Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Pulsar a herkes dil uzatıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI

al geç neyi varmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    150 ns vardı bende. Motoruyla alakalı sıkıntılar yaşadım. 9 ay binebildim sadece.
    Servise gidip geldikçe motordan soğudum ve servise satıp üstüne para koyarak 2017 ns 200 aldım. Şimdilik memnunum motordan. Sadece ekran resetleme sorunum vardı. Rodaj bakımına gittiğimde aküye sıvı takviyesi yapılıp şarja bağlandı. 10 gün oldu ve hala ekran resetleme olmadı. Motorda başka hiçbir problem yok. Mekanik bir sıkıntı çıkartmadığı sürece binerim her türlü. Güzel motor ve şıkır şıkır çalışıyor.
    Başka marka ve model motosiklet kullanmadığım için benim motorum şuan için en iyi motor bana göre.

Daha iyisine binene kadar en iyisi bu yani.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı nat675 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 ns vardı bende. Motoruyla alakalı sıkıntılar yaşadım. 9 ay binebildim sadece.
    Servise gidip geldikçe motordan soğudum ve servise satıp üstüne para koyarak 2017 ns 200 aldım. Şimdilik memnunum motordan. Sadece ekran resetleme sorunum vardı. Rodaj bakımına gittiğimde aküye sıvı takviyesi yapılıp şarja bağlandı. 10 gün oldu ve hala ekran resetleme olmadı. Motorda başka hiçbir problem yok. Mekanik bir sıkıntı çıkartmadığı sürece binerim her türlü. Güzel motor ve şıkır şıkır çalışıyor.
    Başka marka ve model motosiklet kullanmadığım için benim motorum şuan için en iyi motor bana göre.

Daha iyisine binene kadar en iyisi bu yani.
    o resetleme olayı bende de sabahları marşa basarken oluyordu ve 7 amperlik yeni kuru akü almam ile düzeldi. akü yetersiz olduğu için yapıyor yani.

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir reklam yaptılar ki millet çok övdü. Bende çok meraklıydım. Geçen sene motoru test etmek için bayiye gitmiştim. Hava da rüzgar vardı. Neyse bajaj ile 70 km hız ile giderken sağdan sağlam rüzgar yiyince motoru bildiğin sola attı. O an resmen altıma ettim desem yeridir. Daha sonra yavaş yavaş gidip bir an önce motoru bayiye bıraktım. Benim çin malı bile bu kadar savurmuyor. Test ettikten sonra motordan soğudum bile
    şimdi hoca şöyle bir durum var; benim altımdaki motor 136 kilo ve kısa boylu bir motor vede dingil mesafesi kısa yani rüzgardan fazla etkilenmez diye düşünürsün fakat yol kenarlarında insanlar rüzgardan ayakta duramayıp yerlere kapanırken biz motosiklet ile yol alamayız.

başıma gelen bir durumdan bahsediyorum; beylikdüzü hadımköy yolunun başlangıcında mercedes servisi var ve tam orada bu kışın şahit oldum.

öyle bir rüzgar vardı ki kaldırımda bir kaç kişi yere yattı uçmamak için ve onları önceden görünce hemen sağa çektim ve durdum rüzgar geçsin diye zira beni yolda savurur atardı o rüzgar. ertesi gün bahsi geçen yere yakın olan bir araba kullanıcısının sohbetini duydum ve şöyle diyordu; "benzinlikten çıktım resmen araba 1 metre kaydı rüzgar yüzünden"

yani rüzgardan ötürü motora suç bulmamak lazım.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)