, komik oluyo yani.

evet f/p oranı iyi bir motordu! şuanki fiyatı 11.300 olup neyine güvenerek yaptığı zammı daha anlamadan, 400lük yine 3 bucili :D bi motor çıkardılar (söyleyince bi gülme geliyo) ve fiyatı 18 bin tl'cik.

arkadaşlar motorla temas kurun biraz, tuşlarına basın grenajı okşayın falan, peynirden üretilmiş malzeme kalitesiyle hala aklınızda bir ışık patlamıyosa, siz tek eşli bir motorcusunuz demektir :D aldatın olm motorunuzu, gidin azıcık sarışın esmer farklı türleri deneyin, deneyin de tencere ile motosiklet arasındaki fark az daha göstersin kendini, selametle.
    Seni kimse iplemiyor farkında mısın :D çünkü o kadar saçma konuşuyorsun artık. Bajajdan dolayı forumdan kışkışlanmak zoruna gitmiş daha da hırslı saldırıyorsun ama az kaldı tamamen kovacaklar seni :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Pulsar 200RS başlangıç olarak iyi motosiklet.Benim gibi acemi için ABS olması hiç olmamasından iyi.Zaten bu cc motorlar başlangıca hitap ediyor 2 sene biner garanti bitmeden satarım.O zaman daha kaliteli yüksek cc li bir motor alırım.Bana göre pulsar bu segmente bir açığı kapatıyor.Pulsar olmasaydı ne alırdım muhtemelen CBR250R.Bir iki sene kullanacağım için idare eder dedim malzeme kalitesi yüksek olsun beni 5 20 yıl götürsün gibi bir düşüncem zaten yok.RS ler bir tık daha az sorunlu diyelim.Başlangıç olarak grenajlı olması tabi benim için dez avantaj.Ben hobi için aldım biniyorum.Servis bana 100 metre mesafede bişey olursa akşam bırakırım yaptıklarında alır binerim sıkıntım yok
    mgora bunu beğendi.

Değerli AbeciMotoru;

Her bajaj yorumunun altında olumsuz yorumlarınızla, hatta alaycı tavırlarınızla mutlaka varsınız.

Niçin bunları yaptığınızı bilemem. Mutlaka bir sebebi vardır. Ama artık sırıtıyor.

Ben sizi fabrikaya davet ediyorum. Her türlü sorunuza açığım.

Bajaj Türkiye'ye 62 ülkeye geldiği gibi geçici bir süre için gelmedi. Gerek ürün ve gerekse satış sonrası hizmet kalitesi ile öncü marka olmak için geldi. 2016 yılında da pazar payını % 118 ile en fazla büyüten marka oldu. Bugün 132 bayi, 183 yetkili servis ile kullanıcılarımızın hizmetindeyiz.

Bana mail ile ulaşabilirsiniz. Size gerekli zamanı mutlaka ayıracağım.

Selamlar...

ekrem_ata@kuralkan.com.tr
    Capitao_3 ve mgora bunu beğendiler.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli AbeciMotoru;

Her bajaj yorumunun altında olumsuz yorumlarınızla, hatta alaycı tavırlarınızla mutlaka varsınız.

Niçin bunları yaptığınızı bilemem. Mutlaka bir sebebi vardır. Ama artık sırıtıyor.

Ben sizi fabrikaya davet ediyorum. Her türlü sorunuza açığım.

Bajaj Türkiye'ye 62 ülkeye geldiği gibi geçici bir süre için gelmedi. Gerek ürün ve gerekse satış sonrası hizmet kalitesi ile öncü marka olmak için geldi. 2016 yılında da pazar payını % 118 ile en fazla büyüten marka oldu. Bugün 132 bayi, 183 yetkili servis ile kullanıcılarımızın hizmetindeyiz.

Bana mail ile ulaşabilirsiniz. Size gerekli zamanı mutlaka ayıracağım.

Selamlar...

ekrem_ata@kuralkan.com.tr
    ekrem bey size helal olsun diyorum heryeri takip ediyorsunuz keşke benelli'nin disbirtörüde siz olsaydınız da karşımızda sizin gibi muhattaplar bulsaydık.
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Motosikleti
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem bey size helal olsun diyorum heryeri takip ediyorsunuz keşke benelli'nin disbirtörüde siz olsaydınız da karşımızda sizin gibi muhattaplar bulsaydık.
    En ufak sorunda ekrem abi diye koşuyorlar diyor ama ben bir gün olsun motor ile alakalı ekrem beye ulaşmadım. Her şeyi servisle çözdüm. Şimdi bazı arkadaşlar servise dahi gitmeden ekrem bey yardım edin diye post açtığı için bazı arkadaşlar zannediyorki ekrem bey olmadan sorun çözülmüyor. Kesinlikle böyle bişey yok. 0 km aldığım pulsarı 2 buçuk yıl kullanıp 25binde sattım ihtiyaçtan dolayı. Sonra param oldu tekrar pulsar aldım bir gün olsun sorunla alakalı ekrem beye ulaşmadım, servise gitmeden şöyle sorun böyle sorun demedim. Servise gittim ve çözüldü her zaman. Çözülmese zaten tekrar pulsar almazdım. Çevremde tanıdığım en az 10 pulsarı olan var. Bakıyorum hepsi benim gibi. E nerde bu sürekli sorunlu olanlar. Bizim insanımızda iyi şeyleri dile getirme adeti yok. İş yerinde ya da okulda, arkadaş ortamında kim kime bugün çok şık olmuşsun ya da bugün çok güzel gözüküyorsun gibi iltifatlarda bulunuyor. Yok malesef. Ama olumsuz olan, kötü olan her şey bağıra bağıra dile getiriliyor. Bu da farklı bir algı oluşturuyor. Kimsenin duke200 den kaliteli dediği yok. Ama kimsenin bazı arkadaşlar gibi yermesini, kötülemesini de kullananlar olarak kim kabul eder

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Sahibi geldi kaçın!
    badircik ve efendy06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)